ZVEME TĚ NA UDÁLOST ROKU

ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ 2017

"Nezapomenutelný den, na kterém načerpáš a domů s sebou si odvezeš mnoho účinných receptů na harmonické partnerství, láskyplné vztahy a žití ve dvou, ať už partnera máš nebo ne!"

-Alice Kirš, zakladatelka a ♥ Ženy ženám®

ALICE KIRŠ A SPOLEČNOST ŽENY ŽENÁM®
TĚ ZVOU NA VÝJIMEČNOU UDÁLOST ROKU

Letos v říjnu se již počtvrté setkáme ve společnosti úžasných lidí
a hlavním tématem bude: 

MUŽ A ŽENA

PARTNERSTVÍ - PROTIPÓLY - POLARITY - JIN&JANG

NEJVĚTŠÍ OSLAVA ŽENSTVÍ V ČR

KONFERENCE S 10 INSPIRUJÍCÍMI SPÍKRY

PLNÁ ZAJÍMAVÝCH PŘEDNÁŠEK

A PRAKTICKÝCH INFORMACÍ, TIPŮ A RAD

PROTKANÁ CHVÍLEMI PLNÝCH PROŽITKŮ, AHA MOMENTŮ

ŽENSKÉ PODPORY A SDÍLENÍ

KDY A KDE?
Sobota 14. října 2017
SONO centrum v Brně
10:00 - 19:00h

BUDEŠ LETOS I TY SOUČÁSTÍ ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ?

Na podzim 2016 jsme uspořádali třetí ročník tohoto nádherného ženského setkání.
Pokud jsi tam s námi nebyla, podívej se na malou ochutnávku atmosféry:

CO TI TENTO DEN PŘINESE?

 • Načerpáš inspiraci a poznání

  Získáš nové vhledy z hlubin ženské moudrosti, které pak můžeš v plné síle využívat pro zlepšení tvého života i života lidí ve tvém okolí.
 • Užiješ si den jen pro sebe

  …kdy jsi naposledy nějaký takový měla? Tento den dáš prostor jen sobě a své duši, odpočineš si od každodenního shonu a načerpáš nové síly.
 • Získáš praktické tipy a návody do života

  Využiješ je pak každý další den svého života a situace, které jsou pro tebe dnes složité, náročné či bolestivé, budeš díky těmto tipům a návodům zvládat mnohem snadněji a lehčeji.
 • Budeš mít prostor pro sdílení

  Nic nám ženám nepomůže tolik, jako ženské sdílení. V ženské komunikaci je ukryta obrovská síla, moudrost a léčení. Jen žena ženě skutečně rozumí a dokáže ji plně podpořit na její cestě.
 • Navážeš nová přátelství a kontakty

  Na setkání bude dalších 499 žen, které mají stejné radosti i strasti jako ty. Můžeš s nimi navázat nová přátelství a kontakty. Skvělých a stejně naladěných kamarádek není v životě nikdy dost!
 • Dostaneš nové podněty pro další růst

  Vše, co je živé, roste. A tak tento den dostaneš mnoho nových podnětů pro svůj růst, úžasné materiály pro osobní rozvoj a nové zdroje vzdělávaní.
 • Nabiješ se sílou a krásou ženské energie

  … která k tobě bude celý den přicházet od více jak 499 žen :)
 • Zažiješ radost, smích, slzy, úlevu, bezpečí, spoustu „aha“ momentů a pocit, že jsi doma.

LETOS SE MŮŽEŠ TĚŠIT NA...

 Letos na této výjimečné akci vystoupí několik hostů z minulých ročníků, těšit se však můžeš i na úplně nové tváře :)

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ - Nejdřív JÁ a potom TY!
JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ - Nejdřív JÁ a potom TY!

Žena se často ve vztahu změní. Ve snaze vyhovět, potěšit a přizpůsobit se, nakonec zapomene na sebe sama. Upozadí své potřeby, ztratí spojení se svou duší. Stane se z ní někdo jiný.

Jak tedy zůstat sama sebou? Být věrná sama sobě? Být stále tou, do které se zamiloval?
Buď vždy sama pro sebe na prvním místě! Nenech umřít své sny!

Je to pro tebe těžké? Jana Ti poví, jak na to.

Více o vstupu JANY >>
LILIA KHOUSNOUTDINOVA - Odevzdej se!
LILIA KHOUSNOUTDINOVA - Odevzdej se!

Ostrá hrana mezi svobodou a bezpečím... Místo, kde se rodí intimita.

Hluboká intimita začíná tam, kde končí potřeba kontroly a začíná důvěra. Proč je tak těžké odevzdat se? Není to jen známkou slabosti? A musím to dělat jen proto, že jsem “ženská”? A co potom muž, ten nemusí? Kde je potom naše emancipace?

Jako ženy nás často v hloubce frustruje touha pustit se, opřít se, odevzdat se partnerovi, avšak málokdy si to dovolíme. Proč nás láká 50 odstínů šedi a jak si doma vytvořit víc odstínů slasti v odevzdanosti i bez želízek.

Více o vstupu LILIE ➝
DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ - Úcta, oslava a vztah k penisu
DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ - Úcta, oslava a vztah k penisu

V dnešní době se věnuje již hodně pozornosti ženám, jejich rozvoji i sexualitě. Víme, že ženy by se měly ctít, měly by mít prostor pro svůj rozvoj, muži by vůči nim měli být vnímaví, pozorní, jemní i silní zároveň.

Ženské tělo i sexualita jsou oslavovány, co svět světem stojí. Jak je tomu ale s mužskou sexualitou a penisem? Vžijte se na chvíli do pozice muže. V současné společnosti je penis, natož ztopořený, něčím až nevhodným. Součástí naší kultury je i představa, že “mužům jde jen o to jedno” a ztopořený penis je asociován i se sprostotou a násilím.

Jaký vliv může mít takové naladění v ložnici? Co udělá s mužskou psychikou? A co s ženskou? Jaký dopad může mít na partnerský život?

Jaký vztah máme jako ženy k penisu? A jaký k mužské ejakulaci?

Více o vstupu DENISY ➝
RICHARD VOJÍK - Jak svést vlastního muže
RICHARD VOJÍK - Jak svést vlastního muže

Pojď se inspirovat Richardovým učením o tom, jak sbalit vlastního muže. Jak být ve vztahu s vášní, láskou a hloubkou, kterou obvykle zažívají páry na začátku vztahu.

Zažiješ jeho humorný a zemitý přístup, kterým překládá ženám někdy nepochopitelný mužský jazyk. Naučíš se, jak vybudovat silnější polaritu, divokost a hloubku ve vztahu i v ložnici. Jak otevřít svého muže hlubšímu prožívání života, vztahu a lásky k ženě.

Pokud jsi žena a nejsi spokojená ve vztahu, je tato přednáška přesně pro Tebe. Richard Ti vysvětlí, jak využít ženské nástroje pro komunikaci toho, co cítíš a jak muže nezaplašit, ale podpořit v jeho životě a lásce k Tobě.

Více o vstupu RICHARDA ➝
TEREZA KRAMEROVÁ - Partnerské vazby napříč časoprostorem
TEREZA KRAMEROVÁ - Partnerské vazby napříč časoprostorem

V přednášce Ti Tereza poví o partnerských poutech, která překonávají čas a prostor a jak se projevují v konkrétním životě. Je to téma, které zásadně ovlivňuje naše vztahy a vysvětluje i takzvaná osudová setkání, pro která nemáme racionální vysvětlení a konáme často proti zdravému rozumu i vnitřnímu hlasu.

Na konkrétních příkladech uvede, jak tyto vazby z minulosti ovlivňují naše současná partnerství a jak poznáme, že se jedná o karmický vztah. Také Ti poví, jak můžeme s těmito vazbami pracovat, abychom se od nich buď osvobodili, nebo naopak využili jejich potenciál.

Zmíní se také o tom, proč nám někteří lidé opakovaně chodí do snů a co se může stát, když nám někdo zlomí srdce. Také si vysvětlíme, co je moudré udělat předtím, než vstoupíme do dalšího partnerství, aby právě tento vztah mohl být naplněn.

Více o vstupu TEREZY ➝
ŠÁRKA WEBEROVÁ - Nebe, peklo, ráj v sešívaných rodinách
ŠÁRKA WEBEROVÁ - Nebe, peklo, ráj v sešívaných rodinách

Když jsme byly malé holky, představovaly jsme si pohádkovou rodinu. Se šťastnou rodinou až napodruhé jsme se v žádné pohádce nepotkaly. A přeci dnes se každá druhá rodina rozpadá a některé poté znovu trochu jinak sešívají. Když dostaneme roli v sešívané rodině, získáváme zkušenosti většinou skrze pokusy a omyly, nikdo nás na takové situace nepřipravil.

Jsou knihy o vztazích a o rodičovství, avšak o vztazích v sešívané rodině se toho moc v knihách nedovíme. Naše babičky takové zkušenosti nemívají, v pohádkách jsou macechy většinou zlé. Jaká jsou ta nejdůležitější moudra, která bychom měli znát, pokud chceme žít v lásce v sešívané rodině?

Více o vstupu ŠÁRKY ➝
MARKÉTA STRNADOVÁ - Yinová a yangová energie ve šťastném partnerství
MARKÉTA STRNADOVÁ - Yinová a yangová energie ve šťastném partnerství

Mnoho z nás se touží vrátit ke svojí ženskosti, k základní síle, která nám byla dána. Abychom si ji dovolily, musíme však překonávat různé překážky. Nároky dnešní společnosti, která nám ženskost v zásadě neumožňuje. Vztahy, ve kterých nejsou naše ženské potřeby naplněny. A v neposlední řadě výčitky z toho, když my samy do klasického modelu „opravdové ženy“ nezapadáme. Často pak upadáme do nejistoty a ztrácíme sílu k tomu, abychom naší veliké vnitřní změny dosáhly.

A proto se o Tebe chce Markéta postarat jako OPRAVDOVÝ MUŽ. Vysvětlí Ti, proč je ženská energie tak důležitá, vskutku nepostradatelná. Proč je ABSOLUTNÍ CTNOSTÍ proválet celý den nebo uvařit dětem dobré jídlo. A proč je také naprosto v pořádku, pokud jsi teď „spíše chlap“.

Dostaneš tak do rukou základní argumenty k tomu, aby ses za svou ženskost konečně postavila. A dala jí díky tomu prostor a čas, ve kterém se vzchopí a rozhojní, aby mohla uzdravit celou Tvou bytost a potažmo i celý svět.

Více o vstupu MARKÉTY ➝
KATEŘINA A PAVEL JUŘENČÁKOVI - Jak žít s cyklickou ženou a milovat ji
KATEŘINA A PAVEL JUŘENČÁKOVI - Jak žít s cyklickou ženou a milovat ji

Celý náš život probíhá v cyklech. Cyklicky se mění roční období či postavení měsíce a slunce. I my sami a zejména ženy jsme cyklické. Pokud se naučíme rozumět našim cyklům, pochopíme, jaký mají dopad na naše emoce, prožívání, energii či partnerství, velmi se nám uleví a lépe zvládneme své vztahy, dokážeme více vnímat a chápat sebe i druhé.

Více o vstupu PAVLA A KATEŘINY ➝
POSLEDNÍ SPÍKR JE ZATÍM PŘEKVAPENÍM :)
POSLEDNÍ SPÍKR JE ZATÍM PŘEKVAPENÍM :)

OSOBNÍ POZVÁNKA OD SPÍKRŮ

JAKÉ JSOU OHLASY NA MINULÉ ROČNÍKY AKCE?

Stále hledám slova, kterými vystihnout své pocity a tak úplně mi to nejde. :) Včerejšek pro mě i maminku byl směsicí úžasné energie, jiskřivosti, porozumění.

Vendy Wrožynováúčastnice akce

 Některé odvážné účastnice se o své zážitky podělily i naživo :)

Děkuji za krásnou sobotu. Váhala jsem, zda jet, ale jsem moc ráda, že jsem tento krok udělala! Krásná atmosféra, energie, uvědomění si zase dalších věcí,rozšíření obzorů, člověk je zase o krůček dál… A poklona Simoně Babčákové za dotvoření úžasné atmosféry a vlastně všem ženám, které se zúčastnily! Užila jsem si to. A těším se na další akce podobného typu!

Jana Bravencováúčastnice akce

Milá Alice, ještě jednou chci Tobě a všem báječným lektorkám a lektorům poděkovat na báječné a obohacující setkání Ženy ženám. Tak skvělou akci a atmosféru jsem ještě nikdy nezažila a ještě nikdy jsem neviděla moji kamarádku tak nadšenou. Byla to nádherná oslava ženství! Přeju hodně dalších šťastných projektů!

Lenka Jankovskáúčastnice akce

Milá Alice, VELKÉ DĚKUJI za úžasnou akci a za vše, co jsi pro nás ŽENY vytvořila a tvoříš. V sobotu jsem zažila mnou doposud nezažité. Byla jsem plna nových silných emocí a vůbec nevěděla jak s tím vším mám vlastně naložit … :o) Nicméně – zvládla jsem to!!! Čeká mě ještě hodně „tvrdé práce“ na sobě samé, ale pocit, že už jsem plno věcí zvládla, že na to nejsem sama a že podobné situace zažívá i některá další z nás, mi dává sílu jít dál. Přeji vše krásné, nechť se Ti daří… a budu se těšit opět někdy na viděnou. S úctou, láskou a vděčností

Markétaúčastnice akce

Na akci jsem byla poprvé. Čekala jsem, že to bude velké, ale toto naprosto předčilo moje očekávání. Bylo to silné, magické a nikdy na to nezapomenu.

Martinaúčastnice akce

Akce byla uplne uzasna, silna, inspirujici, a jeste ted jsem z ni plna emoci. Dekuji za vsechny uzasne prednasky, hyckani, Simcu a vsechno kolem. Atmosfera a zenska energie byla citit uplne vsude. Dekuji Ti, Alicko, a take celemu Tvemu tymu. Bylo to jednoduse bozi a uz ted se tesim na dalsi rocnik, a do te doby budu z toho vseho cerpat. DEKUJU :-)

Lucie B.účastnice akce

Akcia ŽENY ŽENÁM ŽIVĚ bola pre mňa výnimočná, zábavná, poučná. Dovolila som si sama sebe venovať peniaze na túto akciu aj keď to bolo pomaly na poslednú chvíľu a oplatilo sa. Som rada za daný čas, energiu, smiech žien, ktoré sa podieľali.

Petra K.účastnice akce

AKCI BUDE MODEROVAT...

SIMONA BABČÁKOVÁ
SIMONA BABČÁKOVÁ

Herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška, která vystudovala Zlínskou školu umění, prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, působila též v Klicperově divadle v Hradci Králové. Kromě herectví se věnuje také moderování, načítání knih (např. Sheryl Sandbergová – Opřete se do toho, Torey L. Hayden – Spratek) a vede improvizační workshopy.

Simona naše akce moderuje velmi osobitě, humorně a trefně - ochutnej ve videu:

VSTUPENKY NA AKCI

Náš sen se stal skutečností...

Vstupenky na tuto ŽIVOU AKCI jsou již VYPRODANÉ

a celých 600 lístků už má své majitelky :)

Přeješ si zúčastnit se ŽIVĚ 2017?

Oficiální prodej vstupenek máme uzavřený.
Ale je možné, že se nám podaří získat navíc ještě několik volných míst. Pokud máš velký zájem na naši akci přijít, zanech nám svůj email a my Tě budeme informovat o možnostech účasti jako první.

MÁŠ NĚJAKOU OTÁZKU?

Péče o Tebe

ZDENKA MOTÁČKOVÁ

Kontaktní email

info@zenyzenam.cz