Hana Karvašová

Hana Karvašová

„Stačí si jen přát a jít za tím!\"

Kdo je Hanka Karvašová?

  • Jsem milující maminka dvou synů a partnerka mému muži.
  • Jsem žena, která s láskou podporuje ostatní, aby si šli za svými sny a dělali co je baví a byli sami sebou.
  • Mým posláním je podporovat ženy, aby v sobě probudily ženskou energii a lásku k sobě i k ostatním, aby porozumněly sami sobě a pochopily jaká síla je v tom, když je člověk sám sebou, protože pak bude život mnohem radostnější.

Moje cesta k Ženy ženám

Blížil se konec mé mateřské, založila jsem s jednou maminkou lesní školu a těšila se, co nového mi rok přinese.  Byl březen a já zatoužila najít cestu dál, najít naplnění a hluboký smysl. Lesní školka byla skvělý nápad, ale nebylo to z mého hlubokého nitra, nýbrž pro mého syna a pro Jundrov. A tak jsem jednou brouzdala na netu a najednou na mě vyskočil banner Sebe-vědomá žena. Když jsem si pročítala obsah semináře, věděla jsem, že je to ono a tak jsem se hned přihlásila. Byl to víkendový seminář s Bohdankou a já věděla, že je to přesně to, co hledám.

Už v průběhu semináře jsem měla velkou touhu vypomáhat s chystáním materiálů a zapojením se do organizace. A hned po skončení semináře jsem psala Bohdance, že mě seminář velmi uchvátil. Pocítila jsem, že moje poslaní je organizování seminářů pro ženy a že toužím být součástí Ženy ženám. Bohdanka mi napsala, že to předala Alici. ;) V dubnu jsme spustily Lesní školku a já měla hodně práce kolem koordinování věcí právě ve školce, ale myšlenky na Alici a Ženy ženám jsem měla v hlavě pořád.

O několik měsíců později čtu inzerát, že hledají pečovatelku o štěstí zákaznic a já věděla, že je to pro mě :-). Byla jsem si naprosto jistá, že to místo Vesmír vytvořil pro mě. Natočila jsem video, napsala osobní příběh a chtěla jsem běžet k Alici domů jí říct, že jsem to já :-). Naštěstí jsem se uklidnila a řekla, že se stane to, co má a že by Alice nemusela sdílet mé nadšení, když jí zazvoním u dveří neohlášeně…

Po měsíci přišla zpráva, že jsem postoupila do užšího kola a já jsem byla v sedmém nebi! Už je to tady, já to věděla! :-) Jenže za další 2 týdny mi přišla odpověď: “Ne, ty to nejsi.” To byla studená sprcha. Nedokázala jsem to pochopit... To přece není možné? Nemohla jsem tomu uvěřit a stále dokola četla mail od Alice. Pak jsem si řekla, že to tak asi má být. A když přišel mail s pozvánkou na Školu Ženy 2016, měla jsem jasno. Půjdu tam, pořeším své ženství a pak řeknu Alici, že jsem žena s velkým Ž, která prošla osobním rozvojem a nakoukla do zákulisí, takže vím, že být součástí Ženy ženám je to, co si moc přeji.

A tak šly měsíce a já si pečlivě zapisovala vše, co lektorky řekly, pracovala na sobě a někdy v dubnu jsem se osmělila, šla za Alicí a řekla, že bych chtěla pro Ženy ženám pracovat. Alice si mě vyslechla a řekla mi, že teď nikoho nehledají, ale že o mně ví. O měsíc později jsem přecházela přes silnici v Jundrově a někdo na mě troubil. Podívám se - a to Alice a David! Cítila jsem dobré znamení.

V září jsem Alici napsala, zda bych mohla vypomoci na živých akcích. A pak to přišlo - Alice mi napsala na Facebook, že ANO! Hurá!!! Je to tady!!! Budu kouzelnicí na ŽIVĚ a už jsem věděla, že teď přichází moje velká šance, jak dokázat, že pracovat pro Ženy ženám je moje poslání. A když jsem se zmínila mému kamarádovi o mém snu, řekl mi: “Běž na konzultaci k Daniele a nech si udělat mapu Tvých darů a talentů skrze výklad Human Designu a uvidíš, zda je to opravdu tvoje poslání.” Tak jsem šla do toho a objednala se. A to, co se tam stalo, mi vzalo dech.

Výklad od Daniely byl tak hluboký, že jsem z toho byla v šoku. Dojímalo mě už to, že někdo mi říká mé dary a talenty, že vidí do hloubky mé duše. Že mě někdo zná tak, jak se znám já. Pochybnosti o mě samé se rozplynuly, protože jsem pochopila své dary, talenty a to, že já to mám tak a někdo jiný zkrátka jinak. To, co jsem uvnitř cítila, bylo správné, jen jsem si nevěřila a věřila jsem více lidem kolem sebe. Pochopila jsem, že nejsem líná, ale musím se svou energií dobře nakládat a že když dělám správné věci (věci, kde využívám své dary a talenty), tak mám energie dostatek.

A tak začala nová cesta seberozvoje naplno. Cesta k tomu být sama sebou a věřit svému tělu, pocitům a intuici. A pak to začalo ráz na ráz. Sešly jsme se s Alicí a bavily se o mé pozici v Ženy ženám, mých darech a talentech. V listopadu jsem začala chodit na natáčení Klubu a na Škole ženy jsem byla už jako člen týmu.

A proč to všechno tak detailně popisuji? Protože tím chci inspirovat ostatní a dodat sílu k tomu, abyste šly za svým posláním, protože Vesmír Vám cestu umožní. A ještě jedna věc, pokud se Vám něco nedaří hned a Vy přesto cítíte, že je to to správné, tak buďte trpělivé, protože Vesmír nejlépe ví, kdy je ta správná chvíle. A vždy to dokáže zařídit lépe, něž Vy to vymyslíte:-).

STAČÍ SI JEN PŘÁT A NECHAT SE TO DÍT!