Když padat, tak do měkkého

jak být šťastný

Vždycky jsem tušil, že gravitace není jen fyzikální zákon. Ovlivňuje naše vztahy, peníze i podnikání. Neúnavně nás tlačí k zemi. Když se chceme zdvihnout, tak nám klade parádní odpor…

jak být šťastný

Velmi rychle a snadno upadneme do dluhů. Jak to, že se z nich tak dlouho dostáváme?

Snadno a rychle ztratíme něčí důvěru. Proč jí tak těžce získáváme zpět?

Parádně se namazat? To nám jde fakt rychle. Vystřízlivění trvá i několik dnů…

Problémům a krizím se nevyhneme. Naše pády budou tvrdší, když se s nimi nenaučíme aspoň trochu zacházet.

Následují speciální anti-gravitační kroky:

RECEPT BOHYNĚ KÁLI
Co dělat pro zlepšení vaší situace?

Napište 20 způsobů, jak svůj konkrétní problém nebo situaci výrazně zhoršit. Například:

 • nebudu komunikovat s úřady
 • budu ještě víc lhát partnerovi
 • nechám se ještě víc ponižovat
 • budu převážně kupovat věci, které nepotřebuju

Nyní každou předchozí odpověď převeďte do opačné konstruktivní varianty:

 • budu mnohem lépe komunikovat s úřady
 • budu říkat partnerovi celou pravdu
 • včas a jednoznačně řeknu TOHLE NE
 • budu kupovat jen ty nejnutnější věci

Pamatujte – prvně Káli, potom Shakti. Prvně zhoršit, potom zlepšit. Některé problémy či krize nelze rychle a úplně vyřešit. Co dělat v takové situaci?

RECEPT ABRAHAMA (Ester Hicks)

Soustřeďte se na to, abyste ve své psychice a těle postupně dosahovali pocitu mírné úlevy. Každičký milimetr úlevy přináší trochu jinou realitu.

RECEPT BUDDHISTICKÉHO MNICHA

Najděte někoho, kdo řeší podobný problém jako vy a jednou týdně ho nebo ji hodinu podporujte. (Zdarma). K tomu si KAŽDÝ večer přehrávejte své dobré skutky z onoho dne. Dělejte to každý týden minimálně 6 měsíců.

p.s. Všimli jste si toho, jak se malé dítě začíná chodit? Prvně se učí padat. S tím, jak se změkčují jeho pády, tak se zlepšuje i jeho chůze.

jak být šťastný
 Kalman Horvát

Praktický expert na jedinečnost a VÁŠNIVÝ REBEL. Odhaluje talent a skrytý potenciál, nikoli dovednosti. Dovednost je dřina, talent je energie.

Přejete-li si ho osobně potkat a odhalit váš talent, můžete….

Ženy ženám

Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností.
Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Blog Ženy ženám je prostorem pro inspirativní články našich lektorek a dává prostor také dalším autorkám ke sdílení svých zkušeností. Společně se tak můžeme dělit o rozmanitou ženskou moudrost a každá z nás se může stát ženou, kterou chce ve svém životě vidět.
Komentáře
 1. Elena napsal:

  Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN,,.

 2. Marlin Dominique napsal:

  Beli Beton Precast Online berkwalitas dengan harga murah terupdate 2020 di MegaconBeton.com! Pembayaran gampang, pengiriman kencang se Indonesia. silahkan kunjungi https://uditchmegacon.webgarden.com/

 3. Lang Hymon napsal:

  Kontraktor kolam renang mempunyai banyak tugas dalam mengerjakan proyek kolam renang dan tentu cukup penting dalam pembuatan kolam renang … lihat di https://desain-kolamrenang.netlify.app/desain-kolam-renang-bima.html untuk lebih detail

 4. Sheri Hourani napsal:

  Di dalam merencanakan suatu cara rangka pemikul peristiwa (SRPM) beton pracetak, penetapan metode sambungan antara balok-balok dengan … silahkan kunjungi https://harga-u-ditch-beton-megaconperkasa.blogspot.com/2020/02/harga-u-ditch-beton-1-tuban-0852-1900.html

 5. Hanah napsal:

  Ono takové padání může být občas hodně tvrdé, je však důležité se k takovýmto situacím prostě postavit čelem a začít je řešit, ať už jsou následky jakékoliv. Vždycky to nějak dopadne a z ničeho prostě svět nepadá… Pokud jste se někdo dostal do nějakých problémů, mrkněte se třeba zde – https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/ , kde je docela dost hezky rozepsané, jak takové problémy řešit :-)

 6. Nathanael Passon napsal:

  Besi beton adalah salah satu bahan material penting untuk membangun rumah, bahan ini umumnya diaplikasikan untuk mengikat coran … segera kunjungi https://sheetpilemegacon.jabodetabek.my.id/2020/09/pabrik-sheet-pile-turap-beton-di-cakung.html

 7. Fransisca Adamowski napsal:

  Jasa truk towing amat diperlukan dalam keadaan darurat dikala berkendara, tapi masih banyak yang tak tahu jenis figur dan harga … lebih detailnya https://kirimmobil-carcarrier.blogspot.com/2020/10/biaya-kirim-mobil-pontianak-jakarta.html

 8. Clair Marquette napsal:

  Beli Kaca Tempered 12mm Online berkualitas dengan harga murah terbaru 2020 di KacaTempered.co.id! Pembayaran gampang, pengiriman kencang, untuk detail silahkan kunjungi https://harga-kaca-tempered.blogspot.com/2019/08/kanopi-gantung-kaca-minimalis-bandung.html

 9. Leonida Penza napsal:

  KontraktorEpoxy.co.id provide a reliable and sturdy floors area for professional and commercial … We offer a selection of economical services without compromising quality. lf Progressing Epoxy… visit https://berkahepoxy.neocities.org/jasa-injeksi-beton-denpasar.html for more detail.

 10. Irving Ogle napsal:

  On the lookout for a door manufacturer found in Indonesia? You creation aluminium doors on site & produce easy transport occasions, visit https://distributor-pintu-panel.blogspot.com/2020/07/jual-pasang-pintu-panel-1-surabaya-0812.html for more offers.

 11. Janeth Groehler napsal:

  Partisi WC kubikal yaitu salah satu desain kamar mandi yaitu ini yang dikala dimanfaatkan untuk bisa bangunan minimalis. Dia termasuk pembatas kamar … kunjungi https://showerbox.jabodetabek.my.id/2020/09/jual-shower-box-kalideres-palmerah.html for detail information.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů