ONLINE SUMMIT 
ŽENY ŽENÁM

NABIJ SE OBROVSKOU PORCÍ NOVODOBÉ ŽENSKÉ MOUDROSTI, VEDENÍ A PODPORY OD EXPERTEK „UVNITŘ“ A VYUŽIJ PRAKTICKÉ INFORMACE, RADY A AHA MOMENTY PRO SEBE A SVŮJ ŽIVOT.

 WEBINÁŘ:
ŽENSKÁ KOMUNITA A SPOLUPRÁCE

Inspirující online vysílání, ve kterém Tě čekají 3 zajímavé přednášky.
Celkem 90-120 minut praktické ženské moudrosti ŽIVĚ&ZDARMA.

PRINCIPY A ESENCE ŽENSKÉHO VEDENÍ

Lucie Aujeská

Lucie je ztělesněním ženského vedení, který žije a praktikuje skrze vedení firmy Vitalvibe, kurzů, workshopů, ženských kruhů i individuálních sezení s klienty.

Ve své přednášce s Tebou posdílí praktické informace nasbírané ze života. A mluvit bude především o tom:

 • Jak vytvořit bezpečný a posvátný prostor pro silný a transformační ženský kruh.
 • Jak vést z místa autentičnosti, zranitelnosti a otevřeného srdce.
 • Principy ženského vedení ve firemním prostředí, společenství a komunitě.
 • Sesterství jako klíč k opravdovému uspěchu ve vztazích, businessu a našich osobních životních cílech.
 • Ženský empowerment.

NEJSME V TOM SAMY

Eva Pitnerová

Být součástí ženského společenství je pro ženy velmi důležité. Sdílet mezi sebou otevřeně své pocity a myšlenky pomáhá ženám léčit svou duši. Když ženy drží to, co cítí v sobě a navíc své pocity potlačují, začínají se cítit osamělé. Vyčleňují se a dávají prostor svému vnitřnímu kritikovi, který jim velmi rychle ukáže, jak nicotné a špatné jsou. Začínají o sobě pochybovat a přestávají vidět své světlo.

Naopak, když se ženy dokážou otevřít, je to jakoby vyslovily ANO všemu, co přichází. I tomu temnému a bolestnému, i tomu jiskrnému a radostnému. Ve chvíli, kdy si ženy uvědomí, že nejsou samy a můžou se o své starosti a trápení podělit, začnou se tím léčit. Kritik ustoupí do pozadí a ženy nabírají zpět svou energii a hodnotu.

Eva mnohokrát zažila, že ve chvíli, kdy ženy sdělily své nejtajnější pocity mezi jinými ženami, se vytvořil krásný podporující prostor a začaly se ozývat další a další hlasy, které říkaly „cítím se stejně, ulevilo se mi“.


SESTERSTVÍ - PŘÍMÁ CESTA K TVÉ SVOBODĚ

Silvie Šabacká

Když vstoupíme my ženy do partnerství, často se stane, že žijeme a dýcháme pro vztah a rodinu a úplně v tom zapomeneme na sebe sama, své koníčky, své přátele. Mé klientky mi tak často říkají větu: \"Mohu pouze odpoledne, až přijde manžel z práce a pohlídá dítě ...\" až mě to zaráží.

V naší společnosti jsme si vytvořili velmi malé jednotky - žena-muž-děti -  a v nich se snažíme vše zvládat, řešit a také se radovat a sdílet sebe. Snažíme se do tohoto úzkého prostoru vměstnat náš nekonečný vesmír ženského vnímání a prožívání a ten nejintimnější člověk je často jeden jediný - náš partner, tedy muž.

Kdyby to fungovalo, bylo by to určitě krásné vše dobré i zlé sdílet jen s jedním, nejbližším člověkem, ale v realitě se často děje to, že jsme velmi přetížení - a to jak ženy, tak muži. Důvodů a přesvědčení může být celá řada - \"nechci kamarády obtěžovat\", \"musím to zvládnout sama\", \"nikdo mi nepomůže\", \"musí to zůstat v rodině\"...
My ženy bytostně potřebujeme svět vnímat všemi smysly, tančit, dotýkat se, prožívat a cítit a o tom všem také barvitě mluvit a sdílet sebe sama. Mít kolem sebe kruh blízkých kamarádek, se kterými můžeme být takto \"celé\" a zároveň si navzájem vypomáhat, je obrovským darem.

V rámci webináře se můžeš těšit na Silviin osobní příběh i příklady z její praxe zaměřené především na:

 • vědomí sebe sama - jedině, když vím, co chci a potřebuji, mohu se v kruhu žen (či v partnerství) opravdu vyživovat,
 • odvahu říct si o pomoc, protože sama nikdy nemůžu zvládnout to, co unese síla celého kruhu,
 • přístup výhra-výhra, díky kterému rosteme spolu.

REGISTRACE NA ONLINE SUMMIT ZDARMA

CO TI PŘINESE ÚČAST
NA ONLINE SUMMITU ŽENY ŽENÁM?

 • INSPIRACE A INFORMACE
 • ŽENSKÉ PŘÍBĚHY
 • PODPORA A POCHOPENÍ
 • PRAKTICKÉ RADY A TIPY
 • MOTIVACE A AHA MOMENTY
 • SPOLEČENSTVÍ A SESTERSTVÍ