Co se to se mnou děje?

Včera jsem ještě normálně fungovala a dnes se mi vůbec nic nechce. Jen bych tak ležela a odpočívala. A bylo by super mít u toho přítele. Potřebovala bych dlouhé hlazení, mazlení, laskání, končící milováním. To by byl ideální den. A ne dnes sedět v práci. Hormony se mi nějak bouří a potřebuji se milovat.

Dnes je to skvělé. Všechno mi jde snadno a rychle. Ještě by to chtělo nějaký kvalitní, rychlý sex. Ideálně hned, jak přijdu z práce. A myslím, že nebude nutné ani do postele. Bude stačit i koupelna. :-)

Hlavně ať se mě dnes ani nedotýká. Poslední co bych potřebovala, jsou nějaké něžnosti. Rozhodně si dokážu představit lepší program na večer. Mohla bych sednout k počítači a dokončit rozdělaný projekt.

Postel, potřebuji postel. A nejlíp pokud tam můžu být sama. Možná bych uvítala nějaký čaj. A možná tedy i pohlazení, velmi něžné mazlení. Ale hlavně ať od toho nic nečeká a nic po mě nechce.

Beautiful woman in violet dress

Znáte to? Máte taky někdy pocit, že to snad nejste ani Vy?

Jeden den jste vášnivá milenka a druhý den nemáte vůbec chuť na žádné něžnosti?

Ano je to tak. Jsme cyklické a naše cykličnost se projevuje i v naší sexualitě. Naši muži tak žijí se 4 různými ženami. My samy jsme občas zmatené z naší proměnlivosti. Jak se v nás potom mají vyznat naši muži? Žijí s dívkou, plnou síly, chuti, energie. Milují se s vášnivou milenkou. Potkávají se s proměnlivou čarodějkou. A každý měsíc se setkávají i se starou unavenou ženou.

Spokojenost našeho vztahu do značné míry souvisí se spokojeností v naší posteli. Muži potřebují spokojenou partnerku. Pokud neznají její cykličnost a vliv na sexualitu, mohou s tím mít občas menší a občas větší problém. Pro spokojenost vztahu je důležité, aby žena pochopila sama sebe, své potřeby v souvislosti se svým tělem, cykličností a rovněž, aby je znal i muž. Dokážou si pak lépe uvědomit, že v každé fázi žena potřebuje něco jiného. Rozhodně je vždy důležitá oboustranná empatie, porozumění a komunikace.

Připojte se na náš webinář, kde se budeme otevřeně bavit o naší sexualitě a cykličnosti.

Řekneme, co máme a naopak nemáme rády, co kdy preferujeme a potřebujeme. Netradičně krátký a zábavný webinář pro páry i jednotlivce dnes 3.6.2014 ve 21 hod >>> připojte se

 

Dáša Kožinová
www.zenskecykly.cz

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. Nerisa napsal:

    Já mám zase ten problém, že můžu a chci skoro pořád. A není s kým. A tak jsem často podrážděná, vzteklá a protivná. Jé to by mě zajímalo co s tím, jak tuhle „energii“ nějak využít…

  2. Jana Czerneková napsal:

    Bude tento webinář na záznamu, prosím? Ráda bych jej viděla, ale nestihnu to..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů