Ženy ženám ŽIVĚ 2017 – ZÁZNAM

Už počtvrté se uskutečilo jedinečné setkání úžasných lidí na akci Ženy ženám ŽIVĚ. Tentokrát na téma MUŽ A ŽENA - partnerství, protipóly, polarity, Jing&jang. Nemohla ses letos zúčastnit? Nevadí, máme pro tebe řešení. Pořiď si ZÁZNAM celé akce.

vagina

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO KLÍNA

...aneb odhalení sexuálního tajemství, které by měla každá žena znát. Dozvíš se o největším zdroji ženské síly, energie, moudrosti a potěšení. Dopřej si poznání, které Ti může změnit život:

uzdravující síla mateřství

UZDRAVUJÍCÍ SÍLA MATEŘSTVÍ

Nový a zcela jedinečný transformační program. Máš možnost přepsat to, jak jsi byla vychovávána, uzdravit bolesti z minulosti a přinést změnu pro sebe i pro celou svou rodovou linii. Více v odkaze:

magicke okamziky

MAGICKÉ OKAMŽIKY: cesta ke spokojenému životu

PŘÍLEŽITOST: Životní styl snů. Jste připraveni tuhle příležitost CHYTNOUT A VYUŽÍT JI? Zachytili jsme naše životní Magické okamžiky tak, aby inspirovaly i vás. Vznikl z toho video-seriál, který nyní máte možnost sledovat. Klikněte a prozkoumejte více:

prirozena antikoncepce

Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce

Tento program Tě navrátí k hluboké moudrosti Tvého těla, k sobě samé a poskytne Ti vzácné informace o tom, jak využívat přirozenou antikoncepci, jak přirozeně počít děťátko nebo jak se vědomě milovat. Prozkoumej více kliknutím na tento odkaz.

JAKA JSEM,TAK ZIJU

Nový online kurz JAKÁ JSEM, TAK ŽIJU

PŘEJEŠ SI ŽÍT NAPLNO A SKUTEČNĚ PODLE SEBE? Zajímá Tě, jak objevit samu sebe, svoji jedinečnost, své dary a talenty? Chceš pochopit, jaká je Tvá cesta a Tvé poslání? Chceš v sobě najít poklad a začít ho zářit do světa? Pak je tento náš nový a naprosto výjimečný ONLINE KURZ přesně pro Tebe.

ZLATÝ ROK 2017

Úspěch, štěstí ani peníze nejsou žádná náhoda. Je to kouzlo, které se dá naučit. Využijte energii nového roku a věnujte si strategický trénink s Davidem Kiršem a kvalitní čas na to, abyste si vymysleli a pak stvořili ten nejlepší rok vůbec!

♕ KLUB ŽENY ŽENÁM ♕

Líbilo by se Ti být šťastnou, naplněnou a spokojenou ženou? Pak je KLUB ŽENY ŽENÁM právě pro Tebe. Jeho posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a podporu dalších žen.

Kniha 17 tváří ženy

Osobitá kniha Alice Kirš o jejích životních lekcích a rolích, o růstu a poznávání se, o uvědomění a změnách, které na své cestě ke spokojenému životu udělala.

Ebook: Jak napsat, vydat a prodat knihu

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Společně s plážovou podnikatelkou Stáňou Mrázkovou vám ukážeme, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli!

Odhalte TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO VZTAHU

Čeká vás 5 hodin společně se 2 nej experty na poli vztahů, sexuality a intimity v ČR

< 1 >