3 tipy na zvýšení vaší sexuální energie

Základní životní sexuální síla. Věříte v ní?

Ve východních zemích každý ví, že lidské tělo je poháněno základní životní silou. A ta je velmi úzce spojena se sexualitou.

Sexuální energie neboli životní sexuální síla sídlí v pánevním dnu. Někdy podřimuje, někdy nekontrolovatelně proudí.

Podřimuje častěji u žen. Ženy jsou pak více unavené, nemají chuť na sex, mají výkyvy nálad nebo náhlé pocity prázdnoty.

Nekontrolovatelně proudí častěji u mužů.

Puzení a sexuální myšlenky jsou všudypřítomné, mohou být obtěžující a vtíravé, atakovat v přemrštěné míře profesní i osobní život. Takoví muži pak daleko víc než na práci myslí na to, co by dělali se svou kolegyní, hodiny sledují porno a na partnerku mají přehnané nároky.

Sexy woman in lace eye cover and red lips with young lover, foreplay in hotel room

1. Kultivujte ji

Kultivovaná sexuální síla je v harmonii. Proudí plynule a zdravě. Ovlivňuje výrazně a pozitivně chuť do života, náladu i sexappeal. Je životodárná. Dokáže stvořit nový život.

2. Uvědomte si svůj zdroj

Představte si, že máte v podbřišku ohromný zdroj energie. Když jste vzrušení, neusnete. Když jste zamilovaní, můžete skály lámat. Máte pocit, že létáte metr nad zemí, potíže se jeví jako maličkosti, jste akční, máte „růžové brýle“.

Chcete-li se takto cítit stále, uvědomte si svůj zdroj.

3. Pomůže vám dech

Při milování zastavte a zhluboka se nadechněte. S nádechem nabírejte energii z podbřišku a rozvádějte ji do celého těla. Vizualizujte si, jak obrovské množství energie proudí a naplňuje vaše srdce, vaši hlavu, vaše ruce, celé tělo. Vydechněte otevřenými ústy. To stejné můžete praktikovat i při masturbaci.

Vaše prožívání se zintenzivní.

Vaše tělo bude citlivější a vzrušení bude rozprostřeno nejen v intimních partiích, ale v celém vašem těle. Orgasmus bude hlubší.

Místo obvyklé ztráty energie a chuti na spánek, budete po vyvrcholení nabití, akční, uvolnění a vysmátí.

Základní životní sexuální síla. Nevěříte? Vyzkoušejte si.

Jana Mašková Zimolová

Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti intimity a sexuality

www.terapiedotykem.cz

facebook/Terapie dotykem

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Eva hrubešová napsal:

  Když jsem poprvé zkusila sex, myslela jsem že umřu ! Bylo to tak skvělý ! Nemám slov. ♥♡♥ Řídím se vašima radama a je to žůžo !!!!!!!!!

 2. viviv napsal:

  Teda! Hodně hustý. Já nevím jak vy, ale mít sex v nějakém příjemném prostředí, posteli a nebo povlečení. Tak asi nic nebude. Takže hledám většinou příjemné povlečení. Třeba teď na léto, je skvělé lehké povlečení, takže nějaká ta letní inspirace jako je třeba tady: Aby jim v tom nebylo vedro a hlavně aby bylo příjemné.

  • Lenka napsal:

   Upřímně nevšimla jsem si nikdy, že by povlečení mělo vliv na náš sex. Na kvalitu spánku ale teda rozhodně. Ale to stejné se dá podle mě říct třeba i o matraci. Myslím si, že ta má ještě mnohem větší vliv. My teď máme právě novou z https://www.matracky.cz/ takže to mám možnost porovnat. :)

 3. Valounek napsal:

  Super tipy a díky za ně. Já osobně preferuji adrenalin, takže třeba na veřejnosti je to za mě fajn. :) Ale musí tam fungovat ta chemie a chtít to oba dva. A taky musí fungovat tělo. Jasně, není to nic, co by nevyřešila kamagra levne na dobirku, ale pilulku někde za keřem si fakt brát nechcete. :D To by asi nebylo úplně sexy. :D

 4. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 5. Klára napsal:

  Zajímavý článek se třemi tipy, jak si okořenit vztah. Já jsem si nedávno dopřála tantrickou masáž zde a byla to pro mě cesta do krásného světa uvolnění i harmonie. Každý dotek masérky byl jako tón v symfonii mého vlastního těla. Byl to pro mě úžasný zážitek a skvělý způsob, jak si užít relaxaci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.