Udravujici sila materstvi

ONLINE PROGRAM:

UZDRAVUJÍCÍ SÍLA MATEŘSTVÍ

Jedinečný online program, který je určen všem ženám - dívkám, budoucím maminkám, matkám na plný úvazek i babičkám.

"Žijeme v přelomové době.

Máme možnost přepsat to, jak jsme byly vychovávány my a co znamenalo mateřství tenkrát.

Právě teď se to láme. A je obrovským darem, že jsme to právě my, kdo nese tu změnu pro naše děti a pro další budoucí generace."

"Pokud cítíš, že chceš být součástí této změny a skupiny žen, které to vnímají podobně, tak Tě vřele zvu do našeho nového programu UZDRAVUJÍCÍ SÍLA MATEŘSTVÍ.

Každý z průvodců programu předává část svého poznání právě proto, aby vědomí o tom, jak můžeme žít, rodit se a vyrůstat jinak - žilo, vzájemně se podporovalo a rozšiřovalo.

Ať už jsi dcerou, dospíváš, chystáš se na příchod nového života, jsi maminkou malých nebo odrostlejších dětí, babičkou nebo děti neplánuješ - jedno máme společné - chceme kvést v každém období našeho života, najít cestu k sobě samým a mít pozitivní vliv na děti, partnery, rodiny, přátele...

Je to cesta ne vždy snadná, ale pokud se po ní vydáš, čeká Tě uvolnění, radost, naplnění i láskyplnost, kterou můžeš předávat dál. A to je obrovský dar!"

Alice Kirš, zakladatelka Ženy ženám

UZDRAVUJÍCÍ SÍLA MATEŘSTVÍ

dítětem - dcerou - matkou

Mateřství se týká náš všech - ať už děti máme, nebo ne. My všechny ženy v sobě máme mateřský princip, a ten v sobě nese obrovský potenciál. A když se s ním propojíme, může nám poskytnout velkou příležitost k proměně nefunkčních a omezujících životních postojů a vzorců, k uzdravení šrámů a bolestí z minulosti, k uzdravení vztahů, které nejsou podle našich představ a k uvolnění nádherné přirozené ženské síly.

Program Uzdravující síla mateřství vznikl na základě mého přání stát se maminkou a mít dítě. Udělala jsem si ho tak trošku i pro sebe. Protože jsem si moc přála zharmonizovat a propustit cokoliv, co by tomu mohlo bránit.

A právě proto jsem velmi intenzivně prožívala vše kolem jeho vzniku. Všechny ty přípravy, natáčení s úžasnou partou lektorů a následné tvoření s týmem Ženy ženám.

Je pro mě opravdu velmi výjimečným a musím říct, že jsme každou jeho část důkladně navnímali a celý ho stvořili s velkou úctou a láskou k zázraku života.

Je velmi komplexní, transformační, má v sobě hloubku, něhu, citlivost, upřímnost, ale i přímost.

Jeho název může být na první pohled zavádějící, může evokovat, že je to program pouze pro nastávající maminky nebo ženy s malými dětmi. Ale není… i když prvotní záměr takový byl.

Během příprav a natáčení se však ukázalo, že jsme vytvořili program neuvěřitelně komplexní a že je určen každé ženě, bez výjimek. Všem od mladých dívek až po zralé ženy i babičky.

Je to program především pro ženy, které...

Mají pocit, že nejsou dost dobré. Bojí se projevovat svou ženskost. Možná ani neví, kde ji hledat a kdo vlastně jsou.

Mají šrámy na duši, cítí bolest z minulosti, z dětství, dospívání, partnerských vztahů a špatných zkušeností a neví, jak se osvobodit a jít dál.

Mají neharmonický vztah s otcem nebo matkou. Možná oběma, a to jim bere životní sílu a trápí je to.

Ztratily životní lehkost, máloco jim v životě dělá radost a o bezstarostnosti nemůže být ani řeč.

Nevědí, kudy vede cesta k mužskému srdci, jak k mužům zdravě přistupovat a rozumět mužskému principu.

Cítí obavy z těhotenství a porodu. Mají strach, že to nezvládnou, nevěří si a nemají oporu ve svém okolí.

Mají pocit, že jsou špatné mámy a že dětem nejsou vzorem, jakým si v hloubi srdce přejí být.

Neví, jak vědomě procházet zásadní životní fáze a jak se připravovat na důležité změny ve svém životě.

Ale i všechny ostatní, které mají chuť prozkoumávat další oblasti a stránky svého života, které mají chuť růst a očišťovat svůj osobní příběh.

PŘIJMI POZVÁNÍ DO PROGRAMU A VYDEJ SE NA CESTU, KTEROU TĚ BUDOU PROVÁZET...

...a připojují své osobní pozvánky :)

ŠÁRKA WEBEROVÁ

Šárka Tě citlivě a srozumitelně zasvětí do rozpoznávání a hojení traumat, která si často neseme z dětství, nebo si naopak neuvědomujeme, že energie traumatu ze zdánlivě banální situace v nás zůstala ukrytá. Poradí Ti, jak s traumatem pracovat, a nejen to!

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

Kdo jiný by Tě dokázal lépe a poučeněji inspirovat k prohloubení či znovunavázání vztahu s vlastním ženstvím než právě Jana. Je to dobrá kamarádka, která Tě bude motivovat, aby ses nebála vědomě prožívat ženství a najít odpovědi na otázky, které často nechceš vyslovit.

DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ

Denisa je přitažlivá, spontánní, sebevědomá žena, a co se vztahu k mužům i jejich mužství týče, popostrčí Tě a poradí, jak si získat (nejen) mužovo srdce a co vše udělat, abys uměla přijmout i uctít jeho mužství. Možná se budeš červenat, ale když projdeš všemi úkoly, začnou se dít s Tvým vztahem i s Tebou samotnou zázraky!

ZDENĚK WEBER

Jeho klidná a vyrovnaná energie i moudrost jsou skutečně léčivé. Zdeněk Tě povede zpět k vnitřnímu dítěti, k té krásné, čisté esenci, kterou v sobě máme, ale na kterou zapomínáme. Díky němu také lépe pochopíš mužskou energii a roli otce v životě, aby ses mohla s touto rolí vyrovnat, přijmout otce a určit mu to správné místo v Tvém životě.

TEREZA KRAMEROVÁ

Skrze Terezin niterný, bolestný osobní příběh s velmi dobrým koncem pochopíš, jak důležité je včasné a správné navázání vztahu k mateřství, vztahu s dítětem, jak důležitá je radost z mateřství i vyrovnání se s vlastním vztahem k matce. A k tomu potřebuješ zkušenou, citlivou a chápající průvodkyni, která Tě nebude soudit, naopak!

NATÁLIE SEDLICKÁ

Kéž bys měla před porodem i během něj vedle sebe právě Natálii, která své odborné i praktické zkušenosti porodní asistentky předává přátelskou formou a především Tě dokáže připravit na vědomý porod i jeho prožívání. Podělí se i o prožitky svých klientek - nejsi v tom sama! Bude Ti průvodkyní léčením vztahu s matkou, který je klíčový při Tvém znovuzrození jako vědomé ženy!

BARBORA ZEMANOVÁ

Bude lehké se nadchnout pro návrat k ženské moudrosti, ke společenství žen, které v komunitě prožívají významné etapy života i rituály. To jsou témata, která Ti předá Barbora. Pocítíš sounáležitost a propojení s ženstvím, tradicemi a léčivými obřady, které se vracejí do našeho života díky charismatické lektorce zcela přirozeně!

Co všechno Tě čeká?

Lektoři programu s Tebou projdou 9 zásadních životních témat a vztahů.

Každý z devíti bloků obsahuje 3 videa: 1x Teorie, 1x Příběh ze života, 1x Praktické cvičení. 

K tomu Tě čeká úvodní video, kde Ti já (Alice) představím celou členskou sekci a detailně povím, jak to v programu bude fungovat. 

Celkem jsme si pro Tebe připravili v základním programu 27 videí, dohromady 689 minut záznamu.

Každé video si můžeš stáhnout i jako audio v mp3.

Přístup do celého online kurzu není časově omezený, máš jej už napořád. Vlastní přístupové údaje obdržíš do mailu hned po zaplacení objednávky.

Součástí programu je také 5 unikátních meditací:

Meditace pro nalezení pocitu bezpečí od ŠÁRKY WEBEROVÉ

Meditace pro hladký průběh porodu od NATÁLIE SEDLECKÉ

Meditace k přijetí mateřství od TEREZY KRAMEROVÉ

Meditace k přestřižení pupeční šňůry od matky od NATÁLIE SEDLECKÉ

Meditace k přijetí otce od ZDENKA WEBERA

KROK ZA KROKEM PROJDEME TYTO BLOKY A TÉMATA:

Jedná se o opravdu velmi nabitý program a máme pro Tebe připraveno mnoho a mnoho inspirace a kvalitního obsahu, ale nemusíš se bát zahlcení. Jednotlivé bloky Ti budeme odkrývat postupně. Abys měla dostatek času si vším poctivě projít, každému tématu se budeme věnovat celých 14 dní.

1. UVOLNĚNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

V tomto bloku se můžeš těšit na přednášku ohledně léčení traumatu v souvislosti s ženstvím a mateřstvím, na které Šárka nahlíží z pozice matky dvou dětí a vysvětluje konkrétní situaci, kdy si uvědomila vlastní trauma.

