Staň se ženou, kterou chceš
ve svém životě vidět...

Ženy ženám ŽIVĚ 2016 byla fantastická

UDÁLOST ROKU a bylo to VELKOLEPÉ!

8. října 2016 jsme se setkali ve společnosti 550 naladěných žen
a 10 úžasných speakrů a hlavním tématem bylo: 

SEBEREALIZACE A POSLÁNÍ ŽENY

Byla jsi tam s námi? Že ne? Nevadí...

 Je nám jasné, že se ne všechny ženy, které s touto výjimečnou akcí rezonují (popis celé akce najdeš na této stránce níže), se jí také mohly naživo zúčastnit.

Možná jsi i Ty mezi nimi. Možná máš malé miminko, možná žiješ v zahraničí, možná, že se Ti vůbec nehodil termín, možná pro Tebe byla akce finančně nedostupná... ať už je důvod jakýkoliv, ale Ty i přesto toužíš tuto událost zažít a využít jí ke svému růstu a rozvoji, mám pro Tebe řešení! 

Pořiď si z této akce ZÁZNAM 😉

A CO VŠECHNO ZÍSKÁŠ?

 • NATOČENO NAPROSTÝMI PROFÍKY

  Celý den natočil náš tým profesionálních kameramanů, záznamy potom skvěle sestříhají a výsledek bude prostě boží.
 • 9 VIDEÍ S PŘEDNÁŠKAMI 9 SPÍKRŮ

  Čeká Tě 9 video-záznamů z přednášek 9 zajímavých spíkrů, o kterých se dočteš níže na této stránce. Každá přednáška trvá přibližně 20 minut a je na videu zachycená v plné verzi.
 • ZÁZNAM MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

  Víš, že na akci proběhla i úžasná módní přehlídka? Lilii Khousnoutdinová v ní představila svou zbrusu novou kolekci nadherných šatů. I tu dostaneš ve video podobě.
 • PŘEHLEDNĚ V ČLENSKÉ SEKCI

  Celý záznam dostaneš krásně přehledně zpracovaný v členské sekci na internetu. Přihlásíš se jménem a heslem a videa si budeš moci přehrávat, kdykoliv se Ti zachce.
 • ANI O SIMONU NEPŘIJDEŠ

  Vstupy jednotlivých spíkrů byly komentované naší vtipnou moderátorkou a herečkou Simonou Babčákovou. Ani o ty záznam z celé akce neochudíme.

A navíc 2 SUPER BONUSY v hodnotě 1.980 Kč

Kompletní popis bonusů najdeš níže na této stránce :)

"Dopřej si velkou porci inspirace, zajímavých informací a hlavně pozitivní energie, která Tě podpoří na Tvé cestě k vlastní realizaci a nalezení svého životního poslání."

-Alice Kirš, zakladatelka Ženy ženám®

KOLIK TO STOJÍ?

Vstupenka na živou akci má hodnotu 1.999  + DPH.

Oproti tomu cena záznamu je jen 1.200 Kč + DPH.


A nyní si jej můžeš pořídit

POUZE za 1.000 Kč + DPH!


za akční cenu 1.000 Kč + DPH

Ještě ses úplně nerozhodla, zda si záznam akce pořídit?
Pojď to prozkoumat...

LETOŠNÍ HOSTÉ A JEJICH TÉMATA...

 Letos na této výjimečné akci vystoupilo 10 úžasných hostů:

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ - Přijetí vnitřních stínů jako motor seberealizace
LUCIE KOLAŘÍKOVÁ - Přijetí vnitřních stínů jako motor seberealizace
POZOR: Na přání lektorky není toto vystoupení součástí záznamu.

Psycholožka a absolventka výcviků v Transakční analýze a v koučinku. "Svádí" lidi na cestu osobního rozvoje a přeje si, aby nad sebou jednoduše přemýšleli.
Sama prochází osobním rozvojem již 15 let a ten velmi pozitivně ovlivňuje její život. Své semináře pořádá na nejrůznějších místech Čech, Slovenska, a také na Hawaii.

