ONLINE SEMINÁŘ:

TAJEMSTVÍ
ŽENSKÉHO KLÍNA

ANEB ODHALENÍ SEXUÁLNÍHO TAJEMSTVÍ,
KTERÉ BY MĚLA KAŽDÁ ŽENA ZNÁT

Potěšení zvyšuje hladinu oxytocinu, endorfinu a jiných příjemných „inů“ v těle.  Máš jej všude s sebou, na každém kroku, kamkoli jdeš.  Můžeš si kdykoli navodit skvělé pocity, zvýšit energii, zlepšit náladu.  A co místo toho často děláš?

Saháš po čokoládě, kterou si později vyčítáš!

 Partnerské vztahy krachují, lidé se rozcházejí, rozvádějí a jsou si nevěrní kvůli nespokojenosti v milostném životě!

Ve světě se šíří akutní epidemie ženské sexuální nespokojenosti, strádání a smutku.

Ženy mají výkyvy nálad, jsou nespokojené, nenaplněné, pod tlakem, milování je nebaví, neláká, nemohou prožívat orgasmus, chtějí se projevit naplno, být otevřené, živé, zářící, ale neví, jak na to! 

Nedostatečnost či abstinence sexuální touhy a fantazie způsobuje tíseň v mezilidských vztazích. Naši výrazně sexuální kulturu tyto vysoké počty sexuálně nešťastných žen nevzrušují! Přitom je to „zuřící choroba“ ohrožující samotné pokračování lidstva!

Co když tak mnoho žen postrádá sexuální touhu nebo zažívá frustraci a sex. absťáky jen proto, že mnozí muži nemají o ženách dostatečné informace a vlastně neví, co si s nimi počít?

Věděla jsi, že jedna ze tří žen trpí sexuální nebo vaginální depresí?!

Máme však ještě tisíc možností, jak to změnit! 

....čti dál!

Přeješ si vyměnit čokoládu za větší a hlubší rozkoš, která je vždy a všude dostupná? Nebo hledáš odpověď na některou z těchto otázek?

 • Jak se napojit na zdroj své sexuální síly?
 • Má vagína vědomí?
 • Jak léčit sexuální traumata?
 • Co dělat, když nemám chuť na sex?
 • Jak prožívat nádherné milostné okamžiky?
 • Jak si milování dokonale užívat?
 • Co dělat, když neprožívám orgasmus?
 • Co dělat, když můj partner trpí předčasnou ejakulací?
 • Jak poznat, kde sídlí má touha a co v sexu potřebuji?
 • Jak o tom všem mluvit se svým mužem?
 • Jak v sobě probudit divošku?
 • Proč mám chuť na sex méně než můj muž a co s tím dělat?
 • Jak přivábit do života toho pravého?
 • Orální sex, anální sex - co mi mohou přinést nového?
 • Můj muž po mně chce věci, které dělat nechci, co s tím?

Jestli chceš získat odpovědi na tyto a ještě mnohem více otázek, dozvědět se o největším zdroji ženské síly, energie, moudrosti a potěšení, pojď ji s námi objevit. Známe někoho, kdo Ti ukáže cestu.

 

Uznávaná lektorka Jana Mašková Zimolová už mnoho let pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Sexualitu vnímá jako zdroj osobního rozvoje. Specializuje se na techniku zvanou Vaginální mapování, pořádá přednášky, workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu k sobě samé. Ukazuje, jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní a potěšením.

 
Je také známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně a jejím největším přáním je, aby ženy objevily svou vnitřní sílu a zachránily svět.

Nedávno proběhl seminář Tajemství ženského klína a Ty si jej můžeš užít a prožít z pohodlí domova

Záznam semináře Ti zábavnou formou přednášek, praktických ukázek a cvičení nabídne úplně nový pohled na způsob prožívání potěšení, lásky, rozkoše a vášně.

Změní Tvůj pohled na sexualitu tak, jak ji dosud znáš, a transformuje Tě jako ženu v samotném základu. 

Jana Ti v záznamu semináře odhalí sexuální tajemství, která by měla každá žena znát.

Ne proto, aby byla kněžka. Ale proto, aby byla naplněná a spokojená sama se sebou každý den v jejím milostném životě, v dlouhodobém vztahu i singl.

Jaký přínos ze sledování záznamu semináře můžeš očekávat?

