ONLINE SUMMIT 
ŽENY ŽENÁM

NABIJ SE OBROVSKOU PORCÍ NOVODOBÉ ŽENSKÉ MOUDROSTI, VEDENÍ A PODPORY OD EXPERTEK „UVNITŘ“ A VYUŽIJ PRAKTICKÉ INFORMACE, RADY A AHA MOMENTY PRO SEBE A SVŮJ ŽIVOT.

WEBINÁŘ:
TVOŘENÍ A SEBEREALIZACE

Inspirující online vysílání, ve kterém Tě čekají 3 zajímavé přednášky.
Celkem 90-120 minut praktické ženské moudrosti ŽIVĚ&ZDARMA.

ARTETERAPIE JAKO KLÍČ K AKTIVOVÁNÍ ŽENSKÉ TVOŘIVOSTI

Jana Havlíková

Jana bude ve své přednášce mluvit o tom

 • Proč je skvělé být kreativní, a jak to vlastně udělat.
 • Jak může tvořivost pomoci ženám být více ženami.
 • Jak se otevřít, uvolnit, propojit se sebou samotnou, a objevit v tvořivosti mocný nástroj, který je ale v podstatě tou největší ženskou přirozeností.

Žena může být rozkvetlá a žít plnohodnotný život pouze, pokud je v souladu sama se sebou. Právě k tomu pomáhá probuzení nebo znovuobjevení tvořivosti.

V přednášce se také dozvíš

 • Jak si díky arteterapii pomoci od bolestí a problémů všedního dne.
 • Jak se jednoduše vymalovat a rozpustit starosti a myšlenkové mraky, které nás trápí a se kterými si nevíme rady.
 • Jak to udělat, aby nás tvoření bavilo a mohly jsme si ho náležitě užít.

Žena je kreativita sama. Jen na to často během svého vývoje, růstu, dospívání zapomněla. Je na čase, rozproudit tok kreativní energie a vrátit se zpět ke své ženské prapodstatě…


SEBEREALIZACE A ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ

Radka Myšková

Dvě z nejzákladnějších otázek našich životů jsou: „Kdo jsem?“ a „Co doopravdy chci?“ Hledání odpovědi na tu první v Radce po mnoho let vyvolávalo touhu objevit své životní poslání. Ve snaze poznat, co doopravdy chce, a uspokojit svůj vnitřní chtíč po věcech a zážitcích, se jí dařilo plnit si takřka všechna svá přání. I přesto se ale v jejím životě před lety objevilo místo prázdnoty a ztráty energie a smyslu.

Proto chce své povídání zaměřit na význam seberealizace, potažmo plnění lidských přání a propojit toto téma s potřebou objevit životní poslání. Své myšlenky bude směřovat k významu osobní vize člověka a k důležitosti vnitřní motivace, která slouží jako motor lidského bytí a tvoří a kultivuje celkovou akceschopnost člověka.

Připomene, že myšlenka je základní měnou 21. století, že důležitější než znalosti jsou v našich životech představivost a schopnost být k sobě upřímný a objektivní a že i náš vnitřní stín může být naším největším pomocníkem.

Ráda se podělí o osobní zkušenost s tím co dělat, aby se přání plnila, jak rozlišit „zdravá“ přání od přání „kompenzačních“, jak se nestát „cílovým feťákem“ nebo co je „falešné pozitivní myšlení.“

A pokud jsi byla někdy frustrovaní tím, že nevíš pro jakou činnost či práci se v životě rozhodnout, a myslela sis, že si musíš vybrat jen jednu, tak Ti Radka na svém příkladu vysvětlí, že houževnatost a schopnost dělat více věcí najednou je prostě super a náramně obohacuje život - stačí jen změnit úhel pohledu.


ŽIVOTNÍ TVOŘIVOST

Lucie Ernestová

Tvořivost není jen talent, ale je to způsob myšlení. Neustále hledáme lepší a krásnější řešení pro cokoliv na světě. Tvořivost se týká všech oblastí našeho života. My sami tvoříme svůj život, své vize, své vztahy...

Pro životní tvořivost potřebujeme lehkou a uvolněnou mysl. Abychom se propadli do této tvořivé studánky, tak potřebujeme být v pohodě. Abychom byli v pohodě, tak potřebujeme i ten svěží vítr tvořivé radosti, který roztočí nekonečný koloběh energie.

Životní zkušenosti a genetické dispozice tvoří základnu pro naše odvážná nebo bázlivá rozhodnutí. Rozum vychází z našich vědomých i nevědomých znalostí a řídí naše kroky na křižovatkách života. Často v sobě pociťujeme volání srdce a duše. Sníme o pozoruhodném životě, který se ale bojíme následovat.

Co nám brání jít po cestě, která nás volá? Je to strach ze selhání, nespokojenost, lenost, domněnky a co na to řeknou ostatní? Strach ze selhání je věčným zabijákem naší tvořivosti, který se v nás zrodil nejspíš v mládí. Já ho ale ubíjím jiným dárkem z dětství. Je to prostá zvědavost. Jsem zvědavá, co vytvořím, co u toho budu prožívat, jaké nové zážitky mi to přinese. Vím, že se mi nemůže stát nic horšího než to, že to nevyjde. Ale i to je výhra, která mě posune o kus dál.

Jsou to životní lekce, které dělají náš život dobrodružný. Máme rádi jistoty, pojištění a záruky, ale kdo by chtěl žít v zajištěné stereotypní nudě celý život?

REGISTRACE NA ONLINE SUMMIT ZDARMA

CO TI PŘINESE ÚČAST
NA ONLINE SUMMITU ŽENY ŽENÁM?

 • INSPIRACE A INFORMACE
 • ŽENSKÉ PŘÍBĚHY
 • PODPORA A POCHOPENÍ
 • PRAKTICKÉ RADY A TIPY
 • MOTIVACE A AHA MOMENTY
 • SPOLEČENSTVÍ A SESTERSTVÍ