STAŇTE SE SOUČÁSTÍ PROJEKTU ŽENY ŽENÁM®

Projektu, který otevírá novou dimenzi ženství. Pole, ve kterém se ženy inspirují, vzdělávají, podporují, vyživují a léčí. Dimenzi, ve které milují sebe, své tělo a svůj život. Společně vytváříme komunitu žen, které spojuje nadšení a víra ve společnou vizi, kterou je:

Spokojená, naplněná, sebevědomá, zářivá a bohatá žena, která žije v harmonických a láskyplných vztazích a naplňuje své poslání tím, co miluje.

 

 

Simona„S projektem Ženy ženám spolupracuji, protože si myslím, že informací není nikdy dost a líbí se mi, že jejich aktivity přímo míří k tomu, abychom se láskyplně přijímaly takové, jaké jsme a z této sebedůvěry aktivně vytvářely své životy. Ženskou výhodu a sílu vidím a cítím ve schopnosti sdílení. Už jenom vědomí, že je nás tolik, které hladovíme po hlubokém uzdravení a vědomém hledání a rozvíjení svého potenciálu je velice uklidňující a léčivé.

Vzkaz ženám: Doporučuji vždycky poslouchat a zabývat se svými pocity. Skrze ně k nám hovoří intuice a inspirace. Přeji mnoho úspěchů a pochopení na cestě za skutečným sebepoznání. Všichni jsme části boží, je čas se rozpomenout.“

Simona Babčáková, ambasadorka projektu ŽENY ŽENÁM®

 

 

 

Naším společným cílem je:

 • přinášet kvalitní celostní vzdělávací programy a akce, které podporují ženy v jejich osobním rozvoji a spolupráci
 • přinášet prakticky využitelnou moudrost od žen, které ji pro sebe objevily, žijí ji, zažily její efekty na sobě a cítí jako svou misi ji pro užitek ostatních žen šířit dále
 • být autentickou sebe-vědomou ženou, která žije v souladu se svým vnitřním hlasem
 • společně nacházet cestu jak si dopřát víc na všech rovinách našeho života
 • přinášet do společnosti pozitivní vzory
 • dávat ze sebe to nejlepší = předávat ženám to, co samy žijeme, co jsme samy pro sebe objevily, co funguje
 • otevřeně mluvit o tabuizovaných a „zakázaných“ tématech, která jsou pro dnešní ženu tolik zásadní
 • duchovní a spirituální ženská témata šířit skrze moderní technologie, díky nimž budou dostupná komukoliv, kdykoliv a odkudkoliv
 • spolupracovat a mít harmonické vztahy s muži
 • umění radovat se a milovat své ženské tělo, rozumět mu a respektovat jeho potřeby a rytmus
 • zjednodušovat si život a naplňovat své poslání
 • podporovat ženy, které chtějí s ostatními ženami sdílet své poslání a know-how
 • přinášet nové pohledy a inspirace, pradávnou moudrost a její praktické využití v 21. století
 • podporovat ženskou energii ve společnosti skrze vnitřní proměnu ženy

 

„Jen spokojená a naplněná žena může vytvářet
harmonii a pohodu kolem sebe.“

Projekt Ženy ženám vznikl původně jako spojení 9 žen s cílem zbořit zaběhlé mýty spojené s tím „být ženou“.

„Ženy chtějí pomáhat ostatním ženám. Je to přirozené.“

Naprosto nás překvapilo, kolik skvělých žen se do projektu zapojilo a dále zapojuje, z toho jaké nám píší úžasné zprávy, jak se jim mění životy doslova před očima a ony jsou šťastnější a spokojenější.

 

ŽENY ŽENÁM® V ČÍSLECH

 • více než 26 000 žen vidělo naše video-medailonky, ve kterých boříme 8 zásadních mýtů spojených s ženstvím
 • více než 2 500 žen se zapojilo do našich online vzdělávacích programů a navštívilo naše semináře
 • více než 700 žen navštívilo naše celodenní živá setkání v Brně v Mahenově divadle
 • více než 33 000 žen sleduje naši Facebook page Mám se ráda
 • desítky žen přispívají na náš blog, který čtou denně stovky žen

Jsme nadšené z toho, kolik žen na sobě začalo pracovat a zároveň začalo šířit poselství Ženy ženám dál mezi své kamarádky, maminky, sestry, kolegyně a známé.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ SKUPINY ŽEN, KTERÝM NA SOBĚ ZÁLEŽÍ

 

CO PROJEKT ŽENY ŽENÁM® AKTUÁLNĚ NABÍZÍ?

1. 6 LEKCÍ SEBELÁSKY ZDARMA

Expertka na sebelásku Lucie Kolaříková vás provede 6 základními lekcemi sebelásky, díky kterým zvýšíte své sebevědomí a zamilujete se do sebe a svého těla.

 

2. ONLINE PROGRAM – PŘIJÍMÁM SVŮJ STRACH

Vzdělávací program Lucie Kolaříkové na téma Přijímám svůj strach učí ženy pracovat se svým strachem a udělat z něj svého pomocníka. Mnohým ženám strach komplikuje život, omezuje je, nebo dokonce paralyzuje. Právě pro tyto ženy je program určen. Program probíhá online.

 

3. KNIHA 17 TVÁŘÍ ŽENY od ALICE KIRŠ

Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit.

Kniha Alice Kirš - 17 tváří ženy

 

4. MOTIVAČNÍ AUDIO CD DOŽIVOTNÍ HOJNOST: SEBELÁSKA

Audio CD Lucie Kolaříkové, které pomáhá ženám posilovat lásku k sobě, posilovat sebevědomí, dodává uvědomění, jak je žena pro svět důležitá, léčí nejhlubší smutky uložených ve vnitřním dítěti. Učí ženy milovat a respektovat své tělo.

CD sebeláska

 

5. ONLINE ŠKOLA SEBELÁSKY

5týdenní online škola Lucie Kolaříkové podporuje ženy a dívky každého věku: aby navázaly se sebou vztah, aby samy sebe co nejvíce vnímaly, aby na sebe braly ohled, aby o sebe pečovaly, aby se zkrátka měly rády a dobře. Cílem je podpořit ženy v sebevědomí a sebeúctě, které skrze tento program snadno rostou.
online Škola sebelásky

 

6. UČEBNICE SEBELÁSKY

První česká odborná a praktická kniha, která se zabývá dobrým vztahem k sobě sama, uznáním a respektem k sobě, svým schopnostem a potřebám, zkrátka sebeláskou. Teorie i praxe sebelásky v jedné jediné knize. Na 230 stranách najdete i 15 praktických cvičení a 10 meditací k rozvoji sebelásky v běžném životě. Kniha je vhodná pro všechny – pro ženy i muže 🙂

Učebnice sebelásky

 

7. ŽENO, NA SLOVÍČKO

Cyklus webinářů (videí) s jediným cílem: dát ženám odpovědi na otázky, které je trápí. 9 témat – 9 moudrých žen a stovky vašich dotazů na témata sebevědomí, sebelásky, cykličnosti, ženského těla, ale i vztahů a milostného života, ženské intimity, rodičovství, podnikání i kouzla rituálů. Více než 15 hodin videa nebo MP3, ať můžete poslouchat kdekoliv na cestách.
Bonusem byl webinář s Alicí Kirš s odpovědmi na vše, co vás o ní a jejím životě zajímalo…

Ženo, na slovíčko

 

8. ŠKOLA ŽENY

Roční cyklus jednodenních seminářů pro ženy každého věku, které chtějí objevovat a žít potenciál svého ženství. Jednotlivé semináře (celkem 10 témat)  vás provedou nejzásadnějšími tématy v životě ženy, které se na školách neučí, ale přitom jsou důležitá pro váš spokojený a naplněný život.

Staňte se opět ženou s velkým Ž. Ženou, která je spokojená, naplněná, sebevědomá, zářivá a bohatá, která žije v harmonických a láskyplných vztazích, a naplňuje své poslání tím, co miluje…

skola-zeny

 

9. BLOG ŽENY ŽENÁM®

Skoro každý den přinášíme jeden unikátní článek našich bloggerek, kterými jsou obyčejné ženy, lektorky, koučky, maminky na mateřské, babičky, studentky, podnikatelky… Zkrátka ženy, které se chtějí podělit o své životní zážitky, zkušenosti a moudrost. Blog je tak pestrým a zajímavým místem k načerpání inspirace i pomoci do svého vlastního života.
blog-zz

 

10. FACEBOOK SKUPINA MÁM SE RÁDA

Vytvořena s cílem ženám přinášet každodenní inspiraci, radost a moudrost z ženského světa. Je to prostor pro diskuze a sdílení.

 

11. PROVIZNÍ AFFILIATE SYSTÉM

Rezonujete s naší vizí, chcete naše programy a produkty šířit do světa a díky tomu si vydělávat zajímavé penízky? Pak se zapojte do našeho affiliate partnerského systému, ve kterém se dozvíte vše potřebné.

 

Těším se na vás, je super být ve společnosti žen, kterým na sobě záleží 🙂

 

S láskou a úctou

Alice Kirš, zakladatelka a organizátorka projetu Ženy ženám®

 

fotim-s-laskou-8