Ženy ženám končí!

A ty máš nyní poslední šanci získat
tento jedinečný program.

logo klub ženy ženám

Klub Ženy ženám

Kompletní vydání video magazínu plného inspirace,
osobního růstu a podpory pro ženy,

jehož posláním je přinášet v každé přednášce porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí, láskyplné vztahy a podporu dalších žen.

PŘÍBĚH VZNIKU KLUBU

Kliknutím na tlačítko se příběh rozbalí do vyskakovacího okna :)

S každou přednáškou nové zajímavé téma.
S každým tématem nová žena - lektorka.
V každém dílu zajímavé cvičení do praxe.
To je online KLUB ŽENY ŽENÁM.

Jak to v online Klubu Ženy ženám
vypadá prakticky?

Každá inspirující žena otevře v Klubu jedno zásadní ženské téma, ke kterému získáš:

 • 1
  Podporující video přednášku 30–60 minut s lektorkou.
 • 2
  Video nebo PDF s praktickým cvičením do života.
 • 3
  Článek k tématu a další zajímavý obsah.

Velkou výhodou online klubu oproti klasickému semináři nebo workshopu je, že Ti nic neunikne. Můžeš se totiž k jednotlivým krokům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se ostatních žen z klubu a opravdu vše dobře pochopit a užít si to.

Zajímají Tě některá témata, ale možná si zatím netroufneš jít na seminář nebo na osobní konzultaci?

Právě skrze náš online Klub se můžeš s některými citlivými tématy seznamovat pouze v soukromí svého domova a také jít svým vlastním tempem.

Knihovna přednášek v Klubu Ženy ženám

Klub jsme spustili v lednu 2017
a od té doby do jeho členské sekce přibýval měsíc co měsíc nový obsah.

Jako nová členka se můžeš těšit na přístup ke všem 28 dílům, které obsahují:

 • stovky minut inspirujících přednášek
 • mnoho pozvánek k praktickým cvičením
 • spoustu výživného ženského čtení
 • a také stovky odpovědí na Tvé nejrůznější otázky

Ženy ženám se loučí...

A ty máš nyní poslední šanci získat
tento jedinečný program.

Co nám řekly ženy, které už v Klubu jsou?

„Každý den jsem vděčná za tu možnost být součástí tohoto společenství a cítím se báječně. Ničeho nelituji. Témata, která se během roku probírají, jsou aktuální a velice osobní. Ze všech témat, která probíhala, čerpám pomalu každý den. Lednová ženská krása s Míšou Měřínskou byla takovým odrazovým můstkem. Harmonie vnitřní ženy s Terezkou Kramerovou mi pomohla otevřít komnaty, které byly zamčené, a postupně se víc a víc otvírám. Je to skvělé a jsem moc ráda, že jsem se přidala.“

Kamilačlenka Klubu

„Z Klubu Ženy ženám jsem nadšená. Je to pro mě obrovský přínos, obrovská inspirace a motivace. Jsou tam úžasná témata podaná báječnými lektorkami. Moc oceňuji nejen přednášky, ale i praktická cvičení a poradnu, kde je možné se na cokoli zeptat. Taky je moc fajn, že si videa můžu pustit kdykoliv během měsíce a případně i později. Moc celému projektu Ženy ženám fandím.“

Jitkačlenka Klubu

„Alice, moc Vám děkuji!! A děkuji Vám všem úžasným ženám, které se na projektu Klub Ženy ženám podílíte. Jste báječné, inspirující, motivující... Je mi obrovskou ctí, že jsem Vás všechny mohla alespoň touto virtuální cestou poznat.“

Janačlenka Klubu

„Klub Ženy ženám se mi moc líbí - úžasný počin, co vytváříte a šíříte dál, uvědomila jsem si, jak moc málo vím o sobě a o ženství a celkově ženských tématech, která šíříte. Každý měsíc je úžasný, každé téma mi moc otevírá oči a obzory a uvědomuji si, jak moc důležité je tohle všechno, co nás učíte vědět a posouvat se v tom dál a dál! Jsem moc vděčná, že tohle děláte a že mohu být součástí! Moc děkuji!!!“

Annačlenka Klubu

Řekni i Ty své ANO životu a změně,
po které toužíš!

Připoj se k podporující skupině úžasných žen v Klubu Ženy ženám.

Mám nesmírnou radost, že se projekt Klub Ženy ženám zrodil. Také z toho, s jakou lehkostí a radostí jsme ho tvořili. Jsem moc vděčná za tuto příležitost a moc si přeji, abys jeho kouzlo poznala také a vydala se na cestu svého osobního ženského rozvoje.

Vím naprosto jistě, že přednášky Klubu přinesou každé ženě obrovské posilnění její ženskosti. Ten rozdíl na sobě pocítíš Ty sama, ale všimne si toho i Tvé okolí.

CO VŠECHNO SE VE TVÉM OKOLÍ ZMĚNÍ?

 • Získáš odvahu a sílu k důležitým životním změnám, přestaneš odkládat své sny a přání, prostě se za nimi vydáš a začneš si je plnit.
 • Uvolníš sevření uspěchanosti, stresu a tlaku na sebe samu.
 • Postavíš sama sebe na první místo v souladu a harmonii se svým okolím a budeš se cítit sama se sebou dobře.
 • Začneš více věřit sama sobě, svým schopnostem i životu jako takovému.
 • Všimneš si zlepšení vztahů na všech rovinách, doma bude vládnout radost a pohoda.
 • Porozumíš rozdílům mezi mužskou a ženskou energií a pochopíš, jak skvěle se doplňují.
 • Naučíš se plně cítit vlastní tělo a propojíš se s vlastní ženskou podstatou, budeš se cítit krásná, začneš si věnovat více času a péče a budeš doslova zářit do celého světa.
 • Pocítíš příliv hojnosti do svého života. Hojnosti peněz, vztahů, zážitků…
 • Zjistíš, jak úlevné je otevřít se a umět projevit svou zranitelnost, pronikneš do umění odevzdat se a následovat svého muže, dovolíš si nechat o sebe pečovat, hýčkat se, rozmazlovat.
 • Zamiluješ se do nádherných možností uvnitř sebe, posvátných míst, která mohou vyživovat tvou duši a posilovat její celistvost.

Svou ženskou duši potřebujeme vyživovat pravidelně. Potřebujeme ji krmit, stejně jako denně krmíme své fyzické tělo. Potřebujeme se o ni starat stejně jako o vztah s našimi blízkými.

Nestačí zajít jednou za rok na seminář a myslet si, že je vše vyřešené. A stejně tak naši ženskost nevyživí hodiny strávené v nákupních centrech nebo bezduché drbání u kafe. Naše ženská duše potřebuje něco víc…

A já věřím, že právě to najdeš v online KLUBU ŽENY ŽENÁM.

Děkuji, že Ti na sobě záleží.

Alice Kirš
Alice Kirš
zakladatelka Ženy ženám a Klubu

Ženy ženám se loučí...

A ty máš nyní poslední šanci získat
tento jedinečný program.

Kladeš si některou z těchto otázek?

Zní to lákavě a věřím, že by mi Klub Ženy ženám pomohl. Ale přijde mi sobecké za sebe takhle utrácet peníze. Není to tak trochu neskromné?

Odpověď na tuto otázku máš jen a jen Ty sama v sobě. Poslouchej svou intuici.

Zavři oči a představ si, že jsi součástí Klubu. Co se Ti děje? Jak se cítíš? Máš příjemné pocity nadšení a vzrušení? Pokud ano, pak je odpověď jasná.

Toto je investice do Tvého já. Ne vyhozené peníze za další kus oblečení, parfém nebo nejnovější telefon. To, co prožiješ a kam se posuneš díky přednáškám, cvičením, webinářům, komunitě na FB, je něco, co nepomine. Něco, co Ti zůstane navždy a obohatí Tebe, Tvůj život, a tím i všechny, kdo jsou jeho součástí.

Sleduji vaši činnost už delší dobu, a dokonce jsem na některých akcích byla. Prošla jsem i několika vzdělávacími kurzy. Má pro mě Klub Ženy ženám smysl? Dozvím se něco nového?

Výborně. Máme radost, že jsi s námi ušla kus cesty, ať už byl jakýkoli. Osobní rozvoj, poznávání sebe sama a svého ženství je nikdy nekončící celoživotní proces, ve kterém je každá z nás v určitém bodě a vždy, opravdu vždy, se najde něco, co Tě obohatí a posune ještě minimálně o krok dál.

Pomůžou mi přednášky v Klubu v mých vztazích? Kariéře? Finanční situaci? Sebevědomí? Nebo je to spíš jen povídání o tom, jaké to je být ženou?

Ano. Ano. Ano. Pomůžou. Určitě. Rozhodně. Radikálně.

Možná si to sama ještě nedokážeš představit, ale přesně pro to jsou přednášky určené. Abychom vzkvétaly ve všech oblastech svého života a dařilo se nám lépe. Většina z nás dělá tu chybu, že se snaží měnit věci kolem sebe, aniž by změnila to nejdůležitější. Zdroj. Sebe samu. A my se vydáme právě touto „obrácenou“ cestou zevnitř ven, aby se věci kolem nás začaly dít a měnit k lepšímu.

Můžu využít přednášky v Klubu, i když nemám žádnou předchozí zkušenost s osobním rozvojem ani vědomým poznáváním ženství?

Ano! Díky přednáškám v Klubu dostaneš pevné základy, kterých se Ti nikde jinde doposud nedostalo. Ty potom budou úžasným výchozím bodem pro další rozvoj v oblastech, ve kterých budeš cítit, že na nich potřebuješ a chceš dál pracovat. Bude nám ctí, že začneš právě s námi.

Kolik je v Klubu praktických cvičení? Myslím, že bez praxe mi teorie moc nepomůže.

Chápeš to velmi správně. Pokud nic neděláme, nemůžeme čekat, že se něco v našem životě změní. Praxe je tedy moc důležitou součástí účasti v Klubu Ženy ženám. Každá lektorka si k danému tématu pro Tebe připravila min. jedno cvičení do praxe, většina ale i více. Prostor pro praxi a uvádění teorie do reálného života je tedy opravdu velký.

Já mám raději živé semináře, online mi přijde neosobní. Je Klub i pro mě?

Když sleduješ kvalitní film, máš z něj zážitek? Věřím, že ano. A stejně je to i s online vzděláváním. Jen na Tobě záleží, jak k němu přistoupíš. Pokud změníš přístup z „neosobní“ na „inspirující, obohacující, výživné, poučné, moudré“, bude Klub pro Tebe?

Jak funguje online poradna? Jsou zde zodpovězeny opravdu všechny dotazy? Kolik odpovědí dostanu?

Skvělý dotaz! Online poradna byla organizována formou webináře = online vysílání. Jsou to tedy záznamy vysílání - videa, ve kterých uvidíš a uslyšíš lektorku hovořit s naší moderátorkou. Toto vysílání můžeš sledovat v pohodlí domova v členské sekci Klubu. Celkově je v Klubu XX záznamů poraden.

To, co nestihneme zodpovědět lektorka přímo ve videu, zodpověděla dodatečně písemně.

Co když se mi v Klubu nebude líbit? Jak můžu zrušit své členství? 

Chceme být fér a současně si přejeme, aby součástí tohoto unikátního programu byly jen ženy, které zde skutečně chtějí být. Ty ženy, které se nebojí podívat do vlastního nitra a pravdivě uvidět a poznat samu sebe. Ty, které chtějí odvážně jít a měnit to, co se jim nelíbí. Ty, které opravdu stojí o změnu.

A tak jsme se rozhodli i pro možnost vrácení peněz. Pokud zjistíš po zakoupení, že tento program není nic pro Tebe, dej nám vědět a vrátíme Ti vše, co jsi zaplatila. Garanci vrácení peněz jsme stanovili na 30 dní.

To je doba, za kterou stihneš v klidu nacítit, jestli je to něco pro Tebe či není. Pokud usoudíš, že tento online program není pro Tebe, napiš nám do 30 dní od objednání programu a peníze Ti pošleme zpět.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? NĚCO NEFUNGUJE?

Ráda ti pomůže VERONIKA HERALTOVÁ na emailu info@zenyzenam.cz

Ženy ženám se loučí...

A ty máš nyní poslední šanci získat
tento jedinečný program.