Uznáváš a oceňuješ své schopnosti? Chováš hluboký respekt ke svým potřebám? Dbáš pečlivě na to, aby ses cítila dobře? Vyjadřuješ otevřeně své názory a odvážně kráčíš svým životem? Jsi přející a soucitná a žiješ v hojnosti? Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděla NE, čti dál!

Proč?

Každá z nás si ve svém srdci přeje žít ve světě, ve kterém vládne láska, bezpodmíněčná láska. Ale asi mnohem lépe znáš její nevlastní sestru. Tu podmíněnou, zaslouženou a vydřenou formu lásky. Kvůli ní možná často nasazuješ masky a hraješ si na někoho, kdo nejsi, přetvařuješ se, snažíš se být silná i když se cítíš mizerně, snažíš se zavděčit, aby tě druzí měli rádi.

Pravdou je, že jako lidé jsme byli stvořeni k tomu, abychom žili v absolutní autenticitě a harmonii s tím, kým doopravdy jsme. Abychom žili v hojnosti a bohatství. Pokud to tak nemáš a musíš se přetvařovat a o své štěstí či hojnost, zdraví, prosperitu, úspěch nebo lásku každý den bojovat, je na čase to změnit.

Umíš si představit, že k tobě začnou proudit peníze, bez jediné výčitky a strachu, že o ně přijdeš nebo že si je nezasloužíš? Umíš si představit, že vysadíš své léky a můžeš se okamžitě uzdravit? Dokážeš přijmout nabídku na luxusní dovolenou bez pocitu, že je v tom háček, nebo “na to nemáme”?

Pokud tě při představě větší hojnosti sevřel strach, nebo přišel závan pochybností, tak v sobě nosíš zábrany.

A to je odpovědí, proč stále ještě nemáš život podle svých představ.

Ve skutečnosti sama sebe stále ještě neuznáváš, nemiluješ a nectíš tolik, aby sis dopřála veškeré bohatství, které můžeš mít. Nedokážeš si to pro sebe představit či si to dopřát, stojí ti v cestě tvá rodinná tradice nebo více hojnosti prostě vnitřně odmítáš.

Nemusíš chtít luxusní dovolenou nebo více peněz, podstatou je, cítit se každý den šťastná a v hojnosti

Pokud v tvém životě hojnost štěstí, lásky, prosperity, úspěchu či zdraví není, pak je třeba pěstovat více a více lásky a uznání sama k sobě. Tak dlouho a intenzivně, až si dovolíš sáhnout na vše, co si skutečně přeješ a zasloužíš mít.

Nestane se to ze dne na den…

Občas vzpomínám na dobu, kdy jsem sama sebe ze opravdu nesnášelaa myslela jsem si o sobě, že mě Bůh opravdu neobdařil žádnou zvláštní inteligencí. Měla jsem pocit, že moje tělo je ošklivé a tlusté a když otevřu pusu, jsem prostě trapná.

O hojnosti čehokoli v mém životě nemohla být řeč. Chvílemi jsem už přemýšlela nad tím, že to prostě vzdám. Každý den bojovat, trápit se, dělat věci, které po mně chtějí ostatní… Byly okamžiky, kdy jsem už nemohla dál.

Zlomovým okamžikem pro mé rozhodnutí, že chci žít jinak, byla jedna věta, kterou mi řekl můj táta: Všechno, co se v mém životě děje, tak to musím zvládnout sama a není nikdo, kdo by mi pomohl.

Tato věta mi řekla, že nejenom, že můžu zvládat své problémy sama nebo že je musím zvládat sama, ale také to, že si můžu vytvářet svůj život tak, jak chci. Jednoduše mi řekl, že…

…je to moje rozhodnutí, jestli se mám ráda, jestli jsem hodnotná a zároveň kolik hojnosti, lásky, štěstí, zdraví a prosperity v mém životě je.

Začala jsem na tom intenzivně pracovat a můj život se začal měnit po všech stránkách. Dnes jsem šťastná, naplněná, zdravá, můj život je plný hojnosti i lásky. S postupem let jsem tuto zkušenost přenesla i do své profese životní koučky a můžu tak pomáhat měnit život dalším ženám.