BOHDANA KABÁTOVÁ - Sebe-vědomí je SEXY
BOHDANA KABÁTOVÁ - Sebe-vědomí je SEXY

Ředitelka společnosti Firma 2.0 s.r.o., konzultantka a koučka, jedna z prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. Autorka mastermind programu Umění ženského leadershipu a semináře Sebe-vědomá žena. A také spokojená žena provdaná za úžasného muže a máma dvou báječných dětí.

Více o vstupu Bohdany >>
LILIA KHOUSNOUTDINOVA - Cesty extáze - neexistuje univerzální „správná cesta“ - jen „ta moje“... ale jak ji najít?
LILIA KHOUSNOUTDINOVA - Cesty extáze - neexistuje univerzální „správná cesta“ - jen „ta moje“... ale jak ji najít?

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Dnes vede projekt Ženské příběhy a provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a jeho cyklů ve všech fázích reprodukčního života pomocí přednášek, prožitkových seminářů a poznávacích zájezdů. Jako dula a akreditovaná učitelka Active Birth vede kurzy předporodní přípravy a doprovází ženy u porodu. Je autorkou několika knih a provokativní kolekce šperků. Spoluzakladatelka prvního výcviku kněžek / ceremonialistek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů.

Více o vstupu Lilie >>
JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ - SEX: Tvá povinnost nebo Tvá radost?
JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ - SEX: Tvá povinnost nebo Tvá radost?

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem nebo on-line konzultace. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní, potěšením a smyslností. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně.

Více o vstupu Jany >>
STANISLAVA MRÁZKOVÁ - Seberealizace - od štěstí k úspěchu
STANISLAVA MRÁZKOVÁ - Seberealizace - od štěstí k úspěchu

Expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka, která inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. Je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní, knihy Podnikání z pláže a stejnojmenného online kurzu.

Více o vstupu Stáni >>
TEREZA KRAMEROVÁ - Kde má mé poslání pramen?
TEREZA KRAMEROVÁ - Kde má mé poslání pramen?

Dostala do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše. Považuje se za průvodkyni po vnitřní krajině a učí lidi pracovat se svojí myslí tak, aby ona sloužila jim a ne oni jí. Pomáhá těhotným ženám nalézt důvěru v sebe, své tělo, dítě i vnitřní hlas. Podporuje rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Je autorkou hravé a funkční metody Mentální harmonizace, kterou popularizuje prostřednictvím eBooku Lékárnička v hlavě. Publikovala také eBook Mystický porod a celou řady řízených meditací, které tvoří s vizí, aby pomohly nalézt ženám svůj vnitřní zdroj.

Více o vstupu Terezy >>
JÁN POLÁK - Šarm ženskej jedinečnosti
JÁN POLÁK - Šarm ženskej jedinečnosti

Priekopník zmysluplného podnikania a propagátor Dynamiky bohatstva vo svete i u nás. Svetobežník a dlhoročný poradca, školiteľ, mentor a kouč manažérov a podnikateľov s bohatými medzinárodnými skúsenosťami. Zameriava sa na využívanie prirodzeného talentu, budovanie synergickej spolupráce a rozvoju novej generácie podnikania v súlade so samým sebou. Študoval byznys a organizačné správanie na univerzitách v USA a Veľkej Británii a okrem toho sa vyše dvadsať rokov kontinuálne vzdeláva v rôznych oblastiach osobného rozvoja a transformácie. Svoju prácu považuje za svoj koníček i poslanie a podnikanie vidí ako cestu pozitívnej zmeny, naplnenia a prínosu druhým.

Více o vstupu Jana >>
EDITA BERKOVÁ - Seberealizace jako Endorfinový mejdan
EDITA BERKOVÁ - Seberealizace jako Endorfinový mejdan

Milovnice modré indulony, lyžování, inspirativních, knih, divokého tance, koní, květin, sebevzdělávacích seminářů a dobrého piva. V roