Ženy ženám skončily

Projekt Ženy ženám byl ukončen a s ním i všechny online programy a kurzy.

Sedm let jsem věnovala svou tvůrčí i lidskou energii vizi Ženy ženám.

Jsem vděčná za příležitosti i poslání, které jsem mohla několik let naplno žít, a změnit tak skrze Ženy ženám životy tisícům žen, ale i ten svůj vlastní.

A teď cítím, že jsem došla do bodu, ze kterého potřebuju jít chvíli sama. Jako žena, jako partnerka, jako máma.

Jestli Ti projekt přinesl do života něco pěkného, prosím napiš to do komentářů pod mou zprávu. Uctíš tím duši Ženy ženám a taky práci desítek úžasných lidí, kteří do něj dali kus sebe.

Opatruj se a nezapomeň být ženou, kterou chceš ve svém životě vidět!

~ Alice

Přečíst celý příběh o konci... a co bude dál?

Zavzpomínej a poděl se...
Co krásného Ti Ženy ženám přinesly do života?

Zapoj se do vlny vděčnosti. Napiš mi svůj krátký příběh! 

 1. Marta napsal:

  Děkuji Alice a moc Vám přeji, abyste našla v životě, co teď potřebujete. Váš projekt mi byl inspirací v těžkých časech. Naopak mám dnes firmu, ale po té, co mi tři děti vyrostly. Každý čas má své. Pracuji s nevyléčitelně nemocnými a umírajícími lidmi a každý den dostáváme lekce, jak vzácný je náš čas a jak důležité je poslouchat, čemu ten čas má patřit. Ať se ten Váš naplní tím, po čem toužíte a přinese Vám hodně nové radosti. :-)

 2. Irena napsal:

  Děkuji za seminář Ženy ženám, jednotlivé přednášky mi otevřely oči, pomohly mi být více sama sebou. Své zážitky a zkušenosti budu sdílet dále . Přeji Ti Alice hodně a hodně zdraví a hodně lásky. Děkuji.

 3. Radka napsal:

  wow! Alice! Smekám! Fakt kloubouk dolů! Velký obdiv a poděkování… a hodně štěstí…

 4. Michaela napsal:

  Ženská podpora je má velikou sílu a tento projekt měl a myslím ještě dlouho bude mít obr přesah. Díky Alice, za všechno ❤

 5. Míla napsal:

  Milá Alice, díky za vše. A přeji Ti splnění Tvého snu. Ať se ti daří.

 6. Dana napsal:

  Moc Vám děkuji za vaši práci, ráda jsem poslouchala vaše webináře, tolik obohacující a posilující. Sama jsem došla ve své kariéře i v osobním životě podobnými fázemi, takže Vám moc fandím. Ráda o Vás někdy v budoucnu zase uslyším. Přeji Vám hodně štěstí a splnění vašich snů!

 7. Dáša napsal:

  Ahoj Aličko, moc Ti děkuji za všechno, co jsi pro nás těch 7 let udělala. Tvé články a videa (samozřejmě i videa všech tvých spřízněných žen) mi tolik pomohly v těžkých časech, kdy jsem hledala jakoukoli podporu. A ta od Tebe vždy přišla, pomohla mi se opět narovnat a cítit se krásně jako žena. Jsi skvělá a já tvá videa ukazuji už i své mlaďounké dceři, která se ženou teprve stává. Když Ty budeš jejím vzorem, tak vím, že se o ni nemusím bát a vyroste z ní sebevědomá žena, která si dovolí být autentická a přidat do světa svůj díl ženské lásky a kreativity.
  Přeji ti moc štěstí a naplnění tvé největší tužby.
  Dáša

 8. Moravcová napsal:

  Dobrý den, Alice, já se také připojuji a přeji štěstí a spokojenost. Díky Vám jsem se seznámila s pěknými projekty, skvělými koučkami a zas si trochu pootevřela obzor. Je to super, ale je čas jít dál, jednou něco končí a pak zase začíná, tak to zkrátka je a má to tak být. Ať se Vám daří. Eva

 9. Zuzana napsal:

  Díky za školu sebelásky s Luckou Kolaříkovou. Milovala jsem Vaše společné webináře.

 10. Kamča napsal:

  Děkuji, upřímně a ze srdce :*

 11. Petra napsal:

  Wow. To je překvapivá informace. Myslím, že jsem sledovala Ženy ženám od začátku a moc se mi jeho myšlenka líbila a i díky tomuto projektu jsem dnes více ve své ženské energii, ve které je mi dobře ve které mohu být dobrou ženou svému muži. Mám také velké pochopení pro toto rozhodnutí. Sama jsem se na své cestě ztratila a velmi silně teď vnímám, že věci, které fungovaly před tím nyní nefungují. Něco se mění a je to v pořádku. Držím palce na Vaší osobní cestě. Hezky den, Petra

 12. Jari napsal:

  AHoj, no co říct :), nejdřív mě napadlo jen „neeeeeeee“, ale chápu, moc chápu tohle rozhodnutí a přeju, ať je to dobré rozhodnutí a konečně Vás posune k miminku, držím palce! V Tvém rozloučení mě trkla jedna věta a to ta o uskřípnutém nervu pod lopatkou – už několik dní se budím s touhle bolestí a je teda fakt, že momentálně moc nežiju to, co bych chtěla…no asi se nad tím budu muset zamyslet:). Každopádně díky za všechna videa a články, moc mi daly a přivedly k dalším důležitým a užitečným věcem a článkům…… Díky a hodně štěstí!!! Jari

 13. Hanka napsal:

  Alice, díky za spoustu inspirace. Ať se Vám daří na další části Vaší Cesty a ať jste šťastná žena. Opatrujte se.

 14. Helena napsal:

  Milá Alice, moc děkuji za všechno. Projekt Ženy ženám mi neskutečně pomohl a posunul mě… :) Hodně štěstí na Vaší další cestě!!

 15. Natalia napsal:

  Alice, pises mi zo srdca. Nic ma tak nezasiahlo ako veta „Skřípnutý nerv pod lopatkou je už takovým mým dlouhodobým ukazatelem toho, když jsem nebo dělám něco, co dělat nemám.“ Presne tymto prechadzam – opustit to, co mi nerobi radost a presne tymto istym sposobom. Dakujem Ti za otvorene srdce a dusu.

 16. Kateřina l napsal:

  Děkuji ❤️
  S kamarádkou si každé ráno posíláme inspiraci ze stránek ZZ. Je to velká studnice moudrosti.
  Rozhodnutí rozumím a děkuji za něj! Další velká inspirace. Inspirace k tomu, že se naše životy mění a vyvíjejí a že je absolutně v pořádku měnit směry, profese, projekty.
  Alice, přeji ať se Ti po nové cestě jde krásně a s lehkostí.
  Celému Týmu ZZ z celého ❤️děkuji!

 17. Děkuji za tvou odvahu, jsi pro mne inspirací-ve vztazích, v životě. Také za možnost vidět, že vzájemná podpora žen je možnou realitou.
  Díky a těším se na tvé možné příští počiny.
  Martina

 18. Markéta Říhová napsal:

  Zdravím všechny v Ženy ženám a moc děkuji za všechno, čeho jsme mohly být součástí, za otevření obzorů, dalších možnosti, za spoustu informací, které nám pomohly se hnout z místa. Bylo to skvělé a všem přeju do dalšího života jen to nejlepší. Tobě Alice velký dík, že jsi se do toho pustila. Dala jsi do toho spoustu energie, času a lásky. Stále jsi dávala nám všem a ze srdce Ti přeju, ať je teď Tobě dáno,po čem tak toužíš.

 19. Dana Kuklova napsal:

  Díky Aličko za báječnou inspiraci, kterou Tvoje a Vaše práce přinesla💚🤗

 20. Kamila napsal:

  Děkuji za to, že jsem tě pomohla poznat alespoň virtuálně, za tvou odvahu sdílet tvůj příběh i za propojení nás žen. Přeji hodně zdaru v dalších dnech a opatruj se. Kamila

 21. Martina napsal:

  Vďaka Vášmu projektu som v sebe našla krásnu ženu, ktorá si užíva život naplno a ide si za svojim snom. Pochopila som, čo je pre mňa v živote dôležité. Každý deň počúvam svoju myseľ, srdce a telo, ktoré spolu vytvorili nádherný orchester a ich hudba ma vedie tým správnym smerom. Ďakujem za všetko a zároveň gratulujem k odvážnemu rozhodnutiu ísť novou, zatiaľ neprebádanou cestou. Prajem veľa šťastia a splnených snov!

 22. Jana Havrlantová napsal:

  Mnohokrát děkuji za spoustu krásných a inspirujících článků a videí. Přejí Vám na Vaší NOVÉ cestě hodně štěstí a uspokojení. KLID A MÍR V DUŠI I SRDCI!!!! Krásný „nový“ život!!!! Jana

 23. Bohuslav napsal:

  Milá Alice. Se smutkem v duši malého kousku ženskosti, kterou v sobě mám i já, cítím, že s ukončením tohoto projektu ztrácí další ženy naději na objevení a uspořádání svých vlastních hodnot bytosti – ženy. Snad aspoň někde zůstanou zachovány typy, rady, články a inspirace k nalezení toho potřebného, co každá bytost tak zoufale hledá. Možná vznikne něco dokonalejšího, až uzraje čas a rozzáří se nová touha překvapit. Děkuji za všechny ženy, které měly možnost objevit samu sebe, své přednosti i silné JÁ. Děkuji i za nás muže, kteří věděli, kde hledat informace pro své nejdražší. Děkuji, že tento projekt vůbec kdy byl.

 24. Kristýna napsal:

  Krásná Alice, děkuji Ti za péči a lásku, kterou jsi do projektu vložila a sdílela ji s námi ostatními. Ráda se budu vracet k článkům a videím. I tvou knihu miluji a sdílím se svým okruhem žen. Opatruj se, držím ti palce v opouštění starého a vřelém přijetí nového.
  Kristýna ♥

 25. Hanka napsal:

  Milá Aličko, z celého srdce Ti děkuji za nádherný projekt!!Tak jako spoustě jiných žen,i mně pomohl najít cestu k sobě a probudit ze spánku svou vnitřní Bohyni-díky tomu se mně žije krásněji , lehce a posvátně!S úctou a respektem k Tvé osobní cestě přijímám rozhodnutí o ukončení projektu a přeji Ti moc a moc štěstí, lásky a vytoužené miminko!Moc se těším na Tvé další psaní,které mám ráda pro Tvou otevřenost a lehkost!Měj se krásně,Krásko naše milovaná! !!!!!Objímám Hanka

 26. Milá Aličko,

  já ti z celého srdce přeji, aby Ti tento velký krok, v tvém životě, přinesl přesně to, co tvá duše nyní potřebuje. Každý z nás je kapkou oceánu a pokud chceme krásný, čistý, vyživující a láskyplný oceán – musí být nejprve každá kapička, sama za sebe, šťastnou. Naprosto rozumím a sou-cítím s tvým rozhodnutím, zejména v oblasti kontroly a zodpovědnosti.

  Držím pěstičky na Tvé cestě, ať už bude jakákoliv! Jsi úžasná žena. ❤

  Mně osobně tento projekt přinesl spoustu inspirace do vlastního života i podnikání. Věnuji se taktéž tématům pro ženy, pořádám semináře, ženské kruhy, intuitivní tance a další.

  Takže za mě jediné: VELKÉ DÍK TOBĚ I VŠEM, CO SE NA TOMTO KRÁSNÉM PROJEKTU PODÍLELI!

  Děkuji za vše.
  S láskou a úctou,

  Lenka

 27. Hana napsal:

  Drahá Alice, i já se připojuju se svým poděkováním. Tvoje aktivita pro mě přišla právě ve chvíli, kdy jsem potřebovala zjistit, co to obnáší být moudrou ženou – byla jsem už matka a manželka, ale nevědela jsem, co tím :) Teď jsem o obrovský kus cesty jinde. Za to ti moc děkuju a přeju ti ze srdce naplněný život. Hana

 28. Michala Brožová napsal:

  Milá Aličko, Tvůj otevřený dopis mne velmi zasáhl a dojal. Je mi líto, že projekt končí, ale to nevadí. Věřím, že už nyní pomohl, tak jako mne, řadě žen uvědomit si svou ženskou stránku. Uvědomit si BOHYNI v sobě samé a obrovskou sílu sounáležitosti. Jsem Ti za všechnu tu práci a inspirativní příběhy velmi vděčná a přeji Ti do dalšího života mnoho radosti, lehkosti a štěstí. Měj se krásně, krásko. Míša

 29. Zuzana napsal:

  Milá Ali,

  som moc vďačná, že som mohla byť súčasťou virtuálneho kruhu žien, vďačná, že si do toho šla nasledovala svoju intuíciu a spojila tak úžasné ženy v jeden kruh.

  Gratulujem Ti aj k novej role, role matky. Verím, že tak dlho očakávaná Ti prinesie to najkrajšie čo len môže

  Maj nádherné dni

  ďakujem, Zuzana

 30. Iveta Liptáková napsal:

  Sledovala som projekt ŽŽ od samého začiatku a priniesol mi do života veľa, veľa nového, veľa inšpirácie, veľa nových informácií. Nič pre mňa hodnotnejšie v týchto vodách nepoznám. Ale úprimne, rozumiem Tvojmu rozhodnutiu, milá Alica a cítim, že si sa vydala na správnu cestu, ktorej súčasťou bude aj Tvoja nová rola v živote. Tá najkrajšia :-) …. a veľmi sa teším na všetko, čo si od Teba v budúcnosti prečítam, lebo som si istá, že to bude opäť krásne a inšpiratívne!
  Tak veľa šťastia, Alica!
  Ďakujem Ti.
  Iveta

 31. Lucie napsal:

  Alice, děkuji za Tvůj projekt… Je to nádherný počin, myšlenka…vnímám ho jako velmi přesahující. Jakoby se pomalounku měnil celý svět. K úctě ženství, která začíná od žen samotných. U ŽŽ jsem našla podporu, kterou jsem tolik potřebovala, v době kdy jsem o nejvíce potřebovala. Články, webináře, videa….Tolik inspirace, tolik jiných krásně sdělených pohledů, tolik podpory… Ukázaly taky že i byznys jde dělat po žensku. Že od splnění našich snů nás dělí jen naše mysl. Že můžu cokoliv. Že všechny ženy a právě ty silné, se mají sdružovat, podporovat, využívat svou energii k tvoření a podporování a ne k ničení… To pro mě byl asi největší shift a výzva – upřímně přát každé jiné ženě její úspěch, krásu, šikovnost, něžnost, ženskost, nespolehlivost, naučit se ji respektovat i když ona mě třeba ne…že je to, co srdce otvírá… A dovolit si být ženská sama sobě. Děkuji a držím palce Alice Tobě s Davidem, a všem ženám, kteří se na projektu podíleli. A těším se, až o vás zase uslyším :-)

  • Lili napsal:

   Milá Aličko, ze srdce díky tobě i všem dalším, kdo pomáhali rozjet tento sen, který se stal skutečností. Vím, kolik to obnáší starostí a hlavně energie, protože jsem s kamarádkou svého času dělala něco podobného, byť v daleko menší míře. Odměnou tobě i nám budou krásné vzpomínky, síla poděkování a vděčnosti, která se kolem tebe, tvých pomocnic i nás.. bude neviditelně šířit.
   Světlo Ženství zažehnuté v srdci poneseme každá dál a bude na nás, jak jej pomocí intuice a naslouchání sobě budeme rozvíjet a chránit.
   Přeju ti krásné dny v kruhu rodiny prozářené Sluncem bytí, Lásky i dobrého zdraví. Ahoooj zas někdy někde :)))

 32. Ahoj Aličko, děkuju Ti. Díky Tobě jsem si uvědomila, že taky budu muset něco ukončit… a začít dělat to, po čem už dlouho moje srdce touží. Ještě jednou děkuju a přeju Ti, ať jsi zase radostná a šťastná! Ať se Ti daří. <3 Jana

 33. Míša napsal:

  Milá Alice,

  díky za všechnu inspiraci, která z projektu ŽŽ pro mě a spoustu dalších žen přišla. Zrovna včera jsem své nejlepší kamarádce připomínala, co jsem si přečetla ve Vašem posledním delším příspěvku – že i ty špatné časy je třeba přijmout a nehledat jen proč se dějí a že není v pořádku, že tady jsou.

  Projekt jsem našla díky tomu, že jsem hledala něco o sebelásce a našla jsem Lucku Kolaříkovou a prvních pět kroků, jak se začít mít ráda. Stejně tak jako Lucky projekt, i další stránky a projekty dalších žen, na které jste posílala odkazy mi v podstatě změnily život v mnoha ohledech. Takže ještě jednou velké díky a ať je Vaše cesta díky tomuto rozhodnutí taková, jakou chcete, aby byla!

  I toto Vaše rozhodnutí je pro mě velkou inspirací, protože sama svůj projekt začínám, ale zdravotní potíže mě momentálně zabrzdily natolik, že jsem se rozhodla věnovat jen svému zdraví a projekt na čas odsunout do pozadí a možná ho úplně vypustit. Teď opět díky Vám vidím, že ať to bude jakkoliv, je to v pořádku.

  S přáním krásného dne,

  Míša

 34. Pavla napsal:

  Krása, Alice, lépe jsi to říct a natočit snad ani nemohla – je v tom všechno – kým jsi byla, jsi a budeš, děkuji za inspiraci, jak se vydat jinam a nezapomenout udělat láskyplnou TEČKU za vším tím, co bylo. Držím palce na cestě životem, ve kterém můžeš cokoliv:)

 35. Eva napsal:

  Milá Alice,změnila jste život tolika ženám k lepšímu..ať brzy najdete zase něco,pro co zase s láskou zahoříte🌸💕🙂

 36. Lucie napsal:

  Drahá Aličko, moc a moc díky za to, že jste tento projekt vytvořila. Každý si v něm mohl najít co zrovna potřeboval, inspirace a motivace bylo opravdu hodně. Já osobně měla moc ráda webináře s Luckou Kolaříkovou :-). Ale díky za všechno, co pomáhalo k uvědomování si sama sebe, své hodnoty, lásky sama k sobě… Je jasné, že všechno má svůj čas, něco končí a něco jiného, lepšího zase začne. Všechno je v pořádku a tak jak má :-) Přeji spokojený a šťastný život.

 37. Monika napsal:

  Milá Alice, jste pro mě jedním z lidí, kteří mě popostrčili na mé cestě životem tím správním směrem. Jedním z těch lidí, kterří mi pomohli rozšířit obzory. Přeji vám teď lehkost, pohodu a spoustu energie v další fázi života, v nové roli. Pro mě období mateřství (totiž raného dětsví mých dětí) bylo zatím to nejvíc naplňující a právě po MD již delší dobu přešlapuji na místě a mám problém využít nově získaný prostor, ale pracuji na tom. Děkuji, že jste.

 38. Jana napsal:

  Milá Alice, pane jo! Přelomový rok, koukám, na všech frontách! I já se přidávám k poděkování za tak úžasný projekt ŽŽ, který pomohl spustit v naší malé české kotlině lavinu sebelásky, uvědomění si darů ženství, seberozvoje, otevření nových témat, léčení a vůbec změnu náhledů na všechno kolem nás a na nás samotné. Přeju Ti, ať je nová etapa života zase jinak krásná a hlavně bohatší o mateřské radosti. Je super, že váš dosavadní obsah zůstává. Budu se k němu ráda vracet.

 39. Lucie napsal:

  Mila Alice, i ja se pridam s velkym DIKY za vas projekt, diky kteremu jsem tam kde jsem. Stastna a spokojena…stale na sobe pracuji a vy jste velkou inspiraci. Vsechno je tak, jak ma byt. Budte stastna, Lucie

 40. Katka napsal:

  Ženy ženám – nádherný projekt, nikdy nezapomenu na Ženy ženám živě – každý rok neskutečně silné setkání (absolvovala jsem všechny a těšila se vždy na další ročník). Bylo to krásné a já ti za tento projekt ze srdce děkuji. Je mi líto, že končí…….ale já věřím, že když něco končí, zároveň něco i začíná :) A každý začátek má i konec. Milá Alice ještě jednou velké DÍKY!

 41. Děkuji za tento úžasný projekt, ze kterého jsem moc moc čerpala v době, kdy jsem se hledala. Vaše rozhodnutí chápu. Před rokem jsem takto ukončila fungování mateřského centra, které jsem založila a 4 roky vedla. Už mě to netěšilo, bylo to jako balvan u nohy, měla jsem z toho jenom stres a radost minimální. Při likvidaci prostor jsem myslela, že budu brečet, ale naopak, byla jsem plná radosti, že tato etapa končí. Že byla krásná, že mi mnoho dala a též ostatním, ale že je konec. Taaaaaková úleva. Takže Vás chápu. Život se mi naplnil zase jinak. Přeji mnoho štěstí do dalších životních kroků a hlavně aby přišlo a zůstalo vysněné miminko <3
  Děkuji za vše! Zuzka

 42. Leňule napsal:

  🌸Milá Alice, děkuji z celého srdíčka❤️za nádhernou bezpečnou ženskou náruč, byla ☀️a stále je ☀️to všechno pro mě😇bezpodmínečná láska, jsem moc ráda, že mě k Vám vesmír přivedl, opravdu krásná cesta s Vámi, mockrát děkuji za jiný život, který jsem si dovolila, díky Vám a dalším lektorkám žít. Být ženou je dar🎁, to jsem dříve nevěděla. Jste pro mě žena s velkým Ž. Uživejte svého ženství, ať kráčíte kamkoliv💃🏽💐🎁s láskou Leňule

 43. Petra napsal:

  Za všetko ĎAKUJEM. A tebe, Alica, všetko DOBRÉ.

 44. Lenka napsal:

  Milá Alice,
  to je mi moc líto!!! Tvůj projekt byl neopakovatelný, neodolatelný, plný energie, života, tvořivosti, přátelství a ženské energie!
  Věřím, že bude žít dál v různých podobách, které díky němu vznikly.
  Pokud to ale znamená, že se chystáš na mateřství, mohu jen blahopřát!
  Děkuji za sebe i za všechny ženy, kterým jste zpříjemníly posledních 7 let! Děkuji za všechny ty skvělé nápady, které si díky Tobě našly cestu i ke mně.
  Hodně štěstí!
  Lenka

 45. Gabi napsal:

  Dekuju😘👏

 46. Tereza napsal:

  Milá Aličko, mockrát ti za všechno děkuji, byla jsi a jsi pořád mojí velkou inspirací. Na tvá videa, články a živé akce jsem se vždy nesmírně těšila a byly mi velkým přínosem. Jsi úžasná žena a přeji ti v tvé další životní etapě mnoho štěstí a rodinné pohody. Mám tě ráda. :-)

 47. Lenka napsal:

  Milá Aličko,
  Ženy ženám jsem objevila v době, kdy jsem se sama ztratila. Já, na prahu čtyřicítky, s dorůstajícími dětmi, a na první pohled spokojeným manželstvím jsem se začala cítit divně a neuměla jsem to pojmenovat. Byla jsem unavená životem, který mi nic nového nedával. A tím se u mě začal proces změn. Přečetla jsem knížku 17 tváří ženy, knihu sebelásky, byla na úžasném víkendu s Bohdanou a jinými Sebe-vědomými ženami, i když já to své sebevědomí právě ztratila a znovu ho hledala, byla jsem v Brně na akci Ženy ženám živě: Díky Tobě a ostatním spolu-tvůrkyním jsem se začala více věnovat sobě s svým pocitům. No a dneska jsem úplně jinde, nejsem zaměstnaná, jsem OSVČ, a jsem nadšená tím, co dělám jaké úžasné lidi potkávám.
  Lenka

 48. Milá Ájo,
  děkuji za celý projekt, který mě ve spoustě ohledech posunul dál – pracovně, k sobě, ve vztahu k druhým. Ráda jsem četla Vaše články a sledovala Vaše videa. Doufám, že jim není úplný konec a že o sobě zase někdy dáte vědět…
  Na další cestě přeju všechno dobré a spoustu krásných mateřských zážitků ;)

 49. Petra napsal:

  Díky Tvému projektu ŽŽ jsem vlastně vůbec začala uvažovat sama nad sebou jako Ženou. Pošťouchlo mě ke spoustě změnám, přivedlo mi do života moc zajímavých žen, poskytlo spoustu inspirace, hlavně nenásilnou formou. Děkuji, moc. Opravdu. Obdivuji té a přeji skvělý život. Nemám pocit, že by něco končilo, spíš se mi zdá, že jako matky pouští své vyzrálé děti do světa, tak ty stejně tak pouštíš ŽŽ, nás, svůj tým. A my se budeme těšit na tvůj další počin. S láskou a úctou, Petra

 50. Adela napsal:

  Mila Alice, diky, diky, diky…. Zivot potreboval s
  vyloupnuti zenske energie, kterou ZZ krasne rozeznel… Ta melodie zni a rezonuje dal a dal. Uzdravuje, pecuje, hladi cely svet… Nyni je cas, faze uctit zenskou energii v jeji podstate, odpocivat jako kdyz v noci spime, nechat vodu odlivu, aby mohl priliv prinest novou vodu a den nove prozitky. Tobe z celeho srdce preji krasne dny a stastny rodinny zivot. S laskou Adel

 51. Jana napsal:

  Alice DEKUJI, ze jsi je dala dohromady tolik sikovnych a inspirujicich ceskych zen a „posvitila“ na ne.