Dnes chci tuto cestu – cestu sebelásky – ukázat i tobě

Díky sebelásce se totiž tvůj život postupně změní tak, že si dovolíš sáhnout na vše, co si skutečně přeješ a zasloužíš mít. Sebeláska je totiž klíč k životu v hojnosti…

 • Sebeláska ti dodá jistotu, že si hojnost zasloužíš.
 • Sebeláska ti dodá pocit vlastní hodnoty, a také hodnoty ostatních lidí.
 • Sebeláska ti dodá vědomí, že vesmír je hojný a má pro každého, i pro tebe, nadbytek.
 • Sebeláska ti umožní vzít si z tohoto nadbytku, kolik si jen přeješ.
 • Sebeláska ti uhladí cestu v životě, utiší konflikty, zklidní emoce, vyléčí nemoci, posílí intuici, ukáže cestu k dobrým rozhodnutím, zvýší tvou schopnost milovat, dávat a vykonávat službu pro druhé.
 • Sebeláska tě udělá šťastnou, bohatou, zdravou a plnou lásky.
 • Otevírá zkrátka bránu k hojnosti a bohatství života ve všech podobách.

A tak jsem pro tebe vytvořila pomocníka, díky kterému se otevřeš sebelásce a tím se otevřou brány hojnosti do tvého života. Tím pomocníkem je CD s nahrávkami, které:

 • tě přesvědčí, že tak jak jsi, jsi v pořádku – aby ses přestala obviňovat a trestat za svou nedokonalost
 • ti pomohou ti uvědomit si, jak jsi pro svět důležitá – abys pochopila, že pouhá tvoje existence tě opravňuje být nezměrně bohatá
 • tě doprovodí tě při cestě na svůj vlastní královský trůn – abys přijala, že jako královna máš právo na celé truhly zlata
 • tě podpoří tě při léčení tvých nejhlubších smutků uložených ve vnitřním dítěti – abys konečně přestala plakat a vzala si, co ti náleží
 • tě naučí tě cítit respekt ke svému tělu – abys o chrám, domov tvého pokladu, náležitě pečovala
 • tě podpoří tě v navázání blízkého vztahu sama se sebou – abys mohla sama sebe denně svým bohatstvím zahrnovat

Můžeš nakouknout do obsahu celého CD:

Co o CD říkají ženy, které jej již vlastní?

Drahé ženy, mnohokrát děkuji za seminář, ale i CD Lucky Kolaříkové. Je nádherné, poslouchala jsem ho hned druhý den a poslouchám ho denně několikrát. Po pár dnech jsem díky poslední části objevila své vnitřní dítě a uložila ho do svého srdíčka.Emoce to byla neskutečná.Miluji část třetí o vstávání a pořádně se protáhnout:-))), ta hudba ve mě rezonuje i přes den.Od doby,co jsem začala se seberozvojem s Vámi,jsem pochopila mnohé věci.Měním práci,měním svůj život a učím se mít se ráda. Začínám do svého života zavádět taky slovíčko JÁ, které mi i díky posloucháni CD jde den ze dne líp a srdečněji a tepleji a více od srdce.Tohle je moje cesta a seminář i CD a věřím že i další formy rozvoje s Vámi mě budou posunovat dál. Jsem šťastna, že vás všechny mám:-) Krásný den všem ženám.

Mili

Musím říct, že na takovéto cd nejsem moc stavěná, ale Lucky upřímný hlas, který vychází ze srdce, mě dostal 🙂 poslouchám zatím ty první tři mp3 každý večer a ráno, někdy když mám divnou náladu v průběhu dne, tak si některou z nich pustím taky. Znám spoustu mužů, kteří se zabývají osobním rozvojem, a jsem moc ráda, že jsem objevila ženu, která mě skutečně inspiruje. Děkuji! a děkuji i Tobě Alice, díky tobě jsem dostala příležitost setkat se s úžasnými ženami a objevovat v sobě i ženský princip :).

Petra Sloupová

Lucčino CD jsem si poslechla den po semináři Sebelásky cestou z Prahy domů. A tak hezkou cestu už jsem dlouho neměla. Usmívala jsem se na všechny okolo, říkala si, že se mám ráda a najednou jsem viděla svět okolo sebe v úplně jiných barvách. Dokonce mi cestou vylezlo i sluníčko a mně bylo báječně. Teď si CD pouštím po ránu, aby mě naladilo, připomnělo lásku a nastartovalo na hezký den. A kdybych zapomínala, že se mám ráda, budu si ho poštět ještě častěji. Takže CD doporučuji všem ženám a vlastně i mužům. Je fajn vědět, že to že se mám ráda, je normální, velmi žádoucí a krásné. Lucčin hlas mě hladí v uších i na srdíčku. Doporučuji jako krásný vánoční dárek pro lidi, které máte rádi..

Michala T.

Především zdravím vás obě, Lucku i Alici! CD jsem si poslechla teprve dnes, protože právě absolvuji celý kurz Sebelásky a tak používám zatím tyto nahrávky. Ale k novému CD: Je nádherné! Pracuji na sobě už dlouho, hodně čtu i navštěvuji semináře. Ale při poslechu vašeho CD jsem si SILNĚ uvědomila, jak je důležité tato slova SLYŠET také ZVENKU na vlastní uši. Ne si je jen myslet nebo číst. Slyšet je opravdu NAHLAS také od někoho jiného. Mně osobně velice schází, že nemám nikoho, kdo by mi říkal něco tak krásného… Obzvlášť mě „dostalo“: … i tak se mám ráda; a také meditace: Miluji své vnitřní dítě. To byla trefa přímo na hlavičku! Tyhle dvě věci si momentálně budu pouštět nejvíc… Bez jejich integrace se nedokážu cítit královnou… Tohle CD bych doporučila KAŽDÉ ŽENĚ. A také všem mužům, aby pochopili, co ženám tolik scházi! Vřelé diky za toto vaše „dítko“ !

Pavla Henebergová

Dobry den, CD Sebelaska mam v prehravaci od te doby, co jsem absolvovala seminar Sebelaska. Uz predtim jsem uvazovala, ze si ho poridim, takze jsem mela velkou radost, ze jsem ho na seminari dostala jako darek. Posloucham ho kazde rano predtim nez jdu do prace a musim rict, ze je jako balzam na dusi. Vsechny meditace jsou uzasne, oblibene mam zejmena tu o tom, ze me muze mit nekdo rad jen tak, protoze jsem. Protoze presne tyhle slova jsem potrebovala slyset jako sul. Nikdy me to totiz ani nenapadlo, ze by to tak mohlo byt. Nadherne…Dalsi oblibenou meditaci je ta o tele, coz je pro me jako byvalou anorekticku a sebetrestace velke tema. Musim rict, ze neco tak fantastickeho a ozdravneho jsem proste musela potkat…Divam se na sve telo ted lip, jsem vdecna,ze ho mam a myslim si, ze je krasne. Pak jeste vnitrni kralovna, kde se Lucka pta, jestli si preji rozhodovat jako kralovna nebo jako komorna (myslim, ze takhle nejak to tam je), je vyborna. Obzvlast v zamestnani mi to moc pomaha, protoze jsem si jistejsi. Zatim posloucham jiz desate rano a planuji jeste dvacet jedna dni, at se z techto slov stanou me nove myslenky…Se vsemi temito i ostatnimi meditacemi dostavam jinou zivotni energii, mam pocit sily a jistoty a taky si verim, ze vsechno, co si budu prat, zvladnu. Citim se stasna a moc se tesim, co mi zivot prinese, protoze po seminari a s timhle CD, spolu s programem Sebelaska to bude mit vsechno teprve poradne grady Protoze chodit zivotem s pocitem, ze jsem krasna a milovana, to je neco fantastickeho. Doporucila bych ho vsem zenam, protoze uplne kazda si zaslouzi slyset tyhle slova. Jsem za Vasi praci a tohle CD moc vdecna a z celeho srdce Vam dekuji.

Andrea

 

Připravila jsem pro tebe ochutnávku z tohoto CD.

Zaposlouchej do hlasu sebelásky právě TEĎ.

Tyto nahrávky ti dodají radost na celý den a urychlí transformaci tvého myšlení, cítění a chování.

Ty za to stojíš, proto si je můžeš dopřát. Cena tohoto transformačního CD je 490Kč s DPH včetně dopravy a poštovného.

 

 

-S láskou a úctou Lucie

 

Lucie Kolaříková

Psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejích seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek. www.luciekolarikova.cz