Veronika Hejnová

„Nebát se změny a udělat první krok. Ostatní přijde tak, jak má!\"

Kdo je Veronika Hejnová?

  • Jsem žena s velkým srdcem, nadšená milovnice sportu, videa a vzdělávání.
  • Jsem milující manželka skvělého muže a bláznivá maminka dvou synů.
  • Miluju svůj život a svoji práci!

Moje cesta k Ženy ženám

Byl duben 2016 a já jsem se pomalu šourala ke dveřím kanceláře. Ach jo, zase další nudný kancelářský den. Zase jsem tu sama, zase budu celý den poslouchat telefonické nářky nespokojených klientů…. Kéž bych tak mohla…

Mohla co? Co by mě vlastně bavilo? Co bych chtěla dělat?

Tou dobou jsem prožívala velkou osobní krizi. Nebavila mě práce a hledala jsem sama sebe. Jeden večer jsem přišla domů a muž mi hlásil, že pro mě má překvapení. Zaplatil mi ženský seminář a já jsem mohla celý jeden den strávit v úžasné ženské společnosti. Bylo to tak naplňující!

A tak jsem poznala Ženy ženám...

Další týden jsem procházela stránky a hledala, co vše Ženy ženám nabízejí. A v tom na mě vyskočilo POPup okno na webu s inzerátem: Hledáme YouTube a Video Queen! Rozbušilo se mi srdce. TO JE ONO! To je přesně to, co chci dělat. V bývalé firmě jsem se zabývala natáčením videorecenzí zboží a správou Youtube kampaní. Video mě bavilo, opravdu bavilo. Nebyla to dřina, byla to zábava, proč by mě to nemohlo živit?

Zaklapla jsem počítač a současnému šéfovi oznámila - musím domů. (A už se nevrátím … chtěla jsem dodat. A skutečně to tak bylo :-)). Utíkala jsem domů a natočila jsem video pro Alici. O tom, proč chci být součástí jejího týmu.

Sakra, co já ale vím o Ženy ženám? Znám je teprve 14 dní, ale je to, jakobych je znala odjakživa. Jaké jsou mé zkušenosti s osobním rozvojem? (Pár seminářů, no nic moc). Jaké jsou mé profesní zkušenosti? (Poslední rok na zákaznické podpoře webového portálu. Umím ještě vůbec točit videa? Co vlastně vím o videomarketingu?).

Naštěstí byla moje vášeň a zapálení silnější než moje pochybnosti a já jsem odeslala životopis i své video pro Alici. A děj se vůle Boží.

Rozhodla jsem se, že ať už dopadne práce pro Ženy ženám jakkoliv, udělám změnu. Velkou změnu. Dala jsem výpověď, vytvořila jsem si jednoduchý web s příznačným názvem Chcete mě? a hledala jsem kameramany, kteří by mě vzali pod svá křídla. Zainvestovala jsem do techniky a začala jsem točit. Začala jsem potkávat správné lidi, kteří měli zájem o moji práci.

A pak se ozvala i Alice!

A tak jsem tady. Už více než rok. Za více než rok se mi život obrátil o 180 stupňů. Poznala jsem, co je to opravdová radost a svoboda. Jaké to je, když vás někdo bere a uznává přesně takového, jaký jste. Poznala jsem firmu, kde můžu růst. Osobnostně i profesně. Místo, kde můžu rozpoznat a rozvíjet své talenty, kde můžu být skutečně sama sebou. Poznala jsem neskutečnou lidskost a sílu, kterou v sobě my ženy máme. A hlavně jsem poznala úžasné ženy, které se staly mými opravdovými kamarádkami.

Žiju život, o kterém by se mi před rokem ani nesnilo a stačil k tomu jeden krok.

NEBÁT SE ZMĚNY A OSTATNÍ PŘIJDE TAK, JAK MÁ!