 • Nová dimenze potěšení
  Díky otevřenosti a zkušenostem Jany nahlédneš na další dimenzi prožívání potěšení, radosti a slasti. Můžeš zcela změnit postoj k sobě jako k sexuální bytosti, k mužům a k sexualitě vůbec.
 • Zvýšení sebevědomí
  Dozvíš se, že můžeš prožívat nádherné pocity, které jsi dosud nezažila. Skrze to se zvýší i Tvé sebevědomí, pocit vlastní sebehodnoty a velmi se zlepší a obohatí partnerský život. Tvůj život bude ještě pestřejší ve všech oblastech.
 • Rozpoznání vlastní sexuality a touhy
  Budeš moci lépe zmapovat, jak to vlastně máte se sexualitou, studem, s touhou apod.

Seznam se s Janou skrze krátké video:

Co říkaly o Janě a semináři účastnice:

"Se sexem a studem nemám problém, ale nikdy jsem si neuvědomila, že se mám spojit se svou jóni a že skrze ní můžu nabrat zase spoustu energie. Ta mi poslední dobou nějak scházela a teď je super, že vím, kde ji hledat: sama v sobě. Děkuji Janě."

Katkaúčastnice semináře

"Jana je velmi příjemná, bezprostřední a přímým a nenásilným způsobem mluví o věcech, o kterých jsme zapomněli mluvit a vnímat. Děkuji za to."

Lucieúčastnice semináře

"Nejvetsi uvedomenie: mozem zmenit vnimanie svojej sexuality, ukoncit sebaobvinovanie a ze je dolezite udrziavat spojenie so svojim srdcom a druhym srdcom - joni. Dakujem."

Míšaúčastnice semináře

Uvedomila jsem si, že ma zenska energie je tak silna a muze delat v mem zivote zazraky. Jen s ni musim zacit komunikovat a naladit se na ni. Pak to je vse mozne.

Jitkaúčastnice semináře

"Jana je veliká profesionálka. Cítíte se s ní naprosto bezpečně, je citlivá, s krásnou ženskou, možná až mateřskou energií. Dodá vám klid, kde je třeba, podporu a pošťouchnutí, kde to cítí. A cítí to velmi dobře! Nicméně, vše to jsou jen slova, a to hluboké propojení samotné se sebou musíte zažít skrze práci s tělem. A jsem vděčná především sobě za tu odvahu do těch věcí jít a neodkládat je. Udělat je teď. I když je to někdy pekelně těžké. Držím všem ženám na cestě k sobě a do sebe palce. :) Stojí to za to!"

Janakoučka

A co o ní říká Alice Kirš, zakladatelka Ženy ženám?

Šťastná vagína
=
šťastná žena

Stejně jako desítkám žen z kurzů, osobních sezení a terapií Jany, se nyní i Tobě otevírá cesta k poznání, jak probudit ten neuvěřitelný potenciál a sílu své ženské sexuality.

Každá máme na vybranou, kam chceme ve svém životě, ale i v partnerství směřovat. Buď přijmeme stereotyp, anebo budeme pokračovat společně dál a neustále objevovat nové fascinující možnosti, které nám přináší fakt, že jsme ženy!

Pokud cítíš, že Ti na vztahu ke svému ženství a své vlastní sexualitě záleží a chceš ho posunout do hlubších, dosud nepoznaných dimenzí, jednoduše klikni na "chci poznat tajemství ženského klína" a na další stránce vyplň objednávkový formulář.

Dopřej si poznání, které Ti může změnit život.

Cena 3,5 hodinového záznamu ze semináře je

990 Kč + DPH

(celkem 1.198 Kč vč. DPH)

 Navíc jako

BONUS od nás získáš neveřejný 90 minutový
rozhovor s Janou,

ve kterém Ti zodpoví mnoho dalších otázek jako: 

 • Vaginální mapování - jak mi může pomoci?
 • Proč si ženy vybírají nevhodné muže a agresory?
 • Jak jinak přistupovat v problémům vaginální infekce?
 • Jak se naprosto odevzdat partnerovi?
 • Sex po porodu aneb jak mít znovu chuť?
 • Jak se intimně věnovat sama sobě, když jsem bez partnera?
 • Jak komunikovat (i objevovat) své sexuální potřeby?

Kdo je Jana aneb pár slov o lektorce:

Jana Mašková Zimolová, CSB
Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Sexualitu vnímá jako zdroj osobního rozvoje. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem nebo on-line konzultace. Specializuje se na techniku Vaginální mapování. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu samy k sobě. Jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní a potěšením. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Jejím největším přáním je, aby ženy objevily svou vnitřní sílu a zachránily svět.

Malá třešnička na závěr - Jana v České televizi: