24 hodin v rámu

galerie

Člověk průměrně žije 25 000 dní. Představte si, že každý máme svoji galerii. Co den, to obraz. Obraz, který symbolizuje celý den, emoce, co se vám povedlo nebo nepovedlo. Takový časový limit, který buď správně využijeme nebo ne.

Prostě 24 hodin v rámu. Tak jako každý den žijeme pouze jednou, tak by každý obraz ve vaší galerii byl originál.

Jak by asi vypadala vaše galerie?

Co by vám tam viselo? Grafiky, abstrakce, fotografie? Černobílé nebo barevné?

Tisk na plátně nebo olejomalba? Malé nebo velké obrázky?

galerie II

Za dnešek věším obraz do svého životního muzea s číslem 14 800 a je celý žlutý. Žlutá je barva radosti a slunce. Celý den mě dneska hřál. I na tom obchodním jednáním mi bylo krásně teplo. Těším se, že ještě minimálně 10 200 kousků pověsím. 

A jaký obraz za dnešek pověsíte do své galerie vy?

A protože ani doma není dobré mít prázdné zdi, přijďte se podívat a inspirovat harmonickými obrazy do pracovny Ženy s.r.o. v Praze.

 

Olga Bušková

Olga Bušková

Olga je specialistka na harmonický prostor, poradkyně a lektorka.
Pomáhá lidem vidět prostředí jinýma očima. Ve své práci se zaměřuje hlavně na správné nastavení harmonie v prostoru.
Pořádá workshopy a při navrhování interiéru velmi často pomáhá klientům najít barevnost na základě jejich typologie.
Na interiéru řešeném pomocí Feng Shui nemusí být na první pohled nic nápadného, co ale bude jiné, je atmosféra neboli jeho energie. www.olgabu.cz / www.facebook.com/olgabu.cz / http://www.olgabu.cz/harmonicke-obrazy 
DEKORACE PRO VÁŠ INTERIÉR, KTERÉ ROZZÁŘÍ PROSTOR VŠEMI SMYSLY

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Ivanka082 napsal:

  Holky, potřebuji poradit. Na firmu nám přistála nabídka na tisk kalendářů. A mě zajímá, jestli dnes vůbec ještě lidé potřebují papírový kalendář do firmy. Nejde o to, že bychom neměli pár desítek tisíc korun na tyto záležitosti, ale jestli to lidé vůbec potřebují. Každý má kalendář v telefonu.

 2. Magda Horká napsal:

  Velice si vážím každé strávené minuty. Uvědomuji si, že život je pomíjivý, a že co dnes je, nemusí být zítra. Neustále pamatuji na to, abych žila v přítomném momentu. Proto jsem si koupila tyto dřevěné vyřezávané hodiny , aby mi neustále připomínaly, jak život rychle utíká. Pokaždé, když se na ně zadívám, nechci promarnit ani jednu vteřinu.

 3. all the technical KINGDOM777 solutions and staff we need for 에볼루션 카지노 operators who provide world

 4. Excellent blog! You have made a very unique subject I like it very much as you know it is a necessity for every human being to play with pictures in this modern age I think. I hope you will write more of this type of article in your blog. Now that my friend need help it assignment help, I regularly get in touch with this service. And I advise you to get in touch with him if you ever need assistance with an assignment.

 5. Mirka napsal:

  Vydržet takto dlouho sama s manželem? Tak to bych asi nedala. Minimálně bych třeba musela jít dělat nějakou činnost na baráku. At už by to bylo čištění oken a nebo bych vymetla kachlová kamna která máme teď nově doma. No prostě s ním se bavit od rána do večera? To je noční můra.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.