logo klub ženy ženám

Klub Ženy ženám

online měsíční video magazín inspirace,
osobního růstu a podpory pro ženy,

jehož posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí, láskyplné vztahy a podporu dalších žen.

PŘÍBĚH VZNIKU KLUBU

Kliknutím na tlačítko se příběh rozbalí do vyskakovacího okna :)

Každý měsíc nová zajímavá žena. Každý měsíc nové téma. 
Každý měsíc cvičení do praxe. Každý měsíc online poradna. 
To je online KLUB ŽENY ŽENÁM.

Jak to v online Klubu Ženy ženám
vypadá prakticky?

Každá inspirující žena otevře v Klubu jedno zásadní ženské téma a každý měsíc uvolníme obsah v následující podobě:

 • 1
  Podporující video přednáška 30–60 minut s lektorkou (začátek měsíce).
 • 2
  Video nebo PDF s praktickým cvičením do života (začátek měsíce).
 • 3
  Online poradna: lektorka zodpoví dotazy členek klubu k danému tématu ve webináři na konci měsíce.
 • 4
  Článek k tématu a další zajímavý obsah (v průběhu měsíce).

Velkou výhodou online klubu oproti klasickému semináři nebo workshopu je, že Ti nic neunikne. Můžeš se totiž k jednotlivým krokům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se ostatních žen z klubu a opravdu vše dobře pochopit a užít si to.

Zajímají Tě některá témata, ale možná si zatím netroufneš jít na seminář nebo na osobní konzultaci?

Právě skrze náš online Klub se můžeš s některými citlivými tématy seznamovat pouze v soukromí svého domova a také jít svým vlastním tempem.

Archiv a každý měsíc nová přednáška
v Klubu Ženy ženám

Klub jsme spustili v lednu 2017
a od té doby do jeho členské sekce přibývá měsíc co měsíc nový obsah.

A navíc se jako nová členka můžeš těšit na okamžitý přístup k 15 minulým dílům v archivu, které obsahují:

 • stovky minut inspirujících přednášek
 • mnoho pozvánek k praktickým cvičením
 • spoustu výživného ženského čtení
 • a také stovky odpovědí na Tvé nejrůznější otázky
NAHLÉDNI, CO VŠECHNO TĚ V KLUBU ČEKÁ UŽ TEĎ

Aktuálně probíhá:
Cyklická jóga pro bohyni

Alice Mičunek

Lektorka jógy, milovnice bylinek, zdravého vaření a meditace.

„V této přednášce se Alice zaměří na jednu část našeho cyklu – fázi menstruace. Proč je důležité zastavit se a ztišit se právě v tomto období? Dozvíte se, jak funguje naše tělo, proč potřebuje odpočívat obzvlášť v těchto dnech. Naučíte se praktické techniky, které jsou vhodné právě v období menstruace – dechové techniky, jógové pozice + navíc bonus relaxační meditativní cvičení.“

Následující měsíc se můžeš těšit:
Rytmus a pořádek v životě ženy

Hana Trnčáková

Autorka systému Svobody v pořádku, který je založen na principu efektivní komunikace, leadershipu, minimalismu a osobního rozvoje.

„Svoboda v pořádku otevírá ženám svět, ve kterém tvoří s dětmi i partnerem dobře fungující celek, založený na vzájemném respektu a společném fungování. Umožňuje posouvat komunikaci ve firmě na novou úroveň důvěry a produktivity. Přináší inspiraci, díky které se může každá žena osvobodit z nepochopení, role “služky” nebo “strojvedoucí”.

Ukážu vám, jak si nastavit systém ve firmě i domácnosti tak, aby odpovídal lidem okolo vás. Znáte ten pocit, když si uklidíte? Jak se člověku lépe dýchá a přichází čerstvé myšlenky? Ignorování nepořádku přináší zbytečnou myšlenkovou zátěž a pocit chaosu.

Systém a pořádek přináší soustředění, čas a svobodu. Vlastní rytmus a pořádek je v životě každé ženy bezpečným přístavem. O to víc, pokud cestuje na vlnách cykličnosti.“

Co nám řekly ženy, které už v Klubu jsou?

„Každý den jsem vděčná za tu možnost být součástí tohoto společenství a cítím se báječně. Ničeho nelituji. Témata, která se během roku probírají, jsou aktuální a velice osobní. Ze všech témat, která probíhala, čerpám pomalu každý den. Lednová ženská krása s Míšou Měřínskou byla takovým odrazovým můstkem. Harmonie vnitřní ženy s Terezkou Kramerovou mi pomohla otevřít komnaty, které byly zamčené, a postupně se víc a víc otvírám. Je to skvělé a jsem moc ráda, že jsem se přidala.“

Kamilačlenka Klubu

„Z Klubu Ženy ženám jsem nadšená. Je to pro mě obrovský přínos, obrovská inspirace a motivace. Jsou tam úžasná témata podaná báječnými lektorkami. Moc oceňuji nejen přednášky, ale i praktická cvičení a poradnu, kde je možné se na cokoli zeptat. Taky je moc fajn, že si videa můžu pustit kdykoliv během měsíce a případně i později. Moc celému projektu Ženy ženám fandím.“

Jitkačlenka Klubu

„Alice, moc Vám děkuji!! A děkuji Vám všem úžasným ženám, které se na projektu Klub Ženy ženám podílíte. Jste báječné, inspirující, motivující... Je mi obrovskou ctí, že jsem Vás všechny mohla alespoň touto virtuální cestou poznat.“

Janačlenka Klubu

„Klub Ženy ženám se mi moc líbí - úžasný počin, co vytváříte a šíříte dál, uvědomila jsem si, jak moc málo vím o sobě a o ženství a celkově ženských tématech, která šíříte. Každý měsíc je úžasný, každé téma mi moc otevírá oči a obzory a uvědomuji si, jak moc důležité je tohle všechno, co nás učíte vědět a posouvat se v tom dál a dál! Jsem moc vděčná, že tohle děláte a že mohu být součástí! Moc děkuji!!!“

Annačlenka Klubu

Staneš se také součástí 
VIRTUÁLNÍHO ŽENSKÉHO KRUHU 
v podobě uzavřené facebookové skupiny.

Kolik členství v Klubu stojí?

Členství v Klubu je placené. Neustále pro Tebe připravujeme nový inspirativní obsah, pečlivě vybíráme zajímavá témata a lektorky a točíme nová videa. Inspirace a informace od nás jsou v mnohém jedinečné, velmi otevřené a upřímné. S každou přednáškou tak můžeš čekat něco, co se v ženských časopisech běžně nedočteš a o čem se v televizi nemluví.

Přeji si, aby si každá žena dovolila investovat do tohoto Klubu, protože tím investuje především sama do sebe! 

Připravili jsme si pro Tebe dvě varianty členství:

ROČNÍ - Členství roční je placené jednorázově a je nejvýhodnější variantou. V rámci členství si předplácíš následujících 12 po sobě jdoucích měsíců. A získáváš přístup k veškerým přednáškám a obsahu z měsíců předchozích. Částka za jeden měsíc je v tomto případě nejnižší. 

MĚSÍČNÍ - Pokud Ti nevyhovuje roční členství, můžeš si zvolit variantu opakované měsíční platby. V rámci tohoto členství si vždy předplácíš jeden následující měsíc. A také získáváš přístup k veškerým přednáškám a obsahu z měsíců předchozích. Částka na jeden měsíc je v tomto případě vyšší.

Vyber si variantu, která Ti nejvíc sedne.
Podrobněji prozkoumat a porovnat je můžeš tady:

Měsíční členství
500 Kč
cena na měsíc vč. DPH
opakovaná měsíční platba
cena za rok 6.000 Kč
předplácím si 1 měsíc dopředu
částka za měsíc vyšší
online členská sekce
Facebooková skupina

Navíc IHNED získáš:
ORIGINÁLNÍ BONUS

Přála jsem si osobně v Klubu přispět, a tak jsem se rozhodla speciálně pro členky Klubu natáčet osobní a inspirující videa.

Tato videa postupně přidávám do členské sekce a jsou členkám k dispozici ihned po vstoupení do Klubu.

Věřím, že příběhy mých osobních proměn a sdílení životních zkušeností může obohatit a příjemně "nakopnout" každou ženu, která touží po změně a lepším životě.

Řekni i Ty své ANO životu a změně,
po které toužíš!

Připoj se k podporující skupině úžasných žen v Klubu Ženy ženám.

V Klubu je aktuálně 0 žen, kterým na sobě záleží.

Mám nesmírnou radost, že se projekt Klub Ženy ženám zrodil. Také z toho, s jakou lehkostí a radostí jsme ho tvořili. Jsem moc vděčná za tuto příležitost. Za to, že jsi dočetla až sem.

Moc si přeji, abys s námi mohla pokračovat dále a abychom se společně setkaly v Klubu Ženy ženám.

Vím naprosto jistě, že členství v Klubu přinese každé ženě obrovské posilnění její ženskosti. Ten rozdíl na sobě pocítíš Ty sama, ale všimne si toho i Tvé okolí. CO VŠECHNO SE VE TVÉM OKOLÍ ZMĚNÍ?

 • Získáš odvahu a sílu k důležitým životním změnám, přestaneš odkládat své sny a přání, prostě se za nimi vydáš a začneš si je plnit.
 • Uvolníš sevření uspěchanosti, stresu a tlaku na sebe samu.
 • Postavíš sama sebe na první místo v souladu a harmonii se svým okolím a budeš se cítit sama se sebou dobře.
 • Začneš více věřit sama sobě, svým schopnostem i životu jako takovému.
 • Všimneš si zlepšení vztahů na všech rovinách, doma bude vládnout radost a pohoda.
 • Porozumíš rozdílům mezi mužskou a ženskou energií a pochopíš, jak skvěle se doplňují.
 • Naučíš se plně cítit vlastní tělo a propojíš se s vlastní ženskou podstatou, budeš se cítit krásná, začneš si věnovat více času a péče a budeš doslova zářit do celého světa.
 • Pocítíš příliv hojnosti do svého života. Hojnosti peněz, vztahů, zážitků…
 • Zjistíš, jak úlevné je otevřít se a umět projevit svou zranitelnost, pronikneš do umění odevzdat se a následovat svého muže, dovolíš si nechat o sebe pečovat, hýčkat se, rozmazlovat.
 • Zamiluješ se do nádherných možností uvnitř sebe, posvátných míst, která mohou vyživovat tvou duši a posilovat její celistvost.

Svou ženskou duši potřebujeme vyživovat pravidelně. Potřebujeme ji krmit, stejně jako denně krmíme své fyzické tělo. Potřebujeme se o ni starat stejně jako o vztah s našimi blízkými.

Nestačí zajít jednou za rok na seminář a myslet si, že je vše vyřešené. A stejně tak naši ženskost nevyživí hodiny strávené v nákupních centrech nebo bezduché drbání u kafe. Naše ženská duše potřebuje něco víc…

A já věřím, že právě to najdeš v online KLUBU ŽENY ŽENÁM.

Těším se na Tebe já i všechny lektorky, které Tě budou v KLUBU provázet.

Děkuji, že Ti na sobě záleží.

Alice Kirš
Alice Kirš
zakladatelka Ženy ženám a Klubu

Kladeš si některou z těchto otázek?

Zní to lákavě a věřím, že by mi Klub Ženy ženám pomohl. Ale přijde mi sobecké za sebe takhle utrácet peníze. Není to tak trochu neskromné?

Odpověď na tuto otázku máš jen a jen Ty sama v sobě. Poslouchej svou intuici.

Zavři oči a představ si, že jsi součástí Klubu. Co se Ti děje? Jak se cítíš? Máš příjemné pocity nadšení a vzrušení? Pokud ano, pak je odpověď jasná.

Toto je investice do Tvého já. Ne vyhozené peníze za další kus oblečení, parfém nebo nejnovější telefon. To, co prožiješ a kam se posuneš díky přednáškám, cvičením, webinářům, komunitě na FB, je něco, co nepomine. Něco, co Ti zůstane navždy a obohatí Tebe, Tvůj život, a tím i všechny, kdo jsou jeho součástí.

Sleduji vaši činnost už delší dobu, a dokonce jsem na některých akcích byla. Prošla jsem i několika vzdělávacími kurzy. Má pro mě Klub Ženy ženám smysl? Dozvím se něco nového?

Výborně. Máme radost, že jsi s námi ušla kus cesty, ať už byl jakýkoli. Osobní rozvoj, poznávání sebe sama a svého ženství je nikdy nekončící celoživotní proces, ve kterém je každá z nás v určitém bodě a vždy, opravdu vždy, se najde něco, co Tě obohatí a posune ještě minimálně o krok dál.

Pomůžou mi přednášky v Klubu v mých vztazích? Kariéře? Finanční situaci? Sebevědomí? Nebo je to spíš jen povídání o tom, jaké to je být ženou?

Ano. Ano. Ano. Pomůžou. Určitě. Rozhodně. Radikálně.

Možná si to sama ještě nedokážeš představit, ale přesně pro to jsou přednášky určené. Abychom vzkvétaly ve všech oblastech svého života a dařilo se nám lépe. Většina z nás dělá tu chybu, že se snaží měnit věci kolem sebe, aniž by změnila to nejdůležitější. Zdroj. Sebe samu. A my se vydáme právě touto „obrácenou“ cestou zevnitř ven, aby se věci kolem nás začaly dít a měnit k lepšímu.

Můžu se stát členkou Klubu, i když nemám žádnou předchozí zkušenost s osobním rozvojem ani vědomým poznáváním ženství?

Ano! Díky přednáškám v Klubu dostaneš pevné základy, kterých se Ti nikde jinde doposud nedostalo. Ty potom budou úžasným výchozím bodem pro další rozvoj v oblastech, ve kterých budeš cítit, že na nich potřebuješ a chceš dál pracovat. Bude nám ctí, že začneš právě s námi.

Kolik je v Klubu praktických cvičení? Myslím, že bez praxe mi teorie moc nepomůže.

Chápeš to velmi správně. Pokud nic neděláme, nemůžeme čekat, že se něco v našem životě změní. Praxe je tedy moc důležitou součástí účasti v Klubu Ženy ženám. Každá lektorka si v daném měsíci a k danému tématu pro Tebe připravila min. jedno cvičení do praxe, většina ale i více. Prostor pro praxi a uvádění teorie do reálného života je tedy opravdu velký.

Já mám raději živé semináře, online mi přijde neosobní. Je Klub i pro mě?

Když sleduješ kvalitní film, máš z něj zážitek? Věřím, že ano. A stejně je to i s online vzděláváním. Jen na Tobě záleží, jak k němu přistoupíš. Pokud změníš přístup z „neosobní“ na „inspirující, obohacující, výživné, poučné, moudré“, bude Klub pro Tebe?

Jak funguje online poradna? Budou zodpovězeny opravdu všechny dotazy v den online poradny? Kolik dotazů můžu do online poradny položit?

Skvělý dotaz! Online poradna funguje formou webináře = online vysílání, ve kterém uvidíš a uslyšíš lektorku živě hovořit s naší moderátorkou. Toto vysílání budeš moci ke konci každého měsíce sledovat z pohodlí svého domova na internetu v členské sekci Klubu. O termínu vysílání Tě budeme vždy a včas informovat e-mailem.

K zasílání dotazů bude určená speciální e-mailová adresa, kterou se také včas dozvíš. Dotazů můžeš poslat libovolný počet, poprosíme Tě však o jejich stručnost a srozumitelnost. Uděláme vše pro to, aby byly zodpovězeny všechny dotazy členek, webinář však bude mít maximálně 120 minut. To, co nestihneme, lektorka zodpoví písemně.

Když nestihnu webinář – online poradnu, budu k němu mít přístup ze záznamu?

Ano, samozřejmě. Záznam webináře Ti bude k dispozici formou videa neomezeně v členské sekci Klubu ihned po jeho odvysílání. Můžeš se tak na něj podívat kdykoliv nebo se k němu v průběhu času vracet.

Jak bude fungovat facebooková skupina, budou členkami i jednotlivé lektorky?

Do uzavřené facebookové skupiny, do které dostaneš přístup po zaplacení členství, budou mít přístup členky Klubu i lektorky. Bude zde prostor pro diskuze k jednotlivým přednáškám, do kterých se lektorky určitě rády zapojí. K zodpovídání konkrétních dotazů je tu však online poradna. Facebooková skupina slouží především pro diskuze mezi členkami, ke sdílení úspěchů i potíží, k vzájemné podpoře, k propojování a přátelské komunikaci.

Jak funguje platba měsíčního členství? A proč lze platit pouze kartou a nemáte i jinou možnost platby? 

V případě objednávky měsíčního členství je platba řešena kartou online a poté následuje měsíční strhávání plateb, které se děje automaticky přes platební bránu GoPay. Toto je pro nás v současnosti jediná technicky proveditelná možnost platby za měsíční členství vzhledem k celému nastavení Klubu. Na principu automatického strhávání plateb každý měsíc fungují člentsví běžně ve světě i České republice a opravdu se nemáš čeho obávat. Vždy 7 dní před termínem strhnutí platby Ti přijde informační email, kde Tě upozorníme na možnou expiraci Tvého členství a Ty se sama rozhodneš, jestli s námi budeš pokračovat nebo ne. Pokud Ti měsíční platba kartou z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, doporučuji objednat si roční členství, kde je více možností plateb a také ve finále výhodnější cena za měsíc. 

Co když se mi v Klubu nebude líbit? Jak můžu zrušit své členství? 

Věřím, že se Ti u nás bude líbit! Ale pokud přeci jen nebudeš spokojená, můžeš své členství ukončit zasláním žádosti na email info@zenyzenam.cz. My následně deaktivujeme automatické strhávání plateb z Tvého účtu a tím se Tvé členství automaticky neobnoví. Vždy 7 dní před termínem automatického strhnutí platby Ti přijde na email upozornění a Ty se můžeš rozhodnout, zda si chceš předplatit následující měsíc (rok) nebo své členství zrušit.

Pokud své členství vypovíš, přednášky (měsíce), které jsi dosud zaplatila, Ti zůstanou a budeš k nim mít stále přístup v rámci online členské sekce. Své členství pak můžeš kdykoliv znovu aktivovat tím, že si jej znovu objednáš vyplněním formuláře a následně zaplatíš.

Jak funguje platba ročního členství? Jaké jsou možnosti plateb zde?

V případě objednávky ročního členství máš možnost si zvolit platbu kartou online nebo platbu převodem na účet. Pokud objednávku zaplatíš kartou online, po roce (ve stejné datum) se Ti členství automaticky obnoví a z karty se strhne platba na další rok. Předtím však budeš upozorněna emailem, který Ti přijde 7 dní před obnovením členství. Ty se můžeš kdykoliv rozhodnout své členství zrušit. Stačí jen poslat email s žádostí o zrušení členství na email info@zenyzenam.cz

Pokud zvolíš platbu převodem na účet, členství Ti po roce nebude obnoveno automaticky a je na Tobě, aby sis  objednala další měsíce či rok, pokud se Ti v Klubu líbí.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? NĚCO NEFUNGUJE?

Ráda ti pomůže VERONIKA HERALTOVÁ na emailu info@zenyzenam.cz