ZÁZNAM

ONLINE SUMMITU 
ŽENY ŽENÁM 2017

MOŽNÁ JSI NESTIHLA NĚKTERÝ Z 5 VEČERŮ SLEDOVAT NEBO SE CHCEŠ VRACET K NĚKTERÉ Z 15 PŘEDNÁŠEK, KTERÉ SLEDOVALO PŘES 0 ŽEN.

DÍKY ZÁZNAMU Z DUBNOVÉHO SUMMITU SI MŮŽEŠ UCHOVAT OBROVSKOU PORCI NOVODOBÉ ŽENSKÉ MOUDROSTI, VEDENÍ A PODPORY OD EXPERTEK SUMMITU A VYUŽÍVAT TAK DÁL PRAKTICKÉ INFORMACE, RADY A AHA MOMENTY PRO SEBE A SVŮJ ŽIVOT.

SE ZÁZNAMEM ZÍSKÁŠ:

 • Své osobní přihlašovací údaje do členské sekce se záznamy Online summitu 2017
 • Záznamy 15 přednášek skvělých a inspirujících žen
 • Možnost vracet se i později k jednotlivým přednáškám, hezky v klidu a pohodlí
 • Více jak 300 minut videí s osobními příběhy, praktickými informacemi a cennými radami do života

CENA ZÁZNAMU

Online summit Ženy ženám je velmi výjimečným počinem na poli ženského osobního rozvoje a růstu. Dává dohromady inspirující a zajímavé ženy, které pomáhají a podporují ostatní ženy (ale i muže), aby byly v životě spokojené, sebe-vědomé a samy sebou.

Jsou to zkušené lektorky, průvodkyně, koučky, terapeutky, moderátorky, výtvarnice... a společně s nimi jsme připravily program online summitu tak, aby obsáhl všechna nejdůležitější témata života ženy.

Hodnotu záznamu ze summitu proto není tak snadné určit. Cena za vstupenku obyčejnou jednodenní konferenci se pohybuje v tisíc Kč, a to k nim většinou nezískáš záznam. 

Záznam z dubnového Online summitu Ženy ženám 2017 si můžeš pořídit za cenu:

1330 Kč bez DPH

(1610 Kč včetně DPH)

ZÍSKEJ ZÁZNAMY
15 INSPIRUJÍCÍCH PŘEDNÁŠEK, 5 VEČERŮ

1.WEBINÁŘ:
ŽENSKÁ KOMUNITA A SPOLUPRÁCE

PRINCIPY A ESENCE ŽENSKÉHO VEDENÍ

Lucie Aujeská

Lucie je ztělesněním ženského vedení, který žije a praktikuje skrze vedení firmy Vitalvibe, kurzů, workshopů, ženských kruhů i individuálních sezení s klienty.

Ve své přednášce s Tebou posdílí praktické informace nasbírané ze života. A mluvit bude především o tom:

 • Jak vytvořit bezpečný a posvátný prostor pro silný a transformační ženský kruh.
 • Jak vést z místa autentičnosti, zranitelnosti a otevřeného srdce.
 • Principy ženského vedení ve firemním prostředí, společenství a komunitě.
 • Sesterství jako klíč k opravdovému uspěchu ve vztazích, businessu a našich osobních životních cílech.
 • Ženský empowerment.
Kdo je LUCIE ➝

NEJSME V TOM SAMY

Eva Pitnerová

Být součástí ženského společenství je pro ženy velmi důležité. Sdílet mezi sebou otevřeně své pocity a myšlenky pomáhá ženám léčit svou duši. Když ženy drží to, co cítí v sobě a navíc své pocity potlačují, začínají se cítit osamělé. Vyčleňují se a dávají prostor svému vnitřnímu kritikovi, který jim velmi rychle ukáže, jak nicotné a špatné jsou. Začínají o sobě pochybovat a přestávají vidět své světlo.

Naopak, když se ženy dokážou otevřít, je to jakoby vyslovily ANO všemu, co přichází. I tomu temnému a bolestnému, i tomu jiskrnému a radostnému. Ve chvíli, kdy si ženy uvědomí, že nejsou samy a můžou se o své starosti a trápení podělit, začnou se tím léčit. Kritik ustoupí do pozadí a ženy nabírají zpět svou energii a hodnotu.

Eva mnohokrát zažila, že ve chvíli, kdy ženy sdělily své nejtajnější pocity mezi jinými ženami, se vytvořil krásný podporující prostor a začaly se ozývat další a další hlasy, které říkaly „cítím se stejně, ulevilo se mi“.

Kdo je EVA ➝

SESTERSTVÍ - PŘÍMÁ CESTA K TVÉ SVOBODĚ

Silvie Šabacká

Když vstoupíme my ženy do partnerství, často se stane, že žijeme a dýcháme pro vztah a rodinu a úplně v tom zapomeneme na sebe sama, své koníčky, své přátele. Mé klientky mi tak často říkají větu: "Mohu pouze odpoledne, až přijde manžel z práce a pohlídá dítě ..." až mě to zaráží.

V naší společnosti jsme si vytvořili velmi malé jednotky - žena-muž-děti -  a v nich se snažíme vše zvládat, řešit a také se radovat a sdílet sebe. Snažíme se do tohoto úzkého prostoru vměstnat náš nekonečný vesmír ženského vnímání a prožívání a ten nejintimnější člověk je často jeden jediný - náš partner, tedy muž.

Kdyby to fungovalo, bylo by to určitě krásné, vše dobré i zlé sdílet jen s jedním, nejbližším člověkem, ale v realitě se často děje to, že jsme velmi přetížení - a to jak ženy, tak muži. Důvodů a přesvědčení může být celá řada - "nechci kamarády obtěžovat", "musím to zvládnout sama", "nikdo mi nepomůže", "musí to zůstat v rodině"...
My ženy bytostně potřebujeme svět vnímat všemi smysly, tančit, dotýkat se, prožívat a cítit a o tom všem také barvitě mluvit a sdílet sebe sama. Mít kolem sebe kruh blízkých kamarádek, se kterými můžeme být takto "celé" a zároveň si navzájem vypomáhat, je obrovským darem.

V rámci webináře se můžeš těšit na Silviin osobní příběh i příklady z její praxe zaměřené především na:

 • vědomí sebe sama - jedině když vím, co chci a potřebuji, mohu se v kruhu žen (či v partnerství) opravdu vyživovat,
 • odvahu říct si o pomoc, protože sama nikdy nemůžu zvládnout to, co unese síla celého kruhu,
 • přístup výhra-výhra, díky kterému rosteme spolu.

 

Kdo je SILVIE ➝

  2.WEBINÁŘ:
TVOŘENÍ A SEBEREALIZACE

ARTETERAPIE JAKO KLÍČ K AKTIVOVÁNÍ ŽENSKÉ TVOŘIVOSTI

Jana Havlíková

Jana bude ve své přednášce mluvit o tom:

 • Proč je skvělé být kreativní, a jak to vlastně udělat.
 • Jak může tvořivost pomoci ženám být více ženami.
 • Jak se otevřít, uvolnit, propojit se sebou samotnou a objevit v tvořivosti mocný nástroj, který je ale v podstatě tou největší ženskou přirozeností.

Žena může být rozkvetlá a žít plnohodnotný život pouze pokud je v souladu sama se sebou. Právě k tomu pomáhá probuzení nebo znovuobjevení tvořivosti.

V přednášce se také dozvíš:

 • Jak si díky arteterapii pomoci od bolestí a problémů všedního dne.
 • Jak se jednoduše vymalovat a rozpustit starosti a myšlenkové mraky, které nás trápí a se kterými si nevíme rady.
 • Jak to udělat, aby nás tvoření bavilo a mohly jsme si ho náležitě užít.

Žena je kreativita sama. Jen na to často během svého vývoje, růstu, dospívání zapomněla. Je na čase rozproudit tok kreativní energie a vrátit se zpět ke své ženské prapodstatě …

Kdo je JANA ➝

SEBEREALIZACE A ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ

Radka Myšková

Dvě z nejzákladnějších otázek našich životů jsou: „Kdo jsem?“ a „Co doopravdy chci?“ Hledání odpovědi na tu první v Radce po mnoho let vyvolávalo touhu objevit své životní poslání. Ve snaze poznat, co doopravdy chce, a uspokojit svůj vnitřní chtíč po věcech a zážitcích, se jí dařilo plnit si takřka všechna svá přání. I přesto se ale v jejím životě před lety objevilo místo prázdnoty a ztráty energie a smyslu.

Proto chce své povídání zaměřit na význam seberealizace, potažmo plnění lidských přání a propojit toto téma s potřebou objevit životní poslání. Své myšlenky bude směřovat k významu osobní vize člověka a k důležitosti vnitřní motivace, která slouží jako motor lidského bytí a tvoří a kultivuje celkovou akceschopnost člověka.

Připomene, že myšlenka je základní měnou 21. století, že důležitější než znalosti jsou v našich životech představivost a schopnost být k sobě upřímný a objektivní a že i náš vnitřní stín může být naším největším pomocníkem.

Ráda se podělí o osobní zkušenost s tím co dělat, aby se přání plnila, jak rozlišit „zdravá“ přání od přání „kompenzačních“, jak se nestát „cílovým feťákem“ nebo co je „falešné pozitivní myšlení.“

A pokud jsi byla někdy frustrovaní tím, že nevíš pro jakou činnost či práci se v životě rozhodnout a myslela sis, že si musíš vybrat jen jednu, tak Ti Radka na svém příkladu vysvětlí, že houževnatost a schopnost dělat více věcí najednou je prostě super a náramně obohacuje život - stačí jen změnit úhel pohledu.

Kdo je RADKA ➝

ŽIVOTNÍ TVOŘIVOST

Lucie Ernestová

Tvořivost není jen talent, ale je to způsob myšlení. Neustále hledáme lepší a krásnější řešení pro cokoliv na světě. Tvořivost se týká všech oblastí našeho života. My sami tvoříme svůj život, své vize, své vztahy ...

Pro životní tvořivost potřebujeme lehkou a uvolněnou mysl. Abychom se propadli do této tvořivé studánky, tak potřebujeme být v pohodě. Abychom byli v pohodě, tak potřebujeme i ten svěží vítr tvořivé radosti, který roztočí nekonečný koloběh energie.

Životní zkušenosti a genetické dispozice tvoří základnu pro naše odvážná nebo bázlivá rozhodnutí. Rozum vychází z našich vědomých i nevědomých znalostí a řídí naše kroky na křižovatkách života. Často v sobě pociťujeme volání srdce a duše. Sníme o pozoruhodném životě, který se ale bojíme následovat.

Co nám brání jít po cestě, která nás volá? Je to strach ze selhání, nespokojenost, lenost, domněnky a co na to řeknou ostatní? Strach ze selhání je věčným zabijákem naší tvořivosti, který se v nás zrodil nejspíš v mládí. Já ho ale ubíjím jiným dárkem z dětství. Je to prostá zvědavost. Jsem zvědavá, co vytvořím, co u toho budu prožívat, jaké nové zážitky mi to přinese. Vím, že se mi nemůže stát nic horšího než to, že to nevyjde. Ale i to je výhra, která mě posune o kus dál.

Jsou to životní lekce, které dělají náš život dobrodružný. Máme rádi jistoty, pojištění a záruky, ale kdo by chtěl žít v zajištěné stereotypní nudě celý život?

Kdo je LUCIE ➝

  3.WEBINÁŘ:
VZTAHY A PARTNERSTVÍ

SVOBODA VE VZTAHU

Alice Kirš

Alice ve své přednášce bude sdílet příběh své dřívější závislosti na mužích, bude mluvit o své neschopnosti být sama a o své cestě ke svobodě v partnerství.

Podělí se s vámi o to, proč nyní čas o samotě a čas pro sebe vnímá jako klíčový k vytváření harmonických vztahů, bude mluvit také o potřebě vlastního prostoru v domácnosti, o oddělených ložnicích a jejich výhodách a nakonec posdílí své zkušenosti s oddělenými byty a co všechno může přinést takový týden o samotě do partnerského vztahu.

Kdo je ALICE ➝

POSVÁTNÉ ZRANENIEA A ICH ZRKADLENIE V PARTNERSKÝCH VZŤAHOV

Katarína Runa

“…žili šťastne, až kým nepomreli…” končí sa väčšina rozprávok, ktoré nám v detstve rozprávali. A tak sme mali o funkcii partnerstva úplne jednoznačnú predstavu - partner je tu na to, aby ma urobil šťastnou! Nejakého si teda nájdem, čakám, kedy už nastane to povestné “žili šťastne”… ale život ako v rozprávke neprichádza.

