3 tipy na zvýšení vaší sexuální energie

Základní životní sexuální síla. Věříte v ní?

Ve východních zemích každý ví, že lidské tělo je poháněno základní životní silou. A ta je velmi úzce spojena se sexualitou.

Sexuální energie neboli životní sexuální síla sídlí v pánevním dnu. Někdy podřimuje, někdy nekontrolovatelně proudí.

Podřimuje častěji u žen. Ženy jsou pak více unavené, nemají chuť na sex, mají výkyvy nálad nebo náhlé pocity prázdnoty.

Nekontrolovatelně proudí častěji u mužů.

Puzení a sexuální myšlenky jsou všudypřítomné, mohou být obtěžující a vtíravé, atakovat v přemrštěné míře profesní i osobní život. Takoví muži pak daleko víc než na práci myslí na to, co by dělali se svou kolegyní, hodiny sledují porno a na partnerku mají přehnané nároky.

Sexy woman in lace eye cover and red lips with young lover, foreplay in hotel room

1. Kultivujte ji

Kultivovaná sexuální síla je v harmonii. Proudí plynule a zdravě. Ovlivňuje výrazně a pozitivně chuť do života, náladu i sexappeal. Je životodárná. Dokáže stvořit nový život.

2. Uvědomte si svůj zdroj

Představte si, že máte v podbřišku ohromný zdroj energie. Když jste vzrušení, neusnete. Když jste zamilovaní, můžete skály lámat. Máte pocit, že létáte metr nad zemí, potíže se jeví jako maličkosti, jste akční, máte „růžové brýle“.

Chcete-li se takto cítit stále, uvědomte si svůj zdroj.

3. Pomůže vám dech

Při milování zastavte a zhluboka se nadechněte. S nádechem nabírejte energii z podbřišku a rozvádějte ji do celého těla. Vizualizujte si, jak obrovské množství energie proudí a naplňuje vaše srdce, vaši hlavu, vaše ruce, celé tělo. Vydechněte otevřenými ústy. To stejné můžete praktikovat i při masturbaci.

Vaše prožívání se zintenzivní.

Vaše tělo bude citlivější a vzrušení bude rozprostřeno nejen v intimních partiích, ale v celém vašem těle. Orgasmus bude hlubší.

Místo obvyklé ztráty energie a chuti na spánek, budete po vyvrcholení nabití, akční, uvolnění a vysmátí.

Základní životní sexuální síla. Nevěříte? Vyzkoušejte si.

Jana Mašková Zimolová

Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti intimity a sexuality

www.terapiedotykem.cz

facebook/Terapie dotykem

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
  1. Eva hrubešová napsal:

    Když jsem poprvé zkusila sex, myslela jsem že umřu ! Bylo to tak skvělý ! Nemám slov. ♥♡♥ Řídím se vašima radama a je to žůžo !!!!!!!!!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů