Alice Kirš v rámci projektu Ženy ženám si vás dovoluje srdečně pozvat na inspirující webinář:

Téma: Je to i tvůj příběh

Kdy: 11.11. 2012 v 20:00
Kde: U vás doma - stačí vám počítač a připojení k internetu

Webinář proběhne s ženami, které jsou aktivně zapojeny do projektu Ženy ženám. Jsou to ženy, které jsou spokojené, milují své životy, dělají práci, která je baví a naplňuje a chtějí se o tohle všechno podělit s ostatními.

Tyto příběhy mohou pro mnohé z nás znít jako sci-fi, nereálné a pro nás neuskutečnitelné. Ale pravdou je, že takové mohou být i naše vlastní příběhy... Protože všechno je možné, když jste žena!

Těším se na vás na webináři.
- Alice

PS: kapacita webináře je pouze 1000 účastníků, registrujte se a přijďte včas prosím

Přihlásit se na webinář


Lucie Bouzková

Sebe-láska

Vystudovala psychologii na univerzitě v Regensburgu (Německo) a absolvovala výcviky v transakční analýze, business koučinku a životním koučinku. Od roku 2002 podporuje růst a rozvoj svých klientů jako koučka a lektorka seminářů. V posledních letech vede k vědomému rozvoji sebevědomí a sebelásky především ženy. K tomuto účelu vytvořila ucelený pětitýdenní videoprogram. Pořádá večery sebekoučinku. Její práce je založena na vlastních zkušenostech s rozvojem sebelásky a sebevědomí. Je přesvědčena, že vědomá žena, která uznává a miluje sebe samu, je tím skutečným darem pro svět.

Barbora Nádvorníková

Ženské kruhy a novodobé ženské rituály

Už několik let pořádá a vede ženské seberozvojové skupiny, zaměřené na uzdravení vztahu k našemu ženství, na osobní podpůrné rituály, spiritualitu bohyně, experimentální a rodinné konstelace a ženský měsíční cyklus krve. Před dvěma lety založila projekt Měsíc v nás®, organizuje vzdělávací semináře zahraničních lektorů, koncerty world-music a konference. Od roku 2000 prošla mnoha kurzy a výcviky osobního rozvoje a své vzdělání si neustále doplňuje. Ve své práci uplatňuje principy somatického prožívání, jemné práce s tělem a konstelačních rituálů.

Denisa Palečková

Sexualita, intimita a vztahy

Mezinárodně uznávaná učitelka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních masáží. Vystudovala sociologii v Praze na Karlově Univerzitě a v Německu, a sexuologickou práci s tělem na Institutu pro pokročilá studia o lidské sexualitě (IASHS) v USA. Je certifikovanou lektorkou Sexological Bodywork a společně s Richardem Vojíkem zakladatelkou této profese v ČR. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Spoluzakladatelka a tvůrkyně centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Její kurzy jsou oblíbené díky láskyplnému přístupu, humoru a především díky praktickým a účinným metodám, které od roku 2002 pomohly již několika tisícům párů i jednotlivců ke štastnějšímu a naplněnému životu.

Bea Benková

Žena a její skutečné bohatství

Bea stojí za úspěchem a transformací mnohých výjimečných žen ve světě i u nás. Po ukončení studia na univerzitě v Oxfordu a následné kariéře v londýnské City, kde pracovala jako bankéřka, objevila své skutečné poslání. Bea žije v Londýně a pracuje jako ambasadorka a koučka výjimečných žen. Už více než pět let pomáhá ženám na pěti kontinentech najít inspiraci, objevit talenty, realizovat sny a naplňovat jejich poslání. Je rovněž zakladatelkou a ředitelkou právě vznikajícího Globálního institutu pro výjimečné ženy. V listopadu jí ve spolupráci s novinářkou Jaroslavou Timkovou vychází kniha Život je teď, kde sdílí svůj příběh a na základě svých zkušeností přináší řadu návodů, inspirací a technik pro osobní růst a naplněný život.