Naopak - partner po fáze zamilovanosti robí hrozné veci - nie je tu pre mňa keď ho potrebujem, nemôžem sa na neho spoľahnúť, nevie oceniť čo pre neho robím, odchádza a necháva ma na všetko samu… A je úplne “zrejmé”, že práve on je zodpovedný za moje nešťastie. A tak vzťah ukončím (alebo ho ukončí muž) a vydávam sa hľadať nového princa, s ktorým by to už konečne bola tá rozprávka… Prekvapivo sa ale príbeh so zmenenými kulisami a obsadením zopakuje ako cez kopirák. Po romantickej fáze prichádza prebudenie plné bolesti…

Až kým nám nezačne svitať,že by to celé mohlo byť aj nejako inak… že keď na druhého ukazujem prstom, zvyšné štyri ukazujú - NA MŇA! A práve s týmto nám prichádzajú na pomoc vzťahy (dokonca aj tie, ktoré nie sú :)) Pretože naša duša netúži až tak veľmi po romantike, ako po raste, vývoji a priestore pre liečenie našich detských tzv. “posvätných” zranení (z opustenia, odmietnutia, zrady, krivdy či poníženia), teda tých najsilnejších negatívnych pocitov, ktoré si so sebou nesieme od malička.

Tieto zranenia ale zároveň v sebe ukrývajú potenciál našej obrovskej sily, pokiaľ sa nám podarí ich uvidieť, pochopiť, prijať. Uvedomiť si, že tú bolesť nám primárne nespôsobuje partner či ľudia okolo, ale to NAŠE zranené miesto a začať ho ošetrovať. O tom, ako si uvedomiť, ktoré je to moje posvätné zranenie a ako ho začať liečiť aj vďaka partnerskému zrkadleniu, sa dozviete viac v tejto prednáške.

Kdo je KATARÍNA ➝

NOVÉ VZTAHY V NOVÉ DOBĚ

Monika Hasalová

Co se stane, pokud si žena uvědomí, co to je BÝT ŽENOU. Co se stane po probuzení ženských schopností a spojení se nimi?

Svět potřebuje změnu a právě teď podporuje tvoji proměnu.

Mnoho generací žen zažívalo útisk, odstrčení, muži si ženu brali a ona to dovolila. A z takové úrovně i vychovávala dívky a nové muže.

V našem těle je mnoho záznamů a zkušeností, ale tahle DOBA BOLESTI SKONČILA.

Nyní to není o souboji - kdo s koho, ale o tom JAK BÝT SPOLU - o nových vztazích v nové době.

 • Jaká je ženská síla projevující se v jemnosti a citlivosti, ve vytrvalosti, ale ne v úsilí?
 • V čem tkví statečnost být sama sebou?
 • Jakou moc má žena? V čem její moc tkví?
 • Jakou vládne energií a silou? A jak to proměňuje ji i svět kolem.
 • Jak může svou silou, energií a mocí ovlivnit žena svůj život a své partnerství?
 • Jak používat svou intuici?
 • Jak poznám, že jsem v pravdě a v souladu sama se sebou?

Pokud zjistíme, jak pracovat s dary, kterými nás příroda obdařila, můžeme udělat svět krásnější všude tam, kam vstoupíme.
Kdy jindy se naučit být více ženou, vědmou a nositelkou láskyplné moudrosti, než teď.

Jediný okamžik na změnu.

Z přednášky se dozvíte, kde jsou zdroje vaší krásy, jak pochopit přínos strachu a ztrát ve svém životě, jak přinést do života hojnost, zdravou sexualitu a plný respekt, jak zajistit respekt partnera, rodiny a dalšího okolí…

 

Kdo je MONIKA ➝

  4.WEBINÁŘ:
ŽENSTVÍ A MATEŘSTVÍ

VĚDOMÉ POČETÍ, TĚHOTENSKÉ RITUÁLY A PŘIROZENÁ STRAVA V DOBĚ TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ

Zuzana Lužná

Zuzka Lužná se již mnoho let stravuje převážně živou rostlinnou stravou s menším podílem vařené rostlinné stravy, tedy stravy bez masa, mléka a s co nejmenším množstvím průmyslově zpracovaných potravin.

Zuzka se s Tebou podělí o svoji zkušenost a porodní příběh, v rámci kterého se dozvíš, jak je možné se připravit vědomě na příchod miminka a porod, zkušenosti s těhotenskými rituály a tipy, jak si užít těhotenství a doplnit vše, co tělo potřebuje pomocí přirozené přírodní stravy a superpotravin.  

Dále posdílí, jaké superpotraviny jsou vhodné pro muže a ženy na podporu početí, těhotenství a harmonické šestinedělí. Prozradí Ti také tipy na vyživení těla tak, aby se žena cítila krásná i po porodu, v době kojení a předá některé zkušenosti se stravou, která vyživí jak ženu, tak miminko. 

Kdo je ZUZANA ➝

STÍNY A VÝZVY MATEŘSTVÍ

Martina Chomátová

Jakmile se stane žena matkou, otevře se jí úplně nový svět. Vypadne na ní nový pytel strachů, nepoznaná intenzita emocí, každý den nové výzvy. Mateřství je všeobecně vnímáno jako pozitivní a radostná zkušenost. Ale co když tomu tak není? Co když přicházejí negativní pocity, chvilkové nebo dlouhodobé?

Každý sdílíme své nejdokonalejší střípky a přesto mezi čtyřmi stěnami může být realita úplně jiná. Bojujeme se svou přirozeností, utíkáme sami před sebou a leckdy chceme dávat dětem to, co jsme sami v dětství zdaleka nedostaly. Propadáme se pak do výčitek a krizí a přitom to pravé bohatství života nám utíká mezi prsty.

Je čas začít si svítit i na zdánlivé nedokonalosti života. Na negativně vnímané emoce a pocity. Rozpustit tabu kolem poporodních depresí. Přijmout všechny tyto životní jevy mezi sebe. Objevit, jaké poklady a obohacení nám nosí.

Je čas na sdílení opravdovosti a lidskosti. Tak aby se co nejméně žen choulilo doma v slzách pod tíhou vlastní nedokonalosti.

Hravost a spokojenost v mateřství a v životě je tím nejkrásnějším darem,  který můžeme svým dětem dát. Učíme je tím užívat si života, žít s důvěrou. A v základu stojíme my ženy, matky, leckdy tak zdrchané, utrápené a nemilované. Je čas na změnu. Je čas začít měnit svět od kořenů. 

Kdo je MARTINA ➝

LÁSKYPLNÉ ZROZENÍ ŽENY-MATKY

Anna Kohutová

Naše západní společnost považuje těhotenství a porod za velmi rizikový stav, který skýtá spoustu nebezpečí, jak pro ženu, tak pro dítě. V dívkách a později v ženách se buduje strach spojený s porodem. Bolest a utrpení se mnohdy stává synonynem pro porod, porod je považován za pouhou fyzickou a medicínskou záležitost a bohužel, často porody probíhají tak, že ženám - matkám odebírají jejich vnitřní sílu.

Porod však lze prožít s láskou, rodící žena by proto měla být obklopena důvěrou a respektem. Každá žena by měla mít právo prožít si svůj porod tak, aby vyhovoval její vlastní přirozenosti, protože porod se navždy zapíše nejen do jejího těla, ale i duše.

Porod tedy není pouhá fyzická záležitost, je to jeden z nejdůležitějších přechodových okamžiků v sexuálním životě ženy, protože to, jakým způsobem jej žena prožije, se odrazí ve vztahu nejen k dítěti a partnerovi, ale i k sobě samotné.

Nelze tedy přesně určit, jaký porod je pro ženu dobrý, je však pro ženu zásadní, aby ze svého porodu měla dobrý a radostný pocit. Nastal tedy čas vrátit porody zpátky do rukou žen. Co je zdravý a respektující porod, jaké musí mít podmínky, aby mohl proběhnout, jak silné je pouto matky a dítěte po porodu, se dozvíš na Aniččiné přednášce.

Kdo je ANNA ➝

  5.WEBINÁŘ:
RYTMUS A POŘÁDEK V ŽIVOTĚ

PŘESTAŇTE UKLÍZET, UDĚLEJTE SI POŘÁDEK

Hana Trnčáková

Žijeme v době informačního chaosu.
Za jediný den obletí kolem naší Země tolik informací, jako před 100 lety za celý rok.
Ze školy si pamatujeme několik faktů, ale kolem uspořádání úkolů a organizace prostředí zase tolik jasno nemáme. Naučit se organizovat prostředí jsme mohli v rodině, ale to bylo v době, kdy jediným médiem byly noviny a večerní zprávy.
S informacemi je to stejné jako s věcmi. Nejdříve jsme nadšeni, že je máme, poté je zařadíme do "police" s ostatními a nakonec je odsouváme, protože na cestě jsou další, mnohem lepší.
Prostředí formuje naši pozornost
Nauč se postupovat tak, abys už neuklízela, ale ovládla pořádek v prostředí, které bude reflektovat Tvé potřeby.

Jaká budou hlavní témata, o kterých bude Hanka mluvit?

 • Umění zastavit se a nečekat až na červenou.
 • Úklid a jak je propojen online s offline úklidem.
 • Dokončování a o tom, že talíř v dřezu a firemní audit jsou si rovni.
 • Zrcadlo a o tom, jak pravdomluvné může být, zvláště, pokud je vaše.
 • Důležitá návštěva a o tom, jak může kdykoli zazvonit a vy budete klidní.
 • Minimalismus a o tom, že i on má své meze.
 • Emoční pouta, která si dobrovolně nasazujeme přímo u sebe doma.
 • Kreativci a systematici. Konečně se dozvíte, kdo z nich má pravdu!
 • Růst. Tak jako nos a uši, i vy můžete v pořádku stále růst.
Kdo je HANA ➝

MÁ TVŮJ PROSTOR VŠECH 5P?

Olga Bušková

Existuje pět prvků, které když jsou v harmonii, tak nastává rovnováha. Vše kolem nás a v nás vibruje. Všechny naše smysly a vše, s čím se setkáváme, je uvedeno v soulad a frekvencemi, které s námi pozitivně nebo negativně reagují.

Člověk reaguje na barvy, tvary, zvuky ale i na potravu a podmínky kolem sebe. Číňané rozlišují pět prvků /voda, dřevo, oheň, země a kov/.

V ideálním případě by měla existovat mezi všemi prvky rovnováha – když jeden převládá nebo chybí, nastanou obtíže.

Budeme si povídat o tom, jak si uspořádat prostor kolem sebe a jaké prvky posílit nebo ubrat v jednotlivých částech domova, aby docházelo k pocitu štěstí a harmonie v nás. 

Kdo je OLGA ➝

NALAĎ SE NA SVŮJ VLASTNÍ SYSTÉM

Kateřina Sodomková

Systémy jsou fajn a kolem nás je jich tolik, že si je v každodenním životě ani neuvědomujeme. A každý z nich nás více či méně ovlivňuje.

Posvítíme si na ty, které se nás přímo dotýkají a současně je můžeme určitým způsobem ovlivnit. Ukážu Ti, jak do svého života zapojit systém, který bude sloužit Tobě a ne Ty jemu.

Pojď si společně trochu zapřemýšlet, naladit se sama na sebe, najít svůj vlastní systém, se kterým budeš v souladu a ve kterém Ti bude dobře, ať už se jedná o domácnost, práci, vztahy nebo sebe sama.

Katka ve své přednášce posdílí, co považuje za zásadní při vytváření a následném dodržování jakéhokoli systému, řádu nebo pravidel a na druhou stranu jak si i v rámci toho zachovat svobodu a spontánnost. A taky jak si poradit s tím, když jste doma třeba 4 a pro každého znamená systém něco jiného.

Kateřina si přeje, aby to bylo více o Tobě než o ní, přesto Ti dá i pár praktických tipů, co dělá, aby její dny byly jak produktivní, tak pohodové.

Kdo je KATEŘINA ➝

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

Nic neriskujete, protože tak jako na každý náš produkt i na záznam z Online Summitu 2017 se vztahuje 100% garance vrácení peněz. Po získání přístupů máte 14 dní, abyste zjistili, jestli vám forma záznamu vyhovuje. 

ZÁZNAM JE MOŽNÉ ZAKOUPIT ZDE:

TOUŽÍŠ ZÍSKAT JEŠTĚ VÍCE INSPIRACE?

Jako každá žena, určitě i Ty máš spoustu otázek a taky spoustu pochybností o sobě samé. Možná se bojíš svěřit nebo nevíš, koho se zeptat. 

Klub Ženy ženám Ti přináší jedinečnou možnost, jak získat mnoho odpovědí a ženské podpory na jednom místě.

Chceš se dozvědět více? >>>