ONLINE SUMMIT 
ŽENY ŽENÁM

NABIJ SE OBROVSKOU PORCÍ NOVODOBÉ ŽENSKÉ MOUDROSTI, VEDENÍ A PODPORY OD EXPERTEK „UVNITŘ“ A VYUŽIJ PRAKTICKÉ INFORMACE, RADY A AHA MOMENTY PRO SEBE A SVŮJ ŽIVOT.

 WEBINÁŘ:
ŽENSTVÍ A MATEŘSTVÍ

Inspirující online vysílání, ve kterém Tě čekají 3 zajímavé přednášky.
Celkem 90-120 minut praktické ženské moudrosti ŽIVĚ&ZDARMA.

VĚDOMÉ POČETÍ, TĚHOTENSKÉ RITUÁLY A PŘIROZENÁ STRAVA V DOBĚ TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ

Zuzana Lužná

Zuzka Lužná se již mnoho let stravuje převážně živou rostlinnou stravou s menším podílem vařené rostlinné stravy, tedy stravy bez masa, mléka a s co nejmenším množstvím průmyslově zpracovaných potravin.

Zuzka se s Tebou podělí o svoji zkušenost a porodní příběh, v rámci kterého se dozvíš, jak je možné se připravit vědomě na příchod miminka a porod, zkušenosti s těhotenskými rituály a tipy, jak si užít těhotenství a doplnit vše, co tělo potřebuje, pomocí přirozené přírodní stravy a superpotravin.  

Dále posdílí jaké superpotraviny jsou vhodné pro muže a ženy na podporu početí, těhotenství a harmonické šestinedělí. Prozradí Ti také tipy na vyživení těla tak, aby se žena cítila krásná i po porodu a v době kojení a předá některé zkušenosti se stravou, která vyživí jak ženu, tak miminko. 

Kdo je ZUZANA ➝

STÍNY A VÝZVY MATEŘSTVÍ

Martina Chomátová

Jakmile se stane žena matkou, otevře se jí úplně nový svět. Vypadne na ní nový pytel strachů, nepoznaná intenzita emocí, každý den nové výzvy. Mateřství je všeobecně vnímáno jako pozitivní a radostná zkušenost. Ale co když tomu tak není? Co když přicházejí negativní pocity, chvilkové nebo dlouhodobé?

Každý sdílíme své nejdokonalejší střípky a přesto mezi čtyřmi stěnami může být realita úplně jiná. Bojujeme se svou přirozeností, utíkáme sami před sebou a leckdy chceme dávat dětem to, co jsme sami v dětství zdaleka nedostaly. Propadáme se pak do výčitek a krizí a přitom to pravé bohatství života nám utíká mezi prsty.

Je čas začít si svítit i na zdánlivé nedokonalosti života. Na negativně vnímané emoce a pocity. Rozpustit tabu kolem poporodních depresí. Přijmout všechny tyto životní jevy mezi sebe. Objevit, jaké poklady a obohacení nám nosí.

Je čas na sdílení opravdovosti a lidskosti. Tak, aby se co nejméně žen choulilo doma v slzách pod tíhou vlastní nedokonalosti.

Hravost a spokojenost v mateřství a v životě je tím nejkrásnějším darem,  který můžeme svým dětem dát. Učíme je tím užívat si života, žít s důvěrou. A v základu stojíme my ženy, matky, leckdy tak zdrchané, utrápené a nemilované. Je čas na změnu. Je čas začít měnit svět od kořenů. 

Kdo je MARTINA ➝

LÁSKYPLNÉ ZROZENÍ ŽENY-MATKY

Anna Kohutová

Naše západní společnost považuje těhotenství a porod za velmi rizikový stav, který skýtá spoustu nebezpečí, jak pro ženu, tak pro dítě. V dívkách a později v ženách se buduje strach spojený s porodem. Bolest a utrpení se mnohdy stává synonynem pro porod, porod je považován za pouhou fyzickou a medicínskou záležitost a bohužel často porody probíhají tak, že ženám - matkám odebírají jejich vnitřní sílu.

Porod však lze prožít s láskou, rodící žena by proto měla být obklopena důvěrou a respektem. Každá žena by měla mít právo prožít si svůj porod tak, aby vyhovoval její vlastní přirozenosti, protože porod se navždy zapíše nejen do jejího těla, ale i duše.

Porod tedy není pouhá fyzická záležitost, je to jeden z nejdůležitějších přechodových okamžiků v sexuálním životě ženy, protože to, jakým způsobem jej žena prožije, se odrazí ve vztahu nejen k dítěti a partnerovi, ale i k sobě samotné.

Nelze tedy přesně určit, jaký porod je pro ženu dobrý, je však pro ženu zásadní, aby ze svého porodu měla dobrý a radostný pocit. Nastal tedy čas vrátit porody zpátky do rukou žen. Co je zdravý a respektující porod, jaké musí mít podmínky, aby mohl proběhnout a jak silné je pouto matky a dítěte po porodu, se dozvíš na Aniččiné přednášce.

Kdo je ANNA ➝

REGISTRACE NA ONLINE SUMMIT ZDARMA

CO TI PŘINESE ÚČAST
NA ONLINE SUMMITU ŽENY ŽENÁM?

  • INSPIRACE A INFORMACE
  • ŽENSKÉ PŘÍBĚHY
  • PODPORA A POCHOPENÍ
  • PRAKTICKÉ RADY A TIPY
  • MOTIVACE A AHA MOMENTY
  • SPOLEČENSTVÍ A SESTERSTVÍ