  Hodne stesti a bon voyage.
  Jana

 52. Marie Drkulová napsal:

  Drahá Alice,
  asi před šesti lety jsem seděla doma na malém městečku s pocitem, že jsem asi divná, když mám potřebu se neustále vzdělávat a hledat stále nové cesty. Neustále jsem poslouchala, že není možné chtít od života víc a je třeba se spokojit s málem. Díky Tvým webinářům jsem začala zjišťovat, že sama nejsem. A především jsem díky tomuto projektu poznala Denisu Palečkovou a Richarda Vojíka. Dostala jsem se na jejich kurzy, které mi postupně začaly měnit život. Loni v listopadu jsem dospěla na vrchol své hluboké transformace. Stala jsem se královnou svého života. Nikdy bych hluboké a zásadní životní změny nedokázala udělat bez podpory a inspirace žen a mužů, které jsi propojila. Nádherným darem, pro mě bylo, když jsem v listopadu přijela na kurz, kterého jsi se také účastnila a mohla jsem své objevené dary, radost a lásku otisknout skrze vědomý dotek do našeho setkání. Děkuji Tobě i životu, za setkání a inspiraci. Přeji Tobě i Davidovi krásnou, radostnou, naplňující a láskyplnou další cestu životem.
  S láskou a vděčností Marie

 53. Jindřiška napsal:

  Moc DÉKUJI za krásné slova a čas strávený s vaši stránkou bude mi chybět ❤

 54. Verča napsal:

  Rozplakalo me to, ale hluboce rozumim. A ocenuji tvou obrovskou odvahu. At se ti dari.

 55. Mirka napsal:

  Ahoj Alice,
  vytvořila jsi nádherný projekt, který inspiruje, pomáhá a nabíjí :-) Shlédla jsem video se slzami v očích. Na jedné straně smutek, že něco končí, ale zároveň uvědomění, že se otevírá prostor pro další, nové, krásné věci…
  Je úžasné, co si člověk může z tak krátkého videa odnést :-)
  Děkuji.
  Hodně štěstí a naplnění na tvé další cestě.
  Mirka

 56. Šárka napsal:

  …cítím veliký smutek Alice, jako bych se loučila se svým nejlepším přítelem. ŽŽ mne mnohému naučily a byly mi blízké. Ale zcela respektuji tvoje rozhodnutí. Hodně štěstí na další cestě a děkuji TOBĚ i ostatním.

 57. Jana napsal:

  Alice, chtela bych ti z celeho srdce podekovat za vse, co jsi pro nas Zeny udelala a tve rozhodnuti chapu. Preji ti, aby tva nova cesta byla naplnena laskou a radosti.

 58. Veronika napsal:

  Mila Alica,tiez Ti dskujem za mnohe ako ine zeny.Si uzasna a bud stastna 💖.

 59. Zoe Penkova napsal:

  Milá Alice, jednou jsi nám v novoročním přání psala “ jdi stále dopředu, neohlizej se zpět..“
  I já Ti přeji abys našla svou cestu vpřed a ohlédla se pouze za tim,co jsi nám jako krásné poselství venovala …
  Přeji Ti štěstí a lásku
  Zoe

 60. Izabela Korimová napsal:

  ĎAKUJEME a šťastnú cestu životom!

 61. stosova-hana napsal:

  Alice děkuji za krásné články a videa budou mě chybět a hodně štěsti na další cestě Tobě a  celému týmu.

 62. Karolína Dvořáčková napsal:

  Děkuji za sdílení. Ženy ženám mi do života přinesly spoustu Inspirace. Děkuji.

 63. Lenka Batková napsal:

  Milá Alice, děkuji za Tvou krásnou vizi – misi. Byl to báječný projekt.
  Přeji Ti štěstí v dalším pracovním a hlavně osobním životě.

 64. Monika napsal:

  Z celého srdce děkuji. 💖

 65. Moc děkuji za vše 💜. Jdi dál a buď úžasná a sama sebou jako dosud 💗.

 66. Darina napsal:

  Nemala som v úmysle komentovať toto rozhodnutie o ukončení projektu Ženy Ženám. Potom som si prečítala celý tvoj príbeh Alica a našla v ňom podporu pre seba. Ako takmer vždy, keď som nad niečím uvažovala prišlo niečo, niekto, kto mi pomohol sa rozhýbať. Zmena je to čo prijímam veľmi ťažko a vždy dlho zvažujem či je môj krok správny. Do poslednej chvíle neviem či robím dobre a bojím sa že už nič tak dobré ako bolo nepríde. Potom naberiem odvahu to urobiť a mne sa nesmierne uľaví. Znovu cítim, že som strojcom svojho osudu…. práve ukončujem svoje podnikanie, ktoré nebolo úspešné a veľa vecí si vyčítam a bojím sa ísť opäť do zamestnania, no ľady vo mne sa pohli a v duši roztápam túto svoju fixnú víziu… nie je to ľahké ale akoby už vo mne nebola cesta späť… prajem nám obom otvorené srdce novému životu. A ďakujem za tvoje projekty a ženy, ktoré si okolo seba spojila, vďaka nim som urobila kopec zmien, ktorých som sa tak bála.

 67. Monika napsal:

  Milá Alice, jsem moc vděčná, že jsem mohla být součástí tohoto projektu ŽŽ, našla jsem tu mnoho inspirace. Obdivuji Tě, za ten velký krok ukončit tento projekt. Přeji hodně štěstí na nové cestě.
  S láskou a vděčností
  Monika

 68. Brečím jako želva, Ali Ty a spousta dalších žen se stalo mou rodinou. Bez ŽŽ si svůj život nedokážu představit. Zavedl mě do tak krásných míst, které bych bez nich těžko hledala. Moc děkuju!!! ❤ Přeju Ti jen to nejlepší na Tvojí cestě a doufám, že se zase potkáme.

 69. Markéta F. napsal:

  Milá Alice, moc děkuji!
  Na ŽŽ jsem poprvé narazila cca před rokem, když jsem zrova řešila, co a jak dál v pracovním životě. Trvalo mi sice až do letošního února, abych se rozhoupala ke vstupu do klubu, ale jsem moc ráda, že jsem to udělala, jednotlivé příspěvky a přednášky byly moc inspirující.
  Věřím, že rozhodnutí ukončit ŽŽ bylo velmi těžké a moc obdivuju, že ses k tomu odhodlala, když to tak cítíš.
  Přeju ti na tvé nové životní cestě jen to nejlepší.
  Ať jsi zdravá, šťastná a spokojená!
  Markéta

 70. Markéta napsal:

  Paní Alice.
  Díky mnohým webinářům a knížkám jsem se dozvěděla mnoho pro mne přínosných informací a uslyšela řadu inspirativních postřehů své příběhy sdílejích žen. I když jsem se neúčastnila zdaleka všeho, celkově mne fascinovalo, že někdo vůbec může takový projekt zvládnout na tak skvělé úrovni.
  Takže gratuluji.
  Ale naprosto chápu důvody, proč jste se rozhodla projekt ukončit.
  Přeji Vám v dalším životě pevné zdraví a hodně štěstí a splnění toho asi největšího přání, které žena může mít.
  Markéta

 71. Erich napsal:

  Drahá moja milovaná Alice, veľmi rád by som ťa stretol a rozpovedal ti môj životný príbeh, lebo opísať ho v knihe nemám v úmysle. Nakoľko bol som nabádaný v Duchu Svätom, že zo skromnosti by som sa púšťať do niečoho takého nemal. Nerád by som povedal, aj teraz tu verejne niečo viac, než je treba k tomu, aby si mi porozumela a nedošlo nevdojak k nedorozumeniu z dôvodu nášho radikálne odlišného pohľadu na svet a pritom si tak náramne blízkeho. A keďže, ide o tak intímnu vec, akou je rodenie deti, len na okraj poznamenám, že mne sa stalo, že žena tebe navonok veľmi podobná (i stresom atď. viac si vyhľadaj u John Gray), menom Marina Rueva, sa rozhodla zasvätiť Bohu životom v Monastiery, takže mi neprinesie na svet dieťa. Dovoľ mi len načrtnúť (nie z hľadiska akej si vedmi-y, ktoré sú bežne v Biblii pomenované ako veštice, ktoré protirečia Bohu ako si môžeš nájsť a prečítať viaceré príbehy vo Svätom Písme SZ (Starej Zmluvy). Snáď tento názor ti pootvorí nový horizont náhľadu na svet. Keďže (prepáč, že zachádzam do súkromia), ak som správne pochopil, ty si príčinou rozbitia pôvodnej Dávidovej rodiny a tak by sa mohli vzťahovať na teba v súvislosti s počatím dieťaťa takzvané „duchovné zákony“, aby ťa vyvarovali dvojitého hriechu (minutie sa cieľu je etymologický výklad pôvodne gréckeho slova amartáno – hrešiť), teda cudzoložstva a popri tom ešte naviac aj nadobudnutia potomka z „nezákonného manželstva“, keďže z mála informácii ktoré o vás viem usudzujem, že k ozajstnému rozvodu s Dávidovou prvou, čiže pôvodnou a tým pádom aj právoplatnou ženou, asi ani vôbec nedošlo. Tvoj obdivovateľ a priateľ na diaľku dúfajúci v Prozreteľnosť božiu, tobôž veriaci v Blahodať (tretiu Osobu Všesvätej Trojice), ináč povedané blahodar – blahý Dar Svätého Ducha. Kiež, je milosť Hospodina, Pána všetkých nebeských mocností s tebou zhovievavá. Buď zdravá dušou i telom.

 72. Sleduji tě pár let díky Stáně, Alice a párkrát mě napadlo, že i přes ten skvělý projekt , jakým ŽŽ je, nejsi šťastná a ať je to cokoliv, co nás drží ve strachu, smutku, stresu, bez usměvu, je v pořádku to opustit. Byla jsem na ŽŽ živě a vím, že umíš dát dohromady nejen velké akce, ale hlavně spoustu lidí s obrovským potenciálem delat tenhle svět 🌏 hezčí. A to nezmizí ani když skončí ŽŽ. Jsi skvělá, moc ti přeji , aby ses znovu nadechla volně a mohla sis zažít i užít krásné mateřské chvilky 😍😘. Hodně štěstí!

 73. Lenka K. napsal:

  Milá Alice, sleduji tě již pár let, projekt Ženy ženám byl pro mě velkou inspirací. Nejsem zdaleka tam, kde bych chtěla být, mám toho ještě spoustu před sebou, ale mnoho věcí ve svém životě jsem pochopila, proč jsou tak, jak jsou. Pracuji na tom žít v radosti, být spokojená sama se sebou, mít ráda sebe sama. Je moc príma, že díky tobě je více žen opravdu ŽENAMI a ještě určitě mnoho ŽEN přibude. Přečetla jsem si tvůj příběh celý. Sama vím, co je to přijít o miminko, o to více jsem si vážila svého těhotenství v 41letech, kdy k nám miminko přišlo samo přirozeně, narodil se nám úžasný krásný chlapeček David. Moc ti přeju, aby tvá rozhodnutí byla ta správná, aby jsi byla spokojená, šťastná a vytoužené miminko si k vám našlo cestu. Vždyť jsi přeci skvělá žena, kam jinam by se miminko mělo uchýlit. Hodně štěstí.

 74. Erika Chalupová napsal:

  Ahoj Alice,škoda,že to končí,ale rozumím vám,jednou všechno končí,aby mohlo začít něco nového…a i chápu,otevřeli jste mi s Lucií Kolaříkovou oči,pracovala jsem na sobě s Vámi od roku2014,byloto pro mne mnoho naučné pro moji relazici ve svém životě.Prošla jsem s Vámi kurzem sebeláska,bylo to moc ůžasné být s Vámi.Moc díky za vše Vaše články ,videa atd.Přeji mnoho hezkých chvil i štastných okamžiků,které Vám přeji.Děkuji Erika.

 75. Kdysi jsem měla „všechno“, „jen“ jsem nebyla maminkou. Bolest z toho, že „ať děláme, co děláme“, tak se příchod děťátka do naší rodiny nedaří, a strach, že děťátko taky nemusí přijít vůbec a můj život „nebude mít skutečný smysl“, mi začaly jako temná opona zamlžovat v životě všechno ostatní. Nedokázala už jsem mít z ničeho opravdovou radost a každý další odchod „potenciálního miminka“ mi rval srdce z těla. Můj tehdejší manžel mi navíc nedokázal být oporou, jakou jsem tehdy potřebovala (dnes už vím, že smutnil po svém a lépe to nedovedl).

  Také jsem tehdy myslela, že děťátku je potřeba PŘEDEM vytvořit v životě prostor. Vzdala jsem se tehdy časově náročné práce, která pro mě jinak byla srdcovkou, ale děťátko ani poté nepřicházelo. A já jsem byla ve dvojnásobné depresi…

  Nakonec jsem se vzdala myšlenky, že ještě budu mít se svým mužem dítě, byť jsme oba podle všech vyšetření byli zcela zdraví, a vrhla jsem se naplno do nové kariéry. A tehdy to přišlo – v době, kdy se to „vůbec nehodilo“, jsem konečně otěhotněla ;-) Opilá štěstím z nečekané hlavní životní výhry jsem rozmetala všechny mosty (což nebylo strategické, nicméně bylo to pochopitelné :-D ) , a stala jsem se matkou na plný úvazek (bohužel jen jednoho dítěte, protože následné těhotenství, porod a stav po porodu už byl s dalším těhotenstvím neslučitelný pro velké riziko).

  V té době už náš vztah s mužem byl dlouhým „snažením se o potomka“ hodně narušený (ač jsme to tehdy neviděli) a poslední zásah dostal skutečností, že místo plánovaných „hodně dětí“ budeme mít jedno. Ano, byla jsem nadšená, že mám dítě, ale přesto mě změněný zdravotní stav silně psychicky zasáhl a najednou mi připadalo zbytečné nějak pečovat o náš vztah, „když už stejně nemůžeme mít další dítě“ (ano, co bych byla původně dala za jedno…ale skutečně jsem to tehdy tak vnímala). A manžel to zjevně viděl podobně. Takže happyend vlastně záhy skončil rozpadem rodiny – nyní již s (vysněným) dítětem. Začalo období samoživitelských obav „jak to zvládneme“ a „můžu si dovolit pustit se / investovat do tohoto projektu? bude návratnost dostatečně rychlá, abych zaplatila složenky a faktury?“.

  Takže on si život stejně jde do určité míry svou vlastní cestou a my jsme sice tvůrci a máme být tvůrci, ale jsou životní období, kdy prostě na nadměrné tvoření nemáme sílu a chuť a je důležité si to v takovou chvíli nevyčítat, ale brát to, jak to je (i když přesně to je v tu chvíli obvykle nejtěžší).

  Ali, upřímně přeju, ať jsi brzo konečně šťastná – opravdu, hodně, plně a dlouze šťastná. Zatím jsi byla hlavně nesmírně statečná, ale to pro životní spokojenost nestačí…

 76. Simona napsal:

  Milá Alice, Ženy ženám mi velmi pomohly vydat se správným směrem, když jsem se ocitla na své životní křižovatce. Vám i všem, kteří se na projektu podíleli, patří můj veliký dík. Přeji Vám, ať je Vaše další životní cesta plná lásky, radosti, klidu a štěstí.

 77. Stáňa napsal:

  Dobrý den Alice, myslím, že nebudu jediná, kdo Vám napíše, že jste byla jednou z prvních, která ženám otevřela oči, aby mohly žít radostněji, ženštěji, plněji… Děkuji za tolik inspirace, která zkrze Váš projekt proudila k mnoha ženám.
  Přeji Vám mnoho radosti na Vaší cestě , jak profesní, tak hlavně osobní.
  Děkuji, Stáňa

 78. Iveta napsal:

  Alice, krásne napísané od srdca prajem nech sa darí 🤗

 79. Martina napsal:

  Děkuji Ali za velký posun v mém životě,kterým jsem díky Škole ženy mohla projít a za inspirující lektory a ženy, které jsem měla možnost na Tvých akcích potkat a poznat a hlavně za ty,které v mém životě důstaly a máme možnost se v životě dál inspirovat jedna od druhé. I když mě to mrzí,tak ti přeju,aby miminko už zůstalo u Vás s Davidem=o) Krásné dny Ali

 80. Alena napsal:

  Hluboce se skláním a mnoho děkuji. Bylo mi s tebou a ve tvém projektu moc dobře.
  Na další cestě tvým životem přeji zářivé slunce, všeobjímající lásku, mnoho štěstí a zdraví.

 81. Eva Černošová napsal:

  Milá Alice,

  objímám Tě a žehnám Ti celým svým srdcem a celou svou duší. Máš můj veliký obdiv a upřímný dík. Prošla jsem několik programů, naposled ten o mateřství. Jsou úžasné, tolik děkuji!!! A ta energie z nich prýští. Protože se mně po mnoha letech čekání podařilo stát se matkou, vím, že jsi na správné cestě. Jsi velice moudrá a ženská, i když nám bude Tvůj projekt chybět, zvládneme to bez něj. Toto jsem si říkala, když jsem opouštěla svou práci, kterou miluji: Pro každého z vás jsem nahraditelná, ale pro toho malého človíčka ve mně ne… Jsi úžasná, ať se Ti daří ve všem, co děláš. Kdybys chtěla, ráda Ti pošlu svou poslední knihu, román Vypravěčka. Možná by s Tebou právě rezonoval… Srdečně zdraví Eva Černošová

 82. Pejťa napsal:

  Alice, vážím si tohoho Vašeho rozhodnutí. Tušila jsem, že se něco děje, ze zpráv, které chodily, z neaktivity kolem možného následujícího setkání ŽŽŽ.
  Myslím, cítím, že tohle je možná to největší, co jste nejen nám, ženám, dala. Schopnost být sama v sobě a přes veškerá očekávání, úspěch a nadšení ostatních ukončit obrovský a barevný projekt, který je vnějším okem na vrcholném hřebenu. Nenosí se to, nedělá se to. Fungující věci se neukončují, od rozdělané práce se neodchází. Takovým bičem sami nad sebou šviháme.
  Děkuju Vám, že jste dokázala říct nelehké veliké: „Končím, jdu dál.“

 83. Martina napsal:

  Milá Alica,
  je mi ľúto, že Ženy ženám končí, musím potvrdiť, že aj mne projekt zmenil život, otvoril oči, pomohol vykročiť na novú cestu, a hlavne mi pomohol nájsť pokoj v duši a začať s osobným rozvojom. S radosťou a dojatím spomínam najmä na chvíle v Mahenovom divadle, to bol naozaj skvelý nápad!
  Ale chápem Tvoje rozhodnutie, ja sa tiež radšej posúvam vpred a nerada sa zaoberám vecami, ktoré dlho trvajú a prinášajú viac starostí ako radosti.
  Rozumiem tiež Tvojej voľbe zbaviť sa pracovného stresu, pokiaľ je Tvojou túžbou stať sa matkou, to chce naozaj hlavne pokoj, zdravé telo a šťastnú myseľ.
  Veľmi pekne Ti ďakujem za projekt Ženy ženám aj za všetky Tvoje úprimné aktivity. Verím, že ešte niečo vymyslíš, keď príde tá správna chvíľa.
  Želám Ti, aby Ťa neopúšťala radosť a pozitívna energia, a nech to bábätko príde čím skôr!
  Srdečne
  Martina Orosová

 84. Zuzka napsal:

  Díky Aličko, nejen, že mě tento projekt naučil zamyslet se nad svým životem a přístupem sama k sobě, dal
  mi moje nové zvyky ( povídací den, umění žít v souladu s cyklem, atd.) Díky a přeji ať Ti tento těžký krok dá to co hledáš❤️

 85. Katka napsal:

  Ahoj krásky, milá Alice,
  děkuji ti a všem, kteří se na tom podíleli za oporu a podporu v mé „Řadě nešťastných příhod“ – jak s nadsázkou oslovuji posledních několik roků plných trasformačních a mnohdy udivujících i těžkých situací.
  Vždy, když jsem byla v klidu jsem sledovala ŽŽ po očku a jen tak pro radost si přečetla nějaký sdílený citát nebo pár vět. Ovšem poslední roky mám spíš řadu po sobě jdoucích náročných situací a vždy když nějaká taková byla na vrcholku, schoulila jsem se do klubíčka s horkým čajem a vašimi videi a články. To mě stálo nakopávalo a jsem za to moooc vděčná. Často jsem s doprovodem ŽŽ navštěvovala svoje sebevědomí a znovu se sama sobě otevírala. Trávila jsem s vámi krásné chvilky.
  Teď prožívám období kdy jsem ze všech svých aktivit pro lidi, pro děti, pro přátele, pro rodinu, … pocítila velké vyčerpání, téměř všeho se vzdala a „jen“ chodila do práce, která mě naplňovala a tak trochu spíš přežívala než žila. Potřebovala jsem se schovat před světem, neboť jsem byla až moc viděna a hodně jsem se sama sobě ztratila. Lásku jsem rozdala okolo a jen drobet v sobě.
  Pořád se cítím dost ztracená (měla jsem jasnou představ co budu dělat a jak, ale byla to jen racionální část mého já nikoli souznění srdce i mysli). A pomalu se probouzím, úplně zlehka a velice pomalu kladu krůček po krůčku zase ke své akčnosti, ke svému „všudybýlkovství“, k přátelům a možná i pomalinku nalézám sílu k urovnávání vztahů s rodinou.
  Je to jako metafora. Naučili jste nás jak se otevřít ženství a teď je to na nás. Drželi jste nás za ruku, když jsme se divili, co se to s námi děje a že jsme jako ty ženy a že je to vlastně v pořádku. Na nás je VYRŮST. Ten můj růst bude teď komplikovanější, protože jsem se trochu teď vzdálila sebedůvěře, sebelásce i sebevědomí. Ale to už je moje „dospívání“ k ženství, moje cesta.
  Ty ses rozhodla jít za klidem a já z něj pomalu vylézám. Moc tě chápu a souzním s tou myšlenkou si odpočinout, uzavřít jednu kapitolu a začít novou. Já teď končím s prací a hledám novou, je to prima pocit, jako by mě poslední dobou má práce přiškrcovala a teď volně dýchám.
  Tajně doufám, že se potřebuješ nadechnout a časem se vrátíš s podobou ŽŽ pro tvé nádechy otevřenou. Vím, že tak trochu už plácám, ale věřím, že si čtenář najde skryté věty mezi řádky.

  DĚKUJI ZA VŠECHNY ŽENY I MUŽE, ŽE JSTE NÁS UČILI RŮST. MY SPOLEČNĚ ZKUSÍME VYRŮST. :)

  Tvá (právě nenalezená)

  Katka

 86. Eva napsal:

  Milá Aličko, děkuji ti za stvořené programu ŽŽ. Pro mě byl podporou jít cestu ženství. Našla jsem mnoho zajímavých článků i videí, poznala úžasné lektorky zabývající se tématy, které moje duše vnímá jako taaak důležité.
  Také děkuji za tento konec. Za inspiraci ukončovat to, co neslouží životu, radosti a lásce. Za odvahu to udělata, i když okolí nebo i vnitřní hlas stále pochybuje a nechce to pustit.
  Děkuji a přeji krásný bohatý hluboký život.

 87. Hana Stanurová napsal:

  Milé mladé ženy, (protože vás bylo více, nejenom Alice)
  díky za slova, která mně pomohla překonat těžkou životní krizi, díky za knížku „Sebeláska“, díky příběhům ze života, díky množství energie, která na mě vždy dýchla při otevření emailu, jsem zase našla svoji sílu, radost, mít proč žít a zase se radovat ze života.
  Je to škoda, ale život jde dál. Tak, ať se vám všem daří.
  Hanka

 88. Veronika napsal:

  Ahoj Alicka a aj damy, ktore ste sa podielali na programe Zeny Zenam.
  Ked som tiez prechadzala svojou zmenou hladala som na internete spojenia ako byt zenou a vtefy som nasla vasu stranku zeny zenam. Okamzite ma zaujala. Sledovala som vas na fb, citala clanky a kazdy den dom zacinala s vasimi citatmi na fb.
  Tymto dakujem a aj ked ma mrzi, ze Zeny Zenam koncia, Alicka prajem ti vela stastia na tvojej dalsej ceste 🍀😘

 89. Díky projektu Ženy ženám jsem začala sledovat celou tuto skvělou komunitu, která pro mě byla skutečně obrovskou inspirací, bez tohoto impulzu bych stoprocentně nebyla tam, kde jsem teďka. Neuvědomila bych si, že chci být Žena, Matka a hlavně že již nechci být ovcí!!! To byl ten největší AHA moment, který jsem potřebovala.
  Děkuji Alice za všechno, co jsi vybudovala!!!

 90. Milada Lamošová napsal:

  Draha Alice,
  dakujem velmi pekne za obohatenie, ktore mi Tvoj projekt priniesol do Zivota. Zive stretnutia v Brne ma cely rok neskutocne nabijali energiou, dodavali mi nove impulzy a posuvali ma blizsie k mojej Zenskosti a  chapaniu celeho Zivota a Sveta cez Srdce. Tym mi pomohli aj posunut sa viac do svojej autenticity. Dakujem z celeho Srdca a prajem Ti splnenie vsetkych Tvojich priani, Tvoje dni nech su pozehnane Milada L.

 91. Dáša napsal:

  Nejmilejší Alice,

  díky Tvému úžasnému projektu se ze mě stala žena, o které jsem vždy snila a netušila jsem, že je to možné jí skutečně být!!!! Přeji Ti mnoho štěstí a splněných přání❤💋

 92. Jana napsal:

  Děkujeme ♥

 93. Terez napsal:

  Dobrý den,

  nečetla jsem všechny úžasné články, které vzniky díky tomu projektu, ale jisté podněty se mi dostaly vždy v ten správný čas :-) Když mi třeba bylo ouvej nebo bylo potřeba se zamyslet, rozmyslet, rozhodnout.. budu moc ráda, když články zůstanou přístupné a já si je v klidu budu moct číst bez toho aniž bych měla pocit, že mi něco uniká, že teď to musím přečíst, jinak už tu možnost mít nebudu …. :-) Moc děkuji za tento projekt, za vaši odvahu a energii, a přeji vám mnoho štěstí a pohodových chvil :-)

 94. Ivana napsal:

  Drahá Alice, děkuji za všechnu tu krásu, která mi pomáhá překonávat každý den s úsměvem na tváři a posilovat sebevědomí. Budu vděčná, když i nadále si budu moci přečíst Vaše povzbuzující článečky . Jste úžasná žena. Přeji Vám krásné sluníčkem prozářené dny :)

 95. Lucie Nadymackova napsal:

  Ahoj Alice,
  Chtěly jsme ještě vstoupit do online programu s kamarádkou, ale nějak jsem přehlédla datum a myslela, že je to možné do 29.6. ještě koupit. Bohužel brány se uzavřely a již vstoupit nejde. :-(
  Asi to tak má být.
  Díky a budu se těšit na nové projekty
  Lucie

 96. Jitka Chytková napsal:

  Milá Alice, též se připojuji a moc Vám děkuji.
  Je toho hodně, co v tomto Vašem krásném projektu bylo pro mě nové, osvěžující, léčivé..
  Nejvíce si však ( krom už často zmińované sebelásky) vážím Sesterství mezi námi ženami. Sesterství píšu s velkým písmenem , protože mám pocit, že je no něco, co pro svoje ženské sebeuvědomění nezbytně potřebujeme..Mít vedle sebe ženy se kterými nemusíme soupeřit, která je „dokonalejší“ a je v podstatě jedno v čem ( krása, perfektní domácnost, zahrada. dokonalé děti , kariéra..) a můžeme tu být jedna pro druhou tak jak jsme( se svými dary i omezeními) a  navzájem se podporovat, nebo jen tak být spolu….
  Mám pocit, jako bychom my ženy byly k této pseudodokonalosti a  soupeřivosti podprahově vedeny, nebo spíše sváděny..( např. reklamou, novinovými titulky..) a přitom nám v  tom není vůbec dobře..a rozděluje nás to..
  A tak moc děkuji za Sesterství…
  a přeji Vám vše dobré na Vašich dalších životních cestách.
  Jitka

 97. Milan Bartoš napsal:

  Dobrý den,
  Ženy ženám,

  jako Kamioňák Milan, po EU a Anglii,
  nečetl jsem všechny zajímavé články, o ženách a pro ženy,
  a tak nevím, zda mezi nimi, náhodou také nebylo,
  o tom nejdůležitějším a nejcenějším ….

  Já se už asi 5let, zajímám o:
  Snížení emisí z dopravních prostředků. Snížení smogu ve městech.
  A i o: Zákaz vjezdu dieslů do center.

  Protože:
  Znečištění ovzduší, poškozuje bez rozdílu, každého z nás,
  a způsobuje každý rok předčasnou smrt,

  asi 370.000 Evropanů a 9.000 obyvatel ČR !

  TO JE V ČR NEUVĚŘITELNÝCH – 25 SPOLUOBČANŮ DENNĚ !

  A V EU – PŘES 1000 DENNĚ !

  A kdo z nás, by tu předčasnou smrt chtěl ? Já tedy néé !

  Odhalovat, následně řešit, ohromné množství problémů, které se stále kupí,
  je velmi záslužné a velmi důležité.

  Ale ještě důležitější a nejcenější – je lidský život !

  A na to se nějak, poslední dobou zapomíná !

  Chcete se seznámit s návrhem, o možnostech, pro lidi, pro přírodu,
  jak se mohou emise, smog, zákazy,
  a  předčasné smrti,
  „jednoduše a rychle“,
  podstatně snížit ?

  A zároveň pro, Ženy ženám, získat většinu občanů ČR ?

  Proč ?

  Protože to je velice výhodné,
  pro všechny lidi a i pro přírodu,

  nejen v ČR,

  ale i v EU

  a i na celém Světě !

  Milan Bartoš

  Jižní 466/64
  Semily
  513 01

  1bartos@seznam.cz
  776 107 056

 98. Kristina napsal:

  Alice děkuji za Tvé objetí, právě Ty jsi mi ukázala jakou sílu objetí má a že není vůbec špatně obejmout někoho silně a dlouze. Jako malá jsem nikdy nepocítila tu sílu objetí. To „něco“ co ze mě opadne, když se nechám obejmout od někoho, kdo mě má rád. Nikdy jsem nevstoupila do klubu ženy ženám. Jednou jsem se zúčastnila ŽŽ semináře a měla tu čest cítit Tvé objetí. Napsala jsem slovo objetí už tolikrát, že raději končím. A budu věřit, že Tvé objetí ještě někdy budu moci zažít. Dala jsi mi v podstatě tak málo a přitom tak moc, že jen pouhé díky nestačí. Přeji Ti do tvého nového začátku jen to dobré a těším se, kam Tě nový začátek zavede. Kristina

 99. Aneta napsal:

  Dobrý den, jmenuji se Aneta Chci svědčit o skvělém a silném kouzelném kolečku. Můj manžel opustil mne a děti po dobu 2 týdnů, když jsem mu zavolal, nezvedal se, když se vrátil domů 3. týden, řekl, že chce rozvod Byl jsem tak smutný a já jsem plakal celou noc, že ​​opustil jsem byl tak osamělý druhý den jsem hledala něco online, když jsem našel kouzelník s názvem Priest lapola, který pomohl tolika lidem s jejich problémy, takže jsem kontaktoval v náladě chvíli, a nikdy jsem nebyla s manželkou na chvíli. lapola vám může pomoci i zaslat ho na Greatlapola67@gmail.com nebo na co je na +2349034970099

 100. maria napsal:

  DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny ZA ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com
  Jmenuji se slečna Maria, byla jsem vdaná za svého manžela po dobu 5 let, kde jsme spolu šťastně žili letos a ne až do doby, kdy odcestoval do Austrálie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a já jsem zůstal jen s maminkou a nebyl jsem léčeni dobře, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, který se oženil, ji neošetřoval dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluju a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílená na internetu paní a to na mě zapůsobilo tak moc, že ​​jsem si to zkusil. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou řekl obrovský díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. jeho e-mailová adresa je opět (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

  (1) Pokud chcete své ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Pokud chcete být povýšeni ve vaší kanceláři.

  (4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

  (10) pokud chcete zastavit rozvod.

  (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

  (12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

  (13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

  (14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

  (15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

  (16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

  (17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

  (18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, vyléčení Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny,

  ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com), kontaktujte ho okamžitě …. zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985

 101. Chiklu Wenher napsal:

  Ahoj všichni, kteří čtou toto mé krátké svědectví. Jmenuji se Bar. Shantel, jsem z Brazílie, byl jsem ženatý, ale později mě manžel opustil a moje dvě děti pro svého přítele, byl jsem velmi ustaraný a nemocný, potřeboval jsem pomoc, byl jsem velmi ohraničený, abych ten dlouhý příběh zkrátil na velmi dobrý Kamarádka mi poradila, abych se pohnul dál, ale nemohl jsem ji pak představit chubygreatovi, o kterém říkala, že se sešla mnoho rodin a povznesla mnohé v jejich podnikání a na pracovišti, říkala jsem si, že je to skutečné nebo falešné.
  Byl jsem strašně strašidelný a málem jsem ztratil naději po velkém nátlaku svého přítele, který jsem se rozhodl zkusit, a k mému největšímu překvapení mi chubygreat pomohl mně a mému manželovi zavolat domů dva (2) dny poté, co mi popřát všechno nejlepší a omluvit se. (Téměř jsem zapomněl, že to byly moje narozeniny), pokud procházíte jakýmkoli problémem, ať už je to nemoc, rozchod, selhání, zpětné zasunutí e.t.c. pošlete mu e-mail na adresu CHUBYGREAT@GMAIL.COM nebo ho kontaktujte na 2348165965904 teď a nenechte se oklamat kýmkoli, je tam spousta podvodníků

 102. Silvia Peter napsal:

  Chci využít této příležitosti, abych poděkoval tomuto velkému kouzlu za to, že přivedl mou ženu zpět ke mně, o které jsem si myslel, že jsem ztratil. pomocí kouzla chubygreat pracuji já a moje žena opět šťastně v lásce. Pokud máte jakýkoli vztah, který nefunguje dobře, kontaktujte chubygreat a požádejte o pomoc s těmito údaji
    chubygreat@gmail.com

 103. Kamila Kočková napsal:

  Moc děkuji za příležitost sama sebe lépe poznat a pochopit, co mi v životě chybí. Naučila jsem se, že si můžu plnit své sny. Vždycky jsem chtěla poznávat něco nového. Letos jsem si třeba splnila krásný sen a ztrávila pár dní v Treehouse: https://www.treehousejested.cz/. Strašně jsem si to užila a za to vděčím právě tomuto projektu, že mi pomohl se více odvázat a plnit si své sny.

 104. JamesOliverJax napsal:

  Want to go out? If you are planning for a vacation and looking for affordable tickets then you should make your tickets with Spirit Airlines where you can get up to a 50% discount on Spirit Airlines Vacation Packages. For more information call our 24*7 helpline number +1-888-530-0499
  https://www.onlinereservationbooking.com/spirit-airlines-vacation-packages

 105. soňa napsal:

  Je velká škoda, že blog končí. Kdysi jsem tu našla velkou podporu a po diskuzi s ostatními uživatelkami jsem dcera připravila společně s http://www.to-das.cz na přijímačky. Mrzí mě to. Přeji vám všem jen to nejlepší ve svém životě a děkuji za všechny rady, které jste mi zde poskytly. Mějte se velmi krásně! :))

 106. Hello, this blog information has informative. And another one information regarding flights ticket reservation. Book your flight ticket with cheap price from online reservation booking platform. If you start your trip on Frontier Airlines and find the contact link of Frontier Airlines En Español Telefono or number dial +1-802-231-1806.https://onlineairlinesbooking.com/frontier-airlines-telefono/

 107. Libuška napsal:

  Achjooo, to mě teda mrzí, že tento super web již skončil. Vždycky jsem si tu dobře početla :(( Vím, že tu byly super ženy, které se vyznaly skoro ve všech odvětvích, tak snad tu stále ještě nějakou najdu. Třeba když tu budeme stále aktivní, tak se nám web obnoví :) Mám tu ale na Vás takový dotaz, založila jsem si e-shop a prozkoumávám nějak marketing. Jak je dle vás podstatné, takové kvalitní SEO? Nemáte tu nějaká zkušenosti? Děkuji mooc :)

 108. Manage Airlines Booking helps the customers modify, alter and manage their flight bookings with over 400 airlines across the globe. Though the manage booking process differs according to the airline you fly, the bottom line is still the same. Manage Airlines Booking is the right platform to ensure your comfortable journeys. Turkish Airlines Manage booking

 109. Is a thrilling vacation to any exotic location your dream? Yes, opt for the American Airlines book flight process and complete your travel dream efficiently. American Airlines is one of the best air carriers in the aviation industry because it always keeps its passengers on priority. The main motive of the airline is to facilitate its customers with nothing but the best. Luxury, comfort, and convenience linger in the flights of American Airlines. You don’t have to give a second thought before making the reservation with the airline because it is an ideal choice for you. Confirm your American Airlines booking with no effort today and explore your desired destination.

 110. Craving for a memorable vacation with your loved ones, but sky-high fares are refraining you? Don’t look further and initiate the United Airlines book a flight process. There is no better choice for you than this airline because it is the sheer epitome of luxury and convenience. United is decorated with some incredible embellishments like lavishness, opulence, and comfort. Once you choose this airline as your travel partner, you will travel with it again and again.

  Being of the reputed names, United has taken the aviation industry by storm. The airline believes that this beautiful world is awaiting everyone, and you must explore your dream destination. Whether you are finance-savvy or a luxurious traveler, you will find various options to make your travel dream a reality. Confirm your United Airlines reservations and linger off to your desired location as soon as possible. Here is more information about the airline.

 111. Fantasy Power 11 app is available only for the Android Platform Play Cricket and Win Money find the Best Fantasy Cricket tips only at Fantasy Power 11.

 112. My Bitcoin Transaction goes on Pending
  The bitcoin transaction goes on pending when you make any transaction. The pending status should update to success within 1 to 10 minutes. However, if you continue to see the Pending status even after that, it can be a reason to worry. Such an issue can occur if the Bitcoin fee is too less or the transaction among is large. The only solution for this is to wait out until you get enough confirmation from the network and the status changes.

 113. Good article. Nice to read your article. Thanks for sharing this article.

 114. 3d rendering napsal:

  Once you got input or measurements ready for a design, kind of anything required as a product and need to make sure it with that of 3D prototype error-free model than 3D rendering services from Team designs, Australia would satisfy customer requirements.

 115. Devid stewart napsal:

  Are you looking for essay writing assistance? Contact All Assignment Help; Our essay helper provides numerous the best essay writing help at all levels covering all its types. Now you don’t need to worry about the deadlines, absence of ideas. Place an order on our site to get original papers for a low price.

 116. Devid stewart napsal:

  Hire an Essay Writer to Get Everything Done

 117. IMPACTTM – Brand of Impact Fire and Safety Appliances Pvt Ltd (IF&S) is a leading organization that is known for catering to the diverse needs of Fire Fighting and Protection equipment. With an immense experience of over 15 years, the company has gained a worldwide appreciation and is affiliated to BIS (India), UL (United States), ULC (Canada), CE (Europe), and is a member of other international organizations.

 118. Air travel store is a free and expert attempt area. it’s a customer especially designed online travel zone based inside the US that gives flight reservation, withdrawal affiliations. they will assist you with giving an after sooner designs, markdown, unassuming gatherings and address any constructions related with booking, scratch-off, and flight reservation. As time goes on get Delta Airlines Booking, Book your Hawaiian airlines reservations tickets with these key advances. Our customer help 24*7 open.

 119. Jetblue booking napsal:

  Sahara Shimat, Book cheap flight tickets on airtravelmart.com. We are offering low-cost airfare deals, offers, and discounts on both domestic and international flights. We are available 24*7 for any support like ticket booking, ticket cancellation, and baggage Contact Me at +1-860-579-6800.

 120. Daniel Jackson napsal:

  We plan a trip and the first thing that comes to mind is to get the best by spending as little as possible. Everyone prefers air travel for long distances, but not everyone can afford the high prices. So in order to travel by air within your budget, Aeromexico reservations should be your first choice. Aeromexico frequently offers excellent discounts and deals. Browsing their website often helps you book tickets to your destination at the lowest possible fare. Enjoy world-class service by booking tickets with Aermexico.

 121. Daniel Jackson napsal:

  Are you looking for air travel offers to have a perfect flight without spending a lot of money? If so, please make Copa Airlines Reservations and enjoy a relaxing and exciting flight experience. Copa Airline applies double efforts to provide you with substantial discounts to make traveling more comfortable for you. It gives some excellent deals and discounts to its customers. Their unimpeded booking gateway provides convenience to passengers at a reasonable price. They offer impeccable service 24/7 throughout the year and serve you the best way possible.

 122. abi ching napsal:

  It was inspiring. Keep on posting!
  https://joinlive77.com/

 123. MINGSS napsal:

  THANKYOU FOR A VERY AWESOME IDEA!

  https://joinlive77.com/

 124. Are you looking for air travel offers to have a perfect flight without spending a lot of money? If so, please make Copa Airlines Reservations and enjoy a relaxing and exciting flight experience. Copa Airline applies double efforts to provide you with substantial discounts to make traveling more comfortable for you. It gives some excellent deals and discounts to its customers. Their unimpeded booking gateway provides convenience to passengers at a reasonable price. They offer impeccable service 24/7 throughout the year and serve you the best way possible

 125. abi ching napsal:

  Much love and thanks for the article.

  https://joinlive77.com/

 126. abi ching napsal:

  Excellent stuff! Thanks for sharing this one!

  https://joinlive77.com/

 127. MINGSS napsal:

  Appreciate your work on our website. You are great!

  https://joinlive77.com/

 128. abi ching napsal:

  Appreciate your work on our website. You are great!

  http://fortune.daa.jp/hosigamitaiju/index.php?gFGFD

 129. abi ching napsal:

  I enjoyed reading your articles. Thanks and keep up the good work!

  https://joinlive77.com/

 130. abi ching napsal:

  nice blog ! Thank you for the information.

  https://joinlive77.com/

 131. Want to satiate the travel enthusiast in you? Go ahead, and initiate the “delta airlines book a flight” process, so that you can have a pleasant experience. https://onlineairlinesbooking.com/jetblue-airlines-reservations/

 132. We are providing Delta Airlines information like reservations, Tickets cancellation, and much more. The transporter is essential for the SkyTeam carrier coalition’s 4 early pioneers and has code-offering plans to Air France-KLM, Alitalia, Virgin Atlantic, Virgin Australia, and Korean Air. Such joint adventures cover in excess of 300 objections in 127 separate nations. The public activity works under the Delta Link brand name.

  https://www.justcol.com/address/delta-airlines-office-laos/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

ZŮSTAŇME V KONTAKTU!

Na závěr se Ti chci nabídnout možnost být dále v kontaktu. 📩

Ještě nevím, kam mě mé srdce povede a co pro mě mají tam nahoře připravené.

To, co ale vím je, že je moji vášní sdílet své zážitky, poznatky, AHA, zkušenosti, tipy a doporučení na zajímavé lidi
a projekty s druhými. 

Takže je jen otázka času než se ve mě opět probudí ta vzrušující nedočkavost se o něco inspirujícího podělit :)

Jestli máš o něco takového i v budoucnu zájem,
jsem poctěná a děkuji!

Vyplň prosím tento formulář
a přihlas se do mého osobního seznamu:

Stisknutím tlačítka souhlasíš s tím, že Ti pošlu (Ženy ženám s.r.o.) na vložený email vyžádané materiály a dále Ti budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou inspirací a tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje pro ženy.

Pro získání ještě prosím potvrď ověření emailu, které Ti bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžeš těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudeš chtít emaily dále dostávat, kdykoliv se můžeš odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.