Petra Kratochvílová

Příběh Petry:
Živě si pamatuji den, kdy jsem poprvé objevila projekt Ženy ženám. Od toho dne už totiž nic nebylo jako předtím a já jsem se vydala na cestu za sebepoznáním...

Byl květnový den roku 2014, byla jsem hodně nespokojená a nevěděla jsem, jak to mám změnit. Měla jsem pocit, že mému životu něco chybí, a proto jsem šla pro radu k jedné vědmě.

Tato žena mi změnila pohled na celý můj život a dala mi velký impulz k osobnímu rozvoji. Úplně mi otevřela oči a její hlavní radou bylo, že se mám plně přijmout a mít se ráda. Jenže já jsem vůbec netušila, jak na to. Hned po naší schůzce jsem na internetu hledala „jak se mít ráda a věřit si“ a jako zázrakem jsem našla blog Ženy ženám. Při čtení vize ŽŽ jsem cítila nadšení a úlevu, že jsem TO našla!

Tématu ženství jsem propadla a nenasytně jsem hltala všechny články na blogu ŽŽ. A už týden na to jsem jela na můj první víkendový seminář, kde jsem díky typologii oblékání dokázala přijmout svou odlišnost a naladit se na potřeby své duše. Konečně jsem měla pocit, že jsem „mezi svými“ a jsem úplně v pořádku. Navštívila jsem i další semináře k sebelásce, cykličnosti, sebevědomí, strachu i k vnitřnímu dítěti. Každá živá akce mě posunula o velký kus vpřed a zároveň o něco blíž k sobě samé.

Ještě toho roku jsem prosila Vyšší moc o změnu mé práce, která mě nenaplňovala. Věřila jsem, že něco přijde a moje přání se naplnilo. Dostala jsem příležitost být asistentkou několika lektorkám z týmu Ženy ženám. Byla to skvělá životní zkušenost a sama jsem viděla, jak naše práce mění životy tolika ženám.

Od roku 2014 u mě synchronicita pracovala na plné obrátky a můj život se měnil na všech úrovních. Vysadila jsem antikoncepci a začala jsem žít bez chemie a co nejblíže přírodě. Kompletně jsem změnila životní styl a uzdravila jsem se z dlouholeté hormonální nerovnováhy. Začala jsem se věnovat sama sobě a s láskou o sebe pečovat. Ukončila jsem spoustu nefunkčních vztahů a zároveň jsem prohloubila vztah se svou rodinou a přítelem.  

Díky Ženy ženám jsem našla samu sebe a zamilovala se do sebe, což se úžasně odrazilo i na mém partnerství. Na vzdělávacích akcích jsem navázala několik krásných přátelství, plných podpory a vědomého sdílení. Nyní, po 3leté osobně rozvojové cestě, dělám práci, kterou jsem si vysnila. Moje tvorba mě naplňuje, dává mi smysl, živí mě a hlavně pomáhá dalším ženám. Sebeláska je nedílnou součástí mého života a konečně vím, jaké to je, být opravdu spokojená a naplněná.

Seberealizuji se v projektu Uzdrav svou pleť. Na základě vlastní dlouholeté zkušenosti pomáhám ženám vyléčit akné a hormonální nerovnováhu holistickou cestou - www.uzdravsvouplet.cz

Děkuji celému týmu Ženy ženám za jejich vizi a vše, co přináší světu. Bez vás a vaší podpory bych nebyla tam, kde jsem dnes. :-)

 

Petra Kratochvilová, momentálně žiji v Oregonu v USA