Veronika Heraltová

„Vždy je možnost volby. Nikdy není jen jedna cesta.\"

Kdo je Veronika Heraltová?

  • Jsem žena, která staví rodinu na první místo, pečuje o druhé a nepřestává si užívat role maminky svého syna.
  • Jsem člověk, který je věrný svému rozumu a logice věci a ctí přání druhých.
  • Užívám si čísla v jakémkoliv množství, formátu a dosahu a jsem vděčná za všechny zkoušky v životě.

Moje cesta k Ženy ženám

S Ženy ženám jsem začala spolupracovat již koncem roku 2013 a to jen na výpomoc se zákaznickou podporou. Půjčili si mě od Davida Kirše, pro kterého jsem v té době krátce pracovala. Ukázalo se však, že je mi tato podpora, pomoc a hlavně spolupráce tak blízká, že jsem postupně k Ženy ženám přešla úplně a mohla se tak nadále díky podpory všech v týmu rozvíjet a zároveň dávat kus sebe nejen do projektu, práce, ale hlavně lidem, se kterými jsem přišla díky Ženy ženám do kontaktu. Zažili jsme úžasné dva roky, dokud se nezrodila myšlenka nových začátků v Ženy ženám spojená i s kompletní “přestavbou” týmu. A tak jsme se na rok a půl s láskou rozloučili.
Naše cesty se občas spojily, když bylo třeba s něčím pomoci, ale nijak jsme neplánovali, aby to tak zůstalo na delší dobu a pravidelně.

Mezitím jsem pracovala na jiných projektech, naučila se nové věci, ujasnila si priority nejen v pracovním, ale i osobním životě a hlavně se stala mámou. Život mi diktoval jiné věci než doposud a já se nechala unášet s proudem toho co mi bylo nabízeno.

Když už jsem při spolupráci opět narazila na Ženy ženám a vznikla myšlenka opět podpořit tento projekt, vlastně nebylo o čem dlouho přemýšlet. Volba byla jasná. Projekt je mi velmi blízký. Je možnost být u zrodu úplně nových věcí a navíc i já mohu vnést trochu ze sebe a z toho co je mi blízké a v čem se cítím dobře.

A tak se opět vídáme nejvíce na zákaznické podpoře a navíc mohu dále utvářet svůj talent a vášeň v čísla, což je pro mne nyní to, co mne společně s projektovým managementem nejvíce naplňuje.

NIKDY NENÍ JEN JEDNA VOLBA.