2. VZTAH K ŽENSTVÍ

Nech se Janou inspirovat k napojení se zpátky na své ženství, k návratu do svého středu, k vědomému prožívání sexuálních i dalších tužeb a k motivaci vnímat vlastní hodnotu a sílu ženskosti.

3. VZTAH K MUŽSTVÍ

Denisa Tě pozve k tomu, jak být ženou vášnivou i zdravě křehkou, jak přijmout mužství a dovolit muži ujmout se jeho role, k aktivním změnám ve svém přístupu k mužskému světu. Přeje si Ti ukázat, jak být přitažlivou, svůdnou a naplněnou ženou.

4. VZTAH K DĚTSTVÍ

Od Zdenka získáš velkou podporu k hledání a většímu porozumění své dětské části. Dozvíš se, jak rozmrazit dětskou sílu a začít naslouchat sama sobě a jak zakotvit v roli dospělého, vyrovnaného člověka.

5. VZTAH K MATEŘSTVÍ

Tereza si pro Tebe připravila přednášku, díky níž se smíříš a láskyplně přijmeš svou roli matky v celé její hloubce. Dostaneš vhled do mateřské role a dozvíš se, jak si vytvořit zdravý postoj k vlastní matce a jak pochopit její roli.

6. VZTAH K PORODU

Natálie Tě provede zázrakem porodního procesu a jak skrze něj projít do nové úrovně bytí. Získáš mnoho informací, jak přistoupit k očekávání dítěte a porodu samotnému vědomě, s radostí i láskou. Získáš také odpovědi na Tvé strachy i nejistoty, vztahující se k porodu i okamžikům po něm.

7. VZTAH K MATCE

Díky tomuto bloku s Natálií získáš motivaci a inspiraci k hlubokému přehodnocení a léčení vztahu s matkou, k přijetí vlastní role matky, kterou budeš chápat i z pozice dítěte a k láskyplnému prožívání mateřství.

8. VZTAH K OTCI

V tomto bloku Tě Zdenek povede k aktivnímu uzdravování vztahu s otcem, k léčení sebe sama, k pochopení otcovské role a k novému vědomějšímu přístupu k partnerovi.

9. DŮLEŽITÉ PŘECHODY V ŽIVOTĚ ŽENY

Díky Barboře a její přednášce v programu pochopíš podstatu životního přechodu a důležitost sounáležitosti a rodinných vazeb. Dostaneš vhled do různých druhů rituálů a dozvíš se, kdy je provádět a jakým způsobem.

Ještě detailněji, co vše na Tebe v programu čeká :)

Šárka Weberová

UVOLNĚNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

"Dává mi smysl se o to, co jsem v životě objevila, poznala, pochopila a ověřila si na sobě, zpátky dělit se světem, s vámi."

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku na téma léčení traumatu v souvislosti s ženstvím a mateřstvím, které Šárka nahlíží z pozice matky dvou dětí a vysvětluje konkrétní situaci, kdy si uvědomila vlastní trauma
 • nové souvislosti týkající se traumatu, které je spojeno s pocitem ohrožení

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • ke zpomalení a vnímání sebe sama, k objevování a léčení skrytých traumat
 • k uvolnění zapouzdřené energie
 • k podstoupení léčivého procesu, jak dostat tělo ze stavu "šoku"

DOZVÍŠ SE

 • jak se traumata projevují, jaký na nás mají vliv (i v případě porodu)
 • že traumata nejsou záležitostí pouze psychickou, ale také fyzickou
 • podstatné informace, které Ti pomohou vyvarovat se některých situací, které by mohly ublížit Tvému okolí a především dětem (ať už rodičovství plánuješ, nebo jsi už matkou)
 • co je to separační trauma a jak mu předejít
 • Šárčin osobní příběh, který je zdrojem další velké inspirace

PROJDEŠ

 • cvičením zaměřeným na určení Tvých vlastních hranic bezpečí
 • meditací, díky níž si uvědomíš své tělo, jeho signály, které oznamují pocity nebezpečí

VÍCE O ŠÁRCE

Rodinná koučka, mentorka, průvodkyně životními změnami. Zaměřuje se na vztahy v rodinách, partnerství a rodičovství. V poslední době se věnuje vztahům v sešívaných rodinách, je autorkou knihy pro děti Dva domovy. Spolu s manželem Zdeňkem tvoří program o vztazích Justlove, vydali knihu Láska bez pout, vedou živé semináře i on-line programy. V jejich sešívané rodině pečují celkem o čtyři děti, z nichž tři mají dva domovy.

Jana Mašková Zimolová

VZTAH K ŽENSTVÍ

"Já osobně předávám kus své duše. Pomoc každé z vás, která by chtěla s naprostou jistotou cítit svou jedinečnost, znát, čím může obohatit druhé, v čem je výjimečná a jak tyhle poklady v sobě najít a konečně je začít využívat pro druhé a pro svět."

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku, díky níž se napojíš zpátky na své ženství
 • návrat ke svému středu, prožívání sexuálních i dalších tužeb
 • motivaci vnímat vlastní hodnotu a sílu ženskosti

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • k větší citlivosti a uvědomování si těla
 • k navrácení ke své ženskosti a jejímu vědomému prožívání

DOZVÍŠ SE

 • osobní příběh jedné z Janiných klientek, který Tě bude inspirovat k návratu k sobě i k návratu domů
 • jak se propojit s moudrostí ženství, které je velkou univerzální hodnotou
 • co je to jóni a jak s ní navázat vztah

PROJDEŠ

 • cvičením vaginálního mapování, které Ti pomůže prožívat svou celistvost, spojit se se svou jóni
 • přijetím menstruace
 • několika úkoly spočívajícími v zařazení většího počtu ryze ženských věcí do svého života

VÍCE O JANĚ

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Sexualitu vnímá jako zdroj osobního rozvoje. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem nebo on-line konzultace. Specializuje se na techniku Vaginální mapování. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu samy k sobě. Jak se spojit se svým ženstvím, jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní a spokojeností. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Jejím největším přáním je, aby ženy objevily svou vnitřní sílu a zachránily svět.

Denisa Říha Palečková

VZTAH K MUŽSTVÍ

"Jako muži a ženy jsme tak odlišní, že slova mohou být ve snaze si rozumět mnohdy zavádějící. Proto je důležité, aby spolu komunikovala i naše těla. Žena tak dodává muži víc citu a moudrosti. Muž přináší do těla ženy radost a lehkost."

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku týkající se způsobů přijetí mužství
 • cestu, jak akceptovat a pochopit mužský svět
 • konkrétní příběh z Denisiny zahraniční praxe, týkající se orgasmické meditace

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • k tomu, jak být ženou vášnivou i zdravě křehkou
 • ke konkrétním postupům, jak přijmout mužství a dovolit muži ujmout se jeho role
 • k aktivním změnám ve svém přístupu k mužskému světu
 • jak být přitažlivou, svůdnou, naplněnou
 • k vyzařování erotické energie

DOZVÍŠ SE

 • osobní příběh Denisy, která bojovala s vlastními obavami z rodičovství, otevřeně hovoří o intimním životě po porodu i o oživení partnerského vztahu po mnoha letech
 • jak si dovolit být ženou a nepřebírat mužskou roli
 • jak muže dostatečně uspokojit a najít cestu k jeho srdci - jak se vědomě milovat
 • do čeho partnera nenutit a jaké věci s ním nesdílet

PROJDEŠ

 • cvičením, které Tě krok za krokem povede drobnými úkoly k uctění partnerova mužství
 • úkoly vztahujícími se k vědomému milování, k vnímání vlastní přirozenosti

A NAVÍC

 • dostaneš tipy na knihy, díky nimž budeš otevřenější vůči potřebám muže a probudíš v sobě své vášnivé já

VÍCE O DENISE

Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A že lásku a vášeň lze žít v jednom vztahu i po 20 letech.
Spolu s Richardem Vojíkem založili Školu celostní smyslné (tantrické) masáže, Školu šťastného partnerství, masážní studio Tantra Spa a do Čech zavedli také výcviky profese Sexological Bodywork a tzv. vaginální mapování a léčení jizev.

Zdeněk Weber

VZTAH K DĚTSTVÍ
A VZTAH K OTCI

"Mužská síla, Ženská síla, Dětská síla – tři energie, které jsou DNA našeho života. Tyto 3 síly a jejich tendence se vzájemě doplňují a jsou hnacími motory. Kdo se vydal na cestu, ví, že ladit tuto trojici je celoživotní tunning, ale stojí to za to."

VZTAH K DĚTSTVÍ

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku týkající se cesty zpět k tvé uzdravující, čisté esenci vnitřního dítěte
 • vhled do vlastního já a vedená ke své celistvosti
 • zachování zdravé míry zranitelnosti
 • seznámení se s jednotlivými fázemi vývoje, jimiž každé dítě prochází, porozumíš jejich podstatě

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • k hledání a většímu porozumění své dětské esenci
 • jak rozmrazit dětskou sílu a začít naslouchat sám sobě
 • jak zakotvit v roli dospělého, vyrovnaného člověka

DOZVÍŠ SE

 • jak adekvátně reagovat v zátěžových situacích, využít sebereflexi a vyhnout se negativním reakcím
 • jak láskyplně komunikovat s dětmi

PROJDEŠ

 • cvičením, a díky třem úkolům se přiblížíš ke své dětské podstatě, k tomu, co možná zůstalo jen zachyceno na fotografiích

VZTAH S OTCEM

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku, skrze kterou pochopíš otcovský pohled na vztah k dceři, mužské ochranitelské tendence i pocity
 • pochopení role otce ve Tvém životě, seznámení se s archetypem otce
 • uvědomění si role partnera, který nemá místo otce nahradit

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • k aktivnímu uzdravování vztahu s otcem
 • k léčení sebe sama, k pochopení otcovské role
 • k novému vědomějšímu přístupu k partnerovi

DOZVÍŠ SE

 • jaké kvality dcera od otce potřebuje, jaká je jeho role ve Tvém životě
 • osobní příběh, a díky Zdeňkovi pochopíš mužskou ochranitelskou roli, budeš lépe vnímat specifičnost mužské energie, ať už partnerské, otcovské, či synovské

PROJDEŠ

 • cvičením, které Ti v několika krocích pomůže postupně vyléčit vztah s otcem
 • meditací přijetí otce, vyhrazení jeho místa, určení hranic a obrácení se ke svému životu

VÍCE O ZDENKOVI

Mentor, podnikatel, zakladatel Mužského kruhu, otec 3 dětí, manžel a cestovatel, spoluautor knihy Láska bez pout. Jeho výcviky a kurzy osobního rozvoje prošlo za posledních 10 let přes 5000 účastníků. Pořádá a vede každoroční výcviky pro muže a se svou manželkou Šárkou vede hledání vize a poslání v přírodě tzv. Justlove quest.

Tereza Kramerová

VZTAH K MATEŘSTVÍ

"Skrze mateřskou roli jsem pochopila, že mi byl dán dar vhledu do dětského prožívání. Intuitivně vnímám, jak se cítí a co je trápí. Velmi mě těší pomáhat jejich rodičům, aby na to přišli také a porozuměli svým dětem i s ohledem na vlastní dětství a prožité křivdy."

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku, díky níž se smíříš a láskyplně přijmeš svou roli matky v celé její hloubce
 • vhled do mateřské role, jak se učit společně s dítětem
 • vytvoření postoje k vlastní matce a pochopení její role
 • touhu osvobodit lásku od podmínek

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • k objevení vlastní skutečné hodnoty
 • k rozpoznání strachů týkajících se ženství, mateřství
 • k soustředěné práci na sobě samé
 • k radostnému a láskyplnému navázání vztahu se svým dítětem
 • ke sdílení prožitků, myšlenek i obav v komunitě žen

DOZVÍŠ SE

 • osobní příběh Terezina prožívání mateřství, který s Tebou bude otevřeně sdílet, abys pochopila, že i negativní myšlenky a emoce jsou v pořádku a jak s nimi pracovat
 • o transformativním potenciálu porodu i mateřství
 • jak čistit negativní pocity
 • jakým způsobem dorůst k roli matky a zbavit se touhy po dokonalosti

PROJDEŠ

 • cvičením, díky němuž se propojíš s Matkou Zemí, požádáš ji o podporu a sílu
 • meditací - v níž znovu definuješ a přepíšeš vlastní vztah k mateřství

VÍCE O TEREZE

Dostala do vínku dar vhledu do lidské mysli. Považuje se za průvodkyni po krajině mysli a učí lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Je autorkou hravé a funkční metody Mentální harmonizace, kterou popularizuje prostřednictvím eBooku Lékárnička v hlavě. Publikovala také eBook Mystický porod, ve kterém pomáhá ženám připravit se na porod vědomě. Vytvořila také online kurz Miluji své tělo a učí lidi používat svoje křídla za prostřednictvím kurzu Objev svá křídla. Je autorkou celé řady řízených meditací, které tvoří s vizí, aby pomohly nalézt lidem svůj vnitřní zdroj.

Natálie Sedlická

VZTAH S MATKOU
A VZTAH K PORODU

"Mým životním hnacím motorem se mi stalo hledání souvislostí mezi přírodou, vesmírnými zákonitostmi, lidskou psýché a propojování jednotlivých oborů do zdánlivě nesourodých metacelků... Vítej na začátku CESTY, kde je všechno možné, pokud budeš chtít, aby bylo."

VZTAH K MATCE

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku, která Tě zasvětí do vztahu mezi matkou a dítětem
 • vysvětlení pojmů prvotní vazba, imprinting, bonding - a jejich důležitosti
 • poznání, co Tobě samotné jako dítěti chybělo či chybí
 • přijetí sebe sama v souvislosti s mateřstvím, porodem, ve vztahu k matce
 • vysvětlení konceptu dostatečně dobré matky, vědomou reflexi vlastních "chyb"

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • k hlubokému přehodnocení a léčení vztahu s matkou
 • k přijetí vlastní role matky, kterou budeš chápat i z pozice dítěte
 • k láskyplnému prožívání mateřství

DOZVÍŠ SE

 • osobní příběh, v němž s Natálií zažiješ potřebu odpojení se od matky a zbavíš se pocitů viny

PROJDEŠ

 • cvičením, které Ti pomůže vyléčit vztah s vlastní matkou díky vizualizaci přijetí mateřství
 • rituálem odpojení od pupeční šňůry

VZTAH K PORODU

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku, která tě provede přehodnocením vztahu k porodu
 • sdílení zkušeností s transformativní silou porodu a jejím přijetím
 • o odpovědi na tvé strachy i nejistoty, vztahující se k porodu i okamžikům po něm

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • přistoupit k očekávání dítěte a porodu samotnému vědomě, s radostí i láskou
 • připravit se na tento okamžik léčením vztahu s matkou

DOZVÍŠ SE

 • osobní příběh Natálie, která bude sdílet krok za krokem vlastní zkušenosti s porodem syna a otevřeně hovořit o transformačních okamžicích
 • jak se připravit na přijetí a léčení traumat, které mohou v průběhu porodu vyplynout na povrch
 • jak navázat pevné pouto s dítětem
 • o extatických porodech
 • navíc budeš motivována příběhy z Natáliiny praxe a dokážeš se zbavit nedůvěry i dalších negativních pocitů

VÍCE O NATÁLII

Energická a sršící nápady a vizemi. Iniciátorka projektu Jak jinak v českém porodnictví a zakládající členka správní rady asociace APODAC – Asociace pro porodní domy a centra. Je psychoterapeutkou, porodní asistentkou a shiatsu terapeutkou. Propojuje odvětví bodyworku, práce s tělem, psychoterapie a seberozvoje/uvědomění. Vytváří holistický přístup v porodní asistenci založený na propojování komplexního pojetí těchto a dalších směrů. V rámci své práce pracuje v mezinárodním kontextu a přednáší na světových odborných kongresech (Chile, Portugalsko, Lisabon, Porto, Kanada, etc.) Její zaměření je rozvíjení transformační síly a léčeného potenciálu porodu a filosofického rozjímání nad obrodou společnosti i akcí k ní vedoucích.


Barbora Zemanová

DŮLEŽITÉ PŘECHODY V ŽIVOTĚ ŽENY

"Mým darem, který dávám světu, je rozkvétání ženství. Žena, která je spojená se svým ženským principem umí být sama sebou, zná své hranice a je si vědomá své ženské síly, krásy i zranitelnosti."

BUDEŠ OBOHACENÁ O

 • přednášku, díky níž pochopíš podstatu rituálu a důležitost sounáležitosti, rodinných vazeb
 • vhled do různých druhů rituálů, kdy je provádět a jakým způsobem
 • poznání, že rituály lze provádět i zpětně, máš tedy jedinečnou možnost
 • inspiraci k většímu vnímání otevírání a uzavírání vlastních životních etap

ZÍSKÁŠ MOTIVACI

 • jak léčit traumata skrze rituály a docílit očištění
 • být součástí komunity, která Tě ve Tvé snaze láskyplně podpoří

DOZVÍŠ SE

 • více o ženských přechodových rituálech, jak konkrétně je provádět
 • jak probíhá velký rituál mateřství v ženském kruhu
 • jak poprosit o dar života, kdy a jak provést předporodní rituál
 • osobní příběh Barbory, která se podělí o intimní prožívání - od archetypu panny až k matce - a do jaké míry ji zasáhlo mateřství
 • řadu tipů a rad navíc

PROJDEŠ

 • cvičením - osobní minikonstelací, rituálem uvědomění si všech svých ženských rolí, propojíš se se sebou a budeš vedena k péči o své já

VÍCE O BARBOŘE

Autorka výcviku v ženských rituálech Návrat Bohyně, zakladatelka projektu Měsíc v nás®, lektorka ženských seminářů a průvodkyně osobními rituály. Téměř 10 let se věnuje práci se ženami a podporuje je na cestě k vědomému prožívání ženství, vlastního těla a cykličnosti. Pracuje formou osobních konstelací a individuálních a na míru šitých rituálů. Ráda začleňuje ženské archetypy, smyslné vůně a využívá principy somatického prožívání a jemnou práci s tělem. Provádí ženské poutě na Krétu. Napůl divoká manželka, maminka Johanky, cestovatelka, milovnice jógy, dobrého jídla a života v jednoduchosti.

NAŠI LEKTOŘI S TEBOU BUDOU SDÍLET SVÉ ZKUŠENOSTI A POVEDOU TĚ NA JEDINEČNÉ CESTĚ K SOBĚ SAMÉ!

Na tuto cestu si nemusíš balit ani rezervovat letenky...
Můžeš jí procházet kdykoliv, jakkoliv rychle budeš potřebovat a můžeš se k ní vracet.

JSI PŘIPRAVENÁ NASLOUCHAT RADÁM, ZKUŠENOSTEM, NECHAT SE INSPIROVAT LIDSKOU MOUDROSTÍ A ZAČÍT KVÉST?

Jak to v programu vypadá?

Máme pro Tebe pohled pod pokličku do členské sekce.
Podívej se už teď, jak to v programu vypadá.

Kolik program stojí?

Pokud s Tebou náš program a jeho lektoři rezonují, neváhej a vstup do naší úžasné komunity žen ještě dnes. Co všechno získáš, už jsme Ti představili výše na stránce. Je to opravdu intenzivní balík plný moudrosti, informací, inspirace a možností transformace pro (nejen) Tvůj vlastní život.

A kolik to celé stojí?

Hodnota online programu je 4.990 Kč + DPH.

Přejeme si, aby náš program byl finančně dostupný pro všechny ženy, které o něj opravdu stojí. A tak jsme vytvořili dvě MOŽNOSTI PLATBY:

 • 1
  Jednorázovou platbu
  Svůj vstup do programu můžeš zaplatit jednorázově. Cena programu v tomto případě je 4.990 Kč + DPH (celkem 6.038 Kč vč. DPH).
 • 2
  Rozvolněnou platbu
  Pokud zvolíš platbu rozvolněnou, zaplatíš 1.490 Kč + DPH ve čtyřech měsíčních splátkách. Celkem v tomto případě zaplatíš 5.960 Kč + DPH, tj. 7.212 Kč vč. DPH.

Je jen na Tobě, pro jakou variantu platby se rozhodneš. Stačí kliknout na tlačítko "Vstoupit do online programu" a v objednávkovém formuláři zvolit, zda budeš platit jednorázově či na splátky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S námi nemáš co ztratit. Chceme být fér a současně si přejeme, aby součástí tohoto unikátního programu byly jen ženy, které zde skutečně chtějí být. Ty ženy, které se nebojí podívat do vlastního nitra a pravdivě uvidět a poznat samu sebe. Ty, které chtějí odvážně jít a měnit to, co se jim nelíbí. Ty, které opravdu stojí o změnu.

A tak jsme se rozhodli i pro možnost vrácení peněz. Pokud zjistíš po zakoupení, že tento program není nic pro Tebe, dej nám vědět a vrátíme Ti vše, co jsi zaplatila. Garanci vrácení peněz jsme stanovili na 30 dní. To je doba, za kterou stihneš v klidu nacítit, jestli je to něco pro Tebe či není. Pokud usoudíš, že tento online program není pro Tebe, napiš nám do 30 dní od objednání programu a peníze Ti pošleme zpět.  

ZÍSKÁŠ OD NÁS TAKÉ 5 UNIKÁTNÍCH MEDITACÍ

Meditace č. 1: NALEZENÍ POCITU BEZPEČÍ

V rámci tématu Uvolnění životní energie Tě ŠÁRKA WEBEROVÁ provede meditací k nalezení vlastního pocitu bezpečí.

Meditace č. 2: PŘIJETÍ MATEŘSTVÍ

V rámci tématu Vztah k mateřství si pro Tebe TEREZA KRAMEROVÁ připravila zvláště výživnou meditaci k přijetí mateřství. V této meditaci budeš mít možnost setkání s laskavou a pečující Bytostí mateřství a můžeš jí sdělit a předat veškeré své obavy, bolesti i radosti týkající se mateřství.

Meditace č. 3: HLADKÝ PRŮBĚH PORODU

V tématu Vztah k porodu Tě NATÁLIE SEDLICKÁ laskavě provede meditací k hladkému průběhu porodního procesu.

Meditace č. 4: PŘESTŘIŽENÍ PUPEČNÍ ŠŇŮRY

U tématu Vztah k matce si projdeš spolu s NATÁLIÍ SEDLICKOU vizualizací a meditací k přestřižení pupeční šňůry od své matky.

Meditace č. 5: PŘIJETÍ OTCE

V rámci tématu Vztah k otci Tě ZDENĚK WEBER provede silnou meditací k přijetí vlastního otce.

Všichni mají jedno společné - LÁSKYPLNÝ PŘÍSTUP, BOHATÉ ZKUŠENOSTI A VÝSLEDKY, KTERÉ POCÍTÍŠ I TY, když krok za krokem budeš procházet a sbírat jednotlivé esence ženství.

NAVÍC ZÍSKÁŠ HODNOTU, KTERÁ SE NEDÁ VYČÍSLIT, BUDEŠ VĚDOMOU I CÍLEVĚDOMOU, MILUJÍCÍ, MATEŘSKOU, ROZZÁŘENOU,  LASKAVOU, SPONTÁNNÍ I SMYSLNOU ŽENOU!

"Sama se postupně připravuji na to, abych se stala matkou a přijala mateřství do svého života. Vstoupila jsem na tuto cestu a budu ráda, když se ke mně přidáš - nech své ženství růst všemi směry, kvést a přinášet plody. Ano, obracím se právě na TEBE! Budu ráda, když se podělíš o své zkušenosti a prožitky po absolvování programu, přeji Ti hodně pozitivních změn!"
S láskou

Alice Kiršzakladatelka a ♥ Ženy ženám

Co by Tě ještě mohlo zajímat...

 • Jaké mám možnosti platby?
  Jak uvádíme výše na stránce, přejeme si, aby náš program byl finančně dostupný pro všechny ženy, které o něj opravdu stojí. A tak jsme vytvořili dvě možnosti platby - platbu jednorázovou, kdy zaplatíš 1 x 4.990 Kč + DPH, nebo platbu rozvolněnou, kdy zaplatíš 4 x 1.490 Kč + DPH ve čtyřech měšíčních splátkách.
 • Jak to funguje, když chci platit rozvolněně a využít platbu na splátky?
  Pokud zvolíš platbu rozvolněnou, budeš platit 4 x 1.490 Kč + DPH, tedy ve čtyřech měsíčních splátkách. Celkem v tomto případě zaplatíš 5.960 Kč + DPH, tj. 7.212 Kč vč. DPH. Po objednávce Ti bude vystavena faktura na první splátku, po jejím uhrazení Ti budou vygenerovány přístupy do online členské sekce. Současně Ti budou zaslány do emailu další tři faktury se třemi splátkami, které je potřeba uhradit v následujících měsících. Pokud máš jakékoliv otázky ohledně platby, obrať se na nás na email info@zenyzenam.cz.
 • Proč nedostanu přístup k celému obsahu programu ihned? Jak to bude celé probíhat?
  Jedná se o opravdu velmi nabitý program a máme pro Tebe připraveno mnoho a mnoho inspirace a kvalitního obsahu, ale současně Tě nechceme zahltit. Proto jsem se rozhodli jednotlivé bloky odkrývat postupně. Abys měla dostatek času si vším poctivě projít, každému tématu se budeme věnovat celých 14 dní. A jak to bude probíhat? Ihned po zaplacení objednávky dostaneš přístup do online členské sekce. Druhý den po zaplacení objednávky se Ti otevře první téma a budeme se mu věnovat celé dva týdny. Poté Ti odkryjeme další blok/téma. Takto budeme postupovat krok za krokem skrze všechna témata společně.
 • Zajímá mě hlavně část VZTAH K PORODU a chtěla bych se na toto téma podívat hned. Je to možné?
  Ano, samozřejme je to možné. Pokud sis náš program zakoupila především kvůli sekci o porodech a je pro Tebe důležité tuto část zhlédnout jako první, napiš nám na info@zenyzenam.cz a my Ti zařídíme přístup.
 • Co když zjistím, že tento online program není nic pro mě? Co když vstoupím do programu a zjistím, že se mi nelíbí? Co pak?
  Opravdu pevně věříme, že tento online program je něco naprosto úžasného, co může podpořit každou ženu, aby poznala ještě více sama sebe, a může jí pomoci poléčit vše, co cítí ve svém životě jako nezdravé. Tento program je sice věnován mateřství, ale vlastně není jen o mateřství, je spíše o uzdravení a přijetí našeho nádherného ženství. Pokud však zjistíš poté, co vstoupíš, že Tě náš program neoslovuje a nechceš být jeho součástí, nemusíš se bát. V takovém případě Ti nabízíme možnost garance vrácení peněz v délce 30 dní. To znamená, že do 30 dnů od data uskutečnění Tvé objednávky se na nás můžeš kdykoliv obrátit s prosbou o vrácení peněz. My Ti vrátíme 100% částky, kterou jsi za program zaplatila. Současně Ti odebereme přístupy do členské sekce. Stačí nám napsat na email info@zenyzenam.cz a vše s Tebou vyřešíme ke Tvé spokojenosti.
 • Nemůžu si program objednat kvůli technickým problémům.
  Pokud máš jakýkoli technický problém, který Ti brání dokončit objednávku, napiš nám na info@zenyzenam.cz a vše Ti pomůžeme vyřešit.