Ohnivá OPICE – rok plný dobrodružství, změn a překvapení

Tak od pondělí je mezi námi.
Zatím se pouze rozkoukává.

Sedla si na trůn a bude tam sedět do 27. ledna 2017. Kdo? Nevíte, o koho jde? No přece Ohnivá Opice. Od pondělí 8. 2. 2016 podle čínského kalendáře začal rok OHNIVÉ OPICE a končí 27. ledna 2017. Už 4 714 let tento čínský kalendář sleduje den po dni ubíhání času.
Začalo také období třech kovových let.

 

Co je ta ohnivá Opice vlastně zač?

Ohnivá Opice je inteligentní a plná života. Bez problémů si získá úctu ostatních. Je vynalézavá, má široký okruh zájmů, i když ji to někdy může odvádět od užitečnější a prospěšnější činnosti. Je velmi soutěživá a ráda se zapojuje do všech aktivit. Dokáže být tvrdohlavá, když se jí nedaří prosadit si svou. Někdy se snaží ovlivňovat ty, kteří mají slabší vůli než ona.

Kov dává Opici řád, pořádek, pravidla. Jedná se energii imunity a inteligence.
Oheň dává Opici zápal, vášnivost a zaujetí.
Spojení kovu a ohně přeje intuici.

Rok opice

 

Co nás v tomto období čeká?

Na co je dobré se zaměřit?
Jaké jsou vhodné úpravy interiéru, aby se vám dařilo?

Využijte hravost Opicerealizujte své sny a plány nebo vytvářejte změny. Čeká nás rok příležitostí a nových možností. Opice ráda přeskakuje z větve na větev – je hravá. Dělejte v tomto roce věci s lehkostí.

Dokončujte s Opicí – dotahujte vše, co jste do poslední chvíle nechali otevřené nebo nestihli. Opice má hodně energie a elánu, což je v tomto roce klíčové. Realizujte své sny.

Sledujte situace z nadhledu a využívejte je ve svůj prospěch. Opice ráda pozoruje své okolí. Nedělejte ukvapená rozhodnutí!

Cestujte s Opicí – tento rok je velmi příznivý na cestování nebo pokud plánujete stěhování.

Využijete inteligenci Opice – vzdělávejte se a studujte, to co vás baví.

Investujte s Opicí – čeká nás rok finančně vhodný pro promyšlené projekty na pevném základě. Pozor na ukvapená rozhodnutí a před každý velkým krokem se raději poraďte se svým okolím. Opatrnost se vyplatí v oblasti financí. Pokud budete přistupovat s rozvahou k penězům, tak získáte stabilitu a výrazně si můžete polepšit. Jestli jste milovníci hazardu, tak buďte opatrní, Opice vás může potrestat.

Dejte oheň do vztahů – rok ohnivé Opice vnáší do vztahů velkou dávku vášně a energie. Buď může jít o bláznivé vyznání lásky nebo můžete zažít žárlivé scény. Ve vztazích pak rok 2016 přinese štěstí snad úplně každému. Kdo hledá partnera, tak v roce Opice můžete najít toho pravého. Rok přeje mláďatům a novým členům domácnosti.

Pokud vás zajímá jak připravit svůj interiér, aby se vám v tomto roce dařilo, připravila jsem pro vás přehled nejdůležitějších změn v interiéru.

 

Trocha opičí historie… roky Opice se zapisují do dějin

Rok Opice je velmi příznivý na nové objevy z oblasti vědy, technologie a komunikace. Např. v roce Opice v minulosti Marconi spustil svůj první bezdrátový telegraf a Facebook začal fungovat právě před 12 lety.

Opice udává trend i v módě, zábavě, hudbě nebo kinematografii. Např. v roce Opice přišel Elvis Presley se svou písní „Heatbreak Hotel“, a tím nastavil nový hudební žánr.

 

A nezapomeňte v tomto roce nic nebude stálé.
Důležitá je HRAVOST a připravte se na JÍZDU s Opicí.

Přeji vám krásný rok splněných i těch nejtajnějších přání.

 

Olga BuškováOlga Bušková

Pomáhá lidem vidět prostor jinýma očima. Ve své práci se zaměřuje hlavně na správné nastavení harmonie v prostoru. Při navrhování interiéru velmi často pomáhá klientům najít barevnost na základě jejich typologie. Na interiéru řešeném pomocí Feng Shui nemusí být na první pohled nic nápadného. Co ale bude jiné, je atmosféra neboli jeho energie.

www.olgabu.cz / facebook.com/olgabu.cz

DEKORACE PRO VÁŠ INTERIÉR, KTERÉ ROZZÁŘÍ PROSTOR VŠEMI SMYSLY

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů