Kurzy a produkty

Vzdělávání pro ženy, které následují své sny a vědí,
že cesta je stejně důležitá jako cíl.

Náš nejoblíbenější

Klub_zenyzenam

KLUB ŽENY ŽENÁM

Líbilo by se ti být šťastnou, naplněnou a spokojenou ženou? Pak je KLUB ŽENY ŽENÁM právě pro tebe. Jeho posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a podporu dalších žen.

Autorky: tým lektorek

TO MĚ ZAJÍMÁ

Inspirativní videa a programy zdarma

5 PRAKTICKÝCH TIPŮ K POSÍLENÍ TVÉ ŽENSKOSTI

Objev 5 tajných ingrediencí, které rozproudí radost ve tvém těle, vnesou do života krásu, nechají tě odpočívat i tvořit a odkryjí ještě více tvé nitro.

Autorka: Alice Kirš

PŘEHRÁT VIDEO
3 tydenni program sebevedomi Alice Kirs

3 TÝDENNÍ PROGRAM KE ZVÝŠENÍ SEBEVĚDOMÍ

Trpíš sebekritikou? Výčitkami? Máš pocit, že nejsi dost dobrá? Nevěříš si? Cítíš se neschopná? To všechno jsou příznaky nízkého SEBEVĚDOMÍ. Je čas to změnit!

Autorka: Alice Kirš

VSTOUPIT DO PROGRAMU

UVOLNĚNÍ PÁNEVNÍHO DNA

Cesta léčení, transformace, nalezení vlastní identity.
Pusť si ZDARMA úžasnou přednášku Denisy Říha Palečkové o dotekové metodě, která dokáže uvolnit traumata hluboko uložená v našem těle.

Autorka: Denisa Říha Palečková

ZHLÉDNOUT PŘEDNÁŠKU

5 ŽIVOTNÍCH OBLASTÍ - JAKÁ JSEM, TAK ŽIJU

Přeješ si žít naplno a skutečně podle sebe? Chceš pochopit, jaká je tvá cesta a tvé poslání? Pusť si ZDARMA 5 videí a prozkoumej 5 životních témat, kterými tě Lilia provede.

Autorka: Lilia Khousnoutdinová

VSTOUPIT DO PROGRAMU

Vzdělávací a transformační online kurzy
z edice Ženy ženám

uzdravující síla mateřství

UZDRAVUJÍCÍ SÍLA MATEŘSTVÍ

Jedinečný online program, který je určen všem ženám - dívkám, budoucím maminkám, matkám na plný úvazek i babičkám. Šest lektorek a jeden lektor tě budou provázet a zasvěcovat do témat, která jsou spojena s ženstvím, jeho přijetím, s možnostmi využití potenciálu mateřství i s pochopením mužského principu v celé jeho rozmanitosti. Budeš motivována a díky praktickým cvičením také inspirována k pozitivním změnám.

Autorky: tým lektorek

TO MĚ ZAJÍMÁ
Tajemstvi stastneho vztahu - Ženy ženám

TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO VZTAHU

Toužíš po naplněném a radostném vztahu? Máš strach ze stereotypu ve vztahu a chceš se mu vyhnout?
Nabízíme ti cestu v podobě online přednášky našich výjimečných lektorů: Mgr. Denisy Palečkové a Ing. Richarda Vojíka, zakladatelů Školy šťastného partnerství a zkušených koučů, jejichž kurzy pomohly párům ke znovuobjevení sexuální energie, při řešení krizí nebo v dlouhodobém udržení vztahu plného lásky i vášně.

Autoři: Denisa Říha Palečková, Richard Vojík

TO MĚ ZAJÍMÁ

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO KLÍNA

Nebuď poloviční ženou! Prostřednictvím tohoto programu se spojíš se svým ženstvím, konečně budeš celistvá! Objevíš novou dimenzi sexuality, pronikneš ke svým touhám, dokážeš je lépe rozpoznat. Program ti také pomůže zbavit se sexuálních traumat, naučíš se lépe komunikovat s partnerem, a díky programu také dokážeš plně uspokojit muže a lépe porozumět jejich světu.

Autorky: Jana Mašková Zimolová

TO MĚ ZAJÍMÁ
Jaka jsem tak ziju - Ženy ženám

JAKÁ JSEM, TAK ŽIJU

Žij tak, jak sama chceš! Ano, lehce se to říká, ale nemělo by to tak být? Měla bys přece sebe sama znát natolik, abys věděla, co skutečně chceš, jaká jsou tvá přání, schopnosti, dovednosti a přednosti. Lektorka Lilia Khousnoutdinova ti v online kurzu "Jaká jsem, tak žiju" pomůže s uvědoměním si vlastní hodnoty, a také díky ní objevíš svůj skrytý potenciál, který je na čase začít uplatňovat.

Autorka: Lilia Khousnoutdinova

TO MĚ ZAJÍMÁ
zenyzenam_zive_2017

ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ 2017

Načerpej inspiraci a mnoho účinných receptů na harmonické partnerství, láskyplné vztahy a žití ve dvou, ať už partnera máš nebo ne! V tomto záznamu z velkolepé akce Ženy ženám živě 2017, jejímž hlavní tématem byl MUŽ a ŽENA, uvidíš vystoupení 10 skvělých lektorů, moderátorky Simony Babčákové a závěrečné překvapení.

Autorky: tým lektorek

TO MĚ ZAJÍMÁ

Knihy a ebooky

kniha 17 tváří ženy - autorka Alice Kirš

KNIHA 17 TVÁŘÍ ŽENY

Jak moc se cítíš sama sebou a svobodná v roli ženy? Nech se inspirovat touto úžasnou knihou Alice Kirš, která je o životních lekcích Alice, o jejích životních rolích. O procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které na své cestě ke spokojenému životu udělala. V knize najdeš 17 kapitol a každá je zasvěcena jedné z Aliččiných životních rolí Jedné ze 17 tváří ženy.

Autorka: Alice Kirš

TO MĚ ZAJÍMÁ

JAK NAPSAT, VYDAT A PRODAT KNIHU

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen?
V tomto e-booku vám ukážeme, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli!

Autorky: Alice Kirš, Stanislava Stiborová

TO MĚ ZAJÍMÁ

Vaše příběhy jsou pro nás tou největší motivací

Ahoj Alice, ráda bych ti tímto poděkovala za celou tvou práci, za tvůj projekt Ženy ženám. Vnímám ho jako něco naprosto přelomového. Něco, co dívky a ženy přesně potřebují ke svému probuzení, uzdravení a absolutnímu sebepřijetí. Tvůj projekt a vše, co kolem něj děláš, je moc krásný dar nám všem. Je vidět, že do své "práce" vkládáš lásku a opečováváš ji, jak nejlépe dovedeš. Z celého srdce ti tímto děkuji za všechnu tu inspiraci, kterou jsi vnesla do mého života a která mne i můj partnerský vztah tolik obohatila. Děláš moc dobrou věc.

Lucka

Projekt Ženy ženám je pro mě zrcadlo, inspirace, dává mi sílu jít dál za svou vizí a lepším životem. Líbí se mi, že se obklopuješ kvalitními lektorkami, které vskutku mají co předat. Jsou to ženy, kterých si vážím. Samy mají silné životní příběhy a nepřestávají se rozvíjet. Jsou to ženy, které vědí, že nikdy není hotovo. A přesto šíří lásku, osvětu v důležitých aspektech života. Přesto také žijí obyčejný život. Jsou jedny z nás.

Radu

Ďakujem ti, Alica. Meníš môj život. Ďakujem, že som si ťa k sebe pritiahla. Ďakujem, že si. Ako tím robíte veľa nádherných vecí. Držím palce aj naďalej. Toto je cesta, po ktorej chcem ísť aj ja. A ďakujem za internet, bez neho by som sa k mnohým informáciám od Vás nemala šancu dostať.

Renata