Tajemství šťastného vztahu

aneb jak na to, aby se vás láska, vášeň, naplnění, porozumění 
a skvělý sex držely jako klíště?

… ať už jste spolu 20 let, nebo teprve čekáte na první rande

V prvním roce vztahu vše funguje tak nějak samo. Jste oba bláznivě zamilovaní, hormony v těle se bouří a Váš úžasný protějšek je tím nejlepším, co Vás jen mohlo potkat.

Co ale přijde, když nám čas neúprosně sundá růžové brýle?

Hormony se zklidní, stejně jako Váš partnerský život.

I když se stále milujete, začínáte na tom druhém vidět drobné i větší nedostatky. Máte své zažité rituály a do vztahu se vkrádá stereotyp, který si možná nechcete připouštět. Občas Vás dokonce přepadne pocit, že Vám ve vztahu něco chybí. Snad více vzrušení, adrenalinu, nových zážitků, vášně, ...

Možná si myslíte, že opojný pocit zamilovanosti je nenávratně pryč a stereotyp do vztahu vlastně patří.

Potěšíme Vás. Všechno může být úplně jinak.

Existuje totiž způsob, jak prožívat Váš vztah den ode dne intenzivněji, prohlubovat emoce i sexuální prožitky.

Takové rovině vztahu se žádné růžové brýle ani zdaleka nevyrovnají. Jestli chcete, pojďte ji s námi objevit. Známe někoho, kdo Vám ukáže cestu.

 

Mezinárodně uznávaní učitelé Mgr. Denisa Palečková a Ing. Richard Vojík vedou od roku 2002 úspěšné kurzy osobního rozvoje se zaměřením na partnerské vztahy a práci se sexualitou, léčení a vzdělávání profesionálů v oblasti intimní práce s tělem.

Založili Školu šťastného partnerství, Školu celostní smyslné masáže a profesní výcvik Core Touch. Kromě tantrické masáže do ČR přinesli také tzv. vaginální mapování a léčení jizev.
Jejich legendární Retreaty pro páry ukazují šťastně zamilovaným i dvojicím v krizi jak žít dlouhodobě vztah plný lásky a vášně. (www.denisaarichard.cz)

Nedávno proběhl seminář Tajemství šťastného vztahu a Vy si jej můžete užít a prožít z pohodlí domova

Nezáleží na věku ani na tom, jestli jste spolu měsíc, dvacet let anebo svůj ideální protějšek teprve hledáte. Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena.

Záznam ze semináře Vám zábavnou formou přednášek, projekcí, praktických ukázek a cvičení, odhalí vztah mezi mužem a ženou z mnoha rovin. Naučíte se lépe porozumět sobě i svému partnerovi a nalézt cestu k prohloubení Vašeho vztahu a vzájemné harmonii.

Na semináři poprvé Denisa a Richard veřejně odhalili to nejcennější ze svých úspěšných seminářů pro páry.

Jak vypadají jejich partnerské semináře
se můžete podívat v tomto videu.

Ze záznamu semináře Tajemství šťastného vztahu zjistíte, jak mužská a ženská polarita ovlivňují Váš život. Muži pochopí, jak jejich životní cíl souvisí se vztahy a sexualitou, naleznou cestu ke své vnitřní síle... Ženy poznají, jak více důvěřovat v sebe sama a ve svou intuici, jak naplno prožívat štěstí...

Seminář přináší odpovědi na nejrůznější otázky mužů a žen:

Jaké jsou skutečné rozdíly mezi muži a ženami na duševní a sexuální rovině?

Jak imponovat ženě a stát se jedinečným a neodolatelným milencem?

Jak nám intimní vztah pomáhá v osobním růstu?

Jak prohloubit milování tak, aby se stalo intenzivním prožitkem plným lásky?

Jak najít svůj životní cíl, jak ho nejlépe dosáhnout a prožívat?

Jak cítit a vést ženu v oblasti sexuality a v životě?

Jak využít nevyhnutelné obtíže v intimním vztahu jako katalyzátor pro ještě hlubší spojení srdcí?

Jakou roli hraje ve vztahu žárlivost a jak s ní zacházet?

Jak smysluplně vyjadřovat své emoce, jak mluvit o tom, co vás ve vztahu trápí?

Jak porozumět "náladám" ženy, jak se v nich orientovat?

Jaká témata byla otevřena:

  • mužská a ženská polarita
  • zvládání emocí a konfliktů
  • tajemství úspěšné komunikace, umění naslouchat
  • sexualita jako základní zdroj životní síly
  • práce s psychikou a s tělem
  • umění „vědomého milování“
  • odlišnosti v prožívání sexuality u mužů a žen
  • důležitost osobního a partnerského záměru a společných vizí

Ještě váháte, zda si záznam semináře Tajemství šťastného vztahu pořídit?

Co říkají sami účastníci kurzů
Denisy a Richarda:

Moc díky za seminář,
dnes, den po té, slovy mého muže, ještě pořád svítím... neskutečně mně to naplnilo a hlavně rozehřálo u srdce... odnáším si příjemný pocit, spoustu inspirace a impulsů, rozhodla jsem se začít tančit a nejen to.
Děkuji a věřím, že si mi podaří můj partnerský vztah znova nastartovat do nebeských výšin a včera jsem uvěřila, že to je možné.

Katka Nováková

Zažila jsem skvělou atmosféru. Na semináři jsem si uvědomila svou nejhlubší touhu mého srdce. Nejhlubší touha mého srdce je naplnění lásky a otevřenosti, kterou můžu lákat své milence a tím se mi také otevřou a prožijeme spolu hloubku našeho spojení a lásky. Praktické ukázky mi pomohly v těle rozpustit blokace, které jsem v těle měla a nemohla tak prožívat naplno touhu svého srdce.
Děkuji Denise a Richardovi, že mi pomohli otevřít své oči i srdce a těším se na další jejich kurzy, které s vděčností budu absolvovat i s mým manželem, abychom se v krizi po 12letech opět do sebe zamilovali.

Lucie Bajerová

Pro mě byl seminář klíčový, myslím, že o mnoha věcech (o komunikaci, o přirozených reakcích mužů, žen atd. by se mělo hovořit tzv. "ve školách"... tím myslím již dříve). Celý seminář se mi moc líbil, oba lektoři jsou velmi přirození, vtipní, zároveň pokorní a mají za sebou mnoho praktických zkušeností. Na semináři jsem si koupila dvě knihy, které rozvíjejí a dále rozkrývají věci, o kterých se hovořilo, i na které se nedostalo.
Skrze Deidovy knihy dále roste cosi ve mně, co jsem „měla vědět dřív“, věci se rozjasňují, ale i odkrývají a já vidím, že seminářem to neskončilo. To, co se mi „až tolik nelíbilo“ – byla intenzita pouštění reprodukované hudby. Snad moc nahlas, moc úderné“…? Rozhodně tím nemyslím, že by tam měl znít valčík, určitě to chtělo vitální hudbu, líbila by se mi nějaká víc „etno“, přirozenější, bubny, hudba nějakého živelného národu… toto bylo moc „taneční za každou cenu, umělé“… ale to je samozřejmě o vkusu, náladě chvíle atp.
Moc Vám děkuji za uspořádání této akce, příjemné prostředí, příjemní lidé, příjemné ovocné osvěžení. :-) Přeji Vám ze srdce vše dobré.
Pokud bych Vás mohla poprosit o možnost videozáznamu, ke kterému bych se chtěla určitě vrátit, byla bych velmi potěšená. Zápisky jsem si nějak dělat nemohla – cítila jsem, že to chce spíš vnímat celým tělem.. :-)

Ethel

Jako bych se znovu zamilovala. Kurz nám pomohl dostat se intimněji v komunikaci, ve vzájemném pochopení i v sexualitě.
Naučili jsme se měsíční milování a to nás inspirovalo k vědomějšímu milování, k vnímání energie, kterou jsme si dříve při sexu neuvědomovali. Najednou sexualita nabrala nový rozměr. Z kurzu jsme odjížděli opojení a zamilovaní a úžasné je, že nám to zůstalo. Sex, jaký zažíváme od kurzu, je neuvěřitelný.
Opravdu skvělý, láskyplný, naplňující a zároveň sexy, mužsko-ženský, vědomý a přítomný :-) Jsem moc ráda, že jsme se s partnerem zúčastnili a posunuli tak náš vztah na další stupeň, který nám přináší do života ještě více lásky, porozumění a vášně.

Stáňa

Stejně jako těmto párům z kurzů Denisy a Richarda, se nyní i Vám otevírá cesta k poznání, jak prožívat svůj vlastní pohádkový vztah.

Každý má na vybranou, kam chcete se svým partnerem směřovat. Buď se ztrátou růžových brýlí rezignovaně přijmout stereotyp, anebo pokračovat společně dál a neustále objevovat nové fascinující věci, ze kterých se budete radovat společně.

Pokud cítíte, že Vám na vztahu záleží a chcete ho posunout do hlubších dosud nepoznaných dimenzí, jednoduše klikněte na "chci poznat tajemství šťastného vztahu" a na další stránce vyplňte objednávkový formulář.

Zajistěte sobě i své drahé polovičce chvíle,
které změní život vám oběma.

Cena 4,5 hodinového záznamu ze semináře je

990 Kč + DPH

(celkem 1.198 Kč vč. DPH)

Ochutnávka ze semináře:

Kdo jsou Denisa & Richard aneb pár slov o lektorech

Mgr. Denisa Palečková, CSB
Mgr. Denisa Palečková, CSB

Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spolu s Richardem Vojíkem založili Školu celostní smyslné (tantrické) masáže, Školu šťastného partnerství, masážní studio Tantra Spa a profesionální výcvik Core Touch. Do Čech zavedli také tzv. vaginální mapování a léčení jizev.

Ing. Richard Vojík, CSB
Ing. Richard Vojík, CSB

Je učitel a terapeut. Richardova vášeň je vedení kurzů osobního a partnerského rozvoje. Pomáhat měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Ta radost, rozzářené oči lidí, kteří se dokážou transformovat skrze jeho práci. Richard přináší stěžejní informace o partnerství a sexu, o kterých se v mládí doma, ani ve škole nemluví. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a lehce pochopitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech. S Richardem se nikdy nenudíte.