Clicky

Vstoupit

Online přístup + 5 DVD

Přihlášku vyplňte zde

Těšíme se na vás:
Alice, Lucie, Jitka, Dana, Šárka, Bára, Denisa, Lilia, Bea

Poslední přihlášení: Kateřina v 15:25
Proč se přihlásit?
"Pojďte se s námi učit sebe-lásce, tomu blaženému stavu bytí, ve kterém je možné všechno a štěstí zaručeno.„
O expertce

Dipl. Psych. Lucie Bouzková

Vystudovala psychologii na univerzitě v Regensburgu a absolvovala výcviky v transakční analýze, business koučinku a životním koučinku. Od roku 2002 podporuje růst a rozvoj svých klientů jako koučka a lektorka. Je přesvědčena, že vědomá žena, která uznává a miluje sebe samu, je tím skutečným darem pro svět.
Proč se přihlásit?
"Když v sobě najdete chuť a odvahu být sama sebou, bez potlačování emocí, když se je naučíte zvládat a intenzivně prožívat, Váš život bude barevnější, opravdovější, emočně bohatší. Zkusíme to společně?„
O expertce

Jitka Ševčíková

Vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Pracovala ve společnosti zabývající se špičkovými informačními technologiemi. Působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, které se zaměřuje na pomoc rodičům po smrti dítěte. Její příběh vyšel v knize Rozhovory o matkách a mateřství. Je autorkou projektu Barevný anděl.
Proč se přihlásit?
"Menstruační cyklus se nějakým způsobem týká každé z nás – a pro každou z nás může představovat nikoli bolest a omezení, ale dar a obohacení – a já vám chci ukázat, jak je to možné.„
O expertce

Mgr. Dana-Sofie Šlancarová

Vystudovala češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, kde poté vyučovala teorii a praxi překladu a korpusovou lingvistiku. Následovaly profese překladatelky, korektorky a fotografky na volné noze. Nyní lektorka kurzů osobního rozvoje, zaměřených na vědomý business a vědomý život, a majitelka firmy OSULE.
Proč se přihlásit?
"Právě teď můžete udělat ten další krok na cestě zpátky k sobě samé, společně ve velkém kruhu žen.„
O expertce

Bc. Šárka Kotvalová

Vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a poté působila několik let na manažerských pozicích v nadnárodních korporacích. Během mateřské dovolené spoluvedla vlastní restaurant, její vášní však vždy byly mezilidské vztahy a jejich souvislosti.
Proč se přihlásit?
"Připojte se do největšího kruhu sdílení a inspirujme se navzájem.„
O expertce

Barbora Nádvorníková

Už několik let pořádá a vede ženské seberozvojové skupiny, zaměřené na uzdravení vztahu k našemu ženství, na osobní podpůrné rituály, spiritualitu bohyně, experimentální a rodinné konstelace a ženský měsíční cyklus krve. Před dvěma lety založila projekt Měsíc v nás®, organizuje vzdělávací semináře, koncerty a konference.
Proč se přihlásit?
"Žijte zázraky, které umožňuje prohloubení lásky a intimity.„
O expertce

Mgr. Denisa Palečková, CBS

Mezinárodně uznávaná učitelka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních masáží. Vystudovala sociologii v Praze na Karlově Univerzitě a v Německu, a sexuologickou práci s tělem na Institutu pro pokročilá studia o lidské sexualitě (IASHS) v USA. Je certifikovanou lektorkou Sexological Bodywork.
Proč se přihlásit?
"Investice do sebe má vždycky největší smysl.„
O expertce

MA Lilia Khousnoutdinova

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Následně objevila, že její životní vášní jsou porody. Studovala zejména u Michele Odenta, Janet Balaskas, Liliany Lammers, Sarahy Buckley, Eleny Tonetti a Lynnei Shrief a neustále se dále vzdělává. Pracuje jako dula, lektorka předporodní přípravy a ženských skupin.
Proč se přihlásit?
"Život je teď.„
O expertce

Bea Benková

Bea stojí za úspěchem a transformací mnohých výjimečných žen ve světě i u nás. Po ukončení studia na univerzitě v Oxfordu a následné kariéře v londýnské City, objevila své skutečné poslání. Bea pracuje jako ambasadorka a koučka výjimečných žen. Už více než pět let pomáhá ženám na pěti kontinentech.