Projekt Nezávislá žena

fotoVizi tohoto projektu jsem dostala, když jsem seděla na jedné z krásných pláží na Hawaii a pozorovala surfařku. Viděla jsem, jak jde do vody. Krásná, sebevědomá, odvážná a sama sebou. Napadla mě otázka: Co je to, co ji dělá tak atraktivní? A má odpověď byla: její NEZÁVISLOST!  

Jak taková nezávislá žena vypadá? Důvěřuje si, ví co chce, žije přítomným okamžikem, je milující a umí odpouštět.

Pracovala jsem v prostředí velké firmy v automobilovém průmyslu, což je mužská doména. Na většině jednání jsem byla jediná žena někdy i mezi 10 muži. Vždy jsem se navenek jevila jako sebevědomá a nezávislá.   Uvnitř jsem si ale nevěřila a jakákoliv kritika mě vyvedla z míry. Často jsem pak tak jako mnoho jiných žen převzala ve své kariéře některé mužské rysy chování a působila jsem chladně a tvrdě. My ženy máme však mnohem větší sílu, když jsme opravdu ženami. A tím nemyslím ufňukané, bojácné a manipulující.

Tak jak o tom mluvím  v mém videu, ženě, která má dostatek sebedůvěry, leží celý svět u nohou. Ze sebedůvěry plyne v našem životě naprosto všechno. Kvalita našich vztahů, naše práce, kreativita, náš vztah k dětem a naše radost ze života jako taková.

Během posledních let jsem si prošla naprosto zásadní transformací. Z ženy – jevící se ostatním jako nezávislá – jsem se stala opravdu nezávislou. S ženy závislé na svém partnerovi, na pravidelném příjmu, na jistotách, na tom, co si o ní myslí ostatní a ženou užírající se sebekritikou jsem se stala ženou, která ví co chce, má vysněnou práci, je kreativní, odvážná, má úžasné vztahy s muži a také ženou, vyzařující ženskost a přitažlivost nejen svým vzhledem, ale především tím, co se skrývá uvnitř. S mou vizí mi došlo, že přesně toto je mé životní poslání: Předávat mé zkušenosti ostatním ženám a podporovat je na jejich vlastní cestě k té opravdové nezávislosti!

Lucie Nováková

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=Qx3eUwIbV1g

Odkaz na mé stránky: www.coachingbylucie.com

Facebook: https://www.facebook.com/Coachingbylucie

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů