Ženy, máte sílu změnit svět!

naplněná žena

Líbilo by se Vám být šťastnou, naplněnou a spokojenou ženou? Ženou, která žije v láskyplných vztazích, vychovává zdravě své děti, je jim vzorem a podporou? Ženou, která vytváří teplo domova, a přitom realizuje své sny a přání, věří sama sobě, je zdravá, zářivá i odvážná?

Možná jí ještě úplně nejste…

Možná jste ještě neobjevila svou sílu, nevíte, odkud čerpat životní energii a možná nevidíte svou důležitost a jedinečnost. Drahé ženy, máme opravdu velkou moc. Naše ženství pro nás představuje bytostnou sílu. Je pro nás důležité vzpomenout si na svou původní přirozenost, znovu se s ní propojit a ztělesnit ji.

Nalézt způsob, jak naplno prožívat své ženství a stát se pro muže klíčem k jeho spiritualitě, k jeho duši a pro děti a své milované hřejivým, láskyplným domovem. Tajemstvím šťastné ženy je okamžik, kdy přijme sebe samu takovou, jaká je a rozhodne se více rozvíjet ve svém světle a v přijímání své temnoty.

Jak to vypadá, když je žena ve své ženské síle? A jaký to má vliv na partnerský vztah, na rodinu, potažmo na celý svět? To se dnes dozvíte od 2 výjimečných žen, lektorek, které jsme dnes vyzpovídaly:

 

 

Ženy, máte sílu změnit svět!

Bohdana Kabátová

Lektorka seminářů Sebe-vědomá žena a mastermind programu Umění leadershipu pro ženy

Když je žena ve své síle, tak ZÁŘÍ. Lidé v jejím okolí si všímají, že je spokojená a plná energie. Taková žena si je vědomá svých darů a využívá jich ve prospěch sebe i pro obohacení, podporu a růst druhých.

Je otevřená, svá a působí sebevědomě. Důvěřuje své intuici a odevzdává se životu. Cítí se vnitřně pevná a jistá, a to i ve chvílích, kdy prožívá silné emoce, nebo třeba zrovna nemá požadovanou odpověď. Ví, že i to je v pořádku.

Lidé jsou k ní zpravidla přitahováni a rádi přebývají v její přítomnosti, protože se v její blízkosti cítí bezpečně a i oni mohou růst do své vlastní síly. Vždy však existuje jistá skupina lidí, ve kterých taková žena budí respekt a kteří si od ní naopak udržují bezpečný dostup. Všechny světlé stránky ženské síly totiž mají zároveň i své stíny, které mohou být destruktivní.

Ženy, máte sílu změnit svět!

Markéta Strnadová

Fyzioterapeutka a autorka systému Vyprošťovák

Cha! To je ale zapeklitá otázka…

Žena v plné síle je podle mě „měkká“. Jako měkká na energiích, ve smyslu příjemná jako polštářek. Je s ní „sladce“, příjemně, měkko, jako ve vyhřátém obýváčku. Vyživuje, podporuje, uklidňuje.

Pomáhá ostatním, aby si uvědomili, jakou sílu mají oni sami. Podrží, když ji na chvíli někdo ztratí nebo ji nevidí. A pak podpoří na vlastní cestě.

Taky má sílu říct si svůj názor a srovnat věci do latě, když nejdou správně. Čím silnější je, tím měkčeji to paradoxně umí udělat, nemusí tlačit. 

Taky silná žena není blbá. Je milující, chápající, ale jasně CÍTÍ A VNÍMÁ, když jí někdo chce „ojebat“. Rozpozná to ve vteřině a jasně udělá otočku zády a odchází. Pozná, s kým spolupracovat a s kým ne.

Je bystrá, umí se rozhodovat, cítit i konat zároveň a projevuje své nejvyšší poslání. Ať už je to být doma s dětmi nebo zachraňovat životy.

Často je to obojí, sladěné do harmonie. :-) <3

A jaký to má vliv na partnerský vztah, na rodinu, potažmo na celý svět? No BLAHODÁRNÝ. Protože těmito vlastnostmi utváří celé své okolí a potažmo celý svět. Čím silnější je, tím dále její vliv sahá.

Někdy zcela pozorovaně tím, že jí naslouchají tisíce lidí. A někdy „nenápadně“ tím, že třeba vytvoří rodinné zázemí pro svého muže vizionáře, nebo tím, že vychová dítě, které má sílu změnit celý svět. <3

Jako každá žena, určitě i Vy máte spoustu otázek kolem svého ženství a taky spoustu pochybností o sobě samé. Možná se bojíte svěřit nebo nevíte, koho se zeptat. Bohužel je pořád  mnoho žen, které se nedokáží spojit se svým ženstvím, a přicházejí tak o obrovský zdroj síly a stability ve svém životě.

Jsou vyčerpané, nešťastné, uhoněné, posedlé kontrolou a výsledky, jejich vztahy moc nefungují a celkově se necítí ve své kůži. Přesto ale tuší, že to jde i jinak, že tohle není konečná, že takhle jejich život vypadat nemusí. Pokud Vám to něco říká a cítíte to podobně, tak i pro Vás jsme vytvořily lázně pro ženskou duši.

I Vy můžete být nyní součástí ♕ Klubu Ženy ženám ♕ , jehož posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla ZÁŘIT, být SPOKOJENÁ a sama SEBOU a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a PODPORU dalších žen.

Klub zeny zenam

Získáte hlubokou moudrost od žen, které ji pro sebe objevily, žijí ji, zažily její efekty na sobě, vidí výsledky na svých klientkách a chtějí ji šířit dále, aby ji mohly začít využívat i ostatní ženy. Budete mít možnost poznat do hloubky osobní přístup výjimečných žen, které se zabývají ženskou tématikou z mnoha úhlů pohledu. To, co je všechny spojuje, je touha podpořit a rozzářit ostatní ženy.

Prvním rokem KLUBU Vás provedou mimo jiné Bohdana Kabátová a Markéta Strnadová, které jsme dnes vyzpovídaly.

Klub Ženy ženám Vám přináší jedinečnou možnost, jak získat mnoho odpovědí a ženské podpory na jednom místě. O čem KLUB je a co vše v něm na Vás čeká, se dozvíte zde.

A pozor, zvýhodněné členství platí jen do dnešní půlnoci 18. 04. 2017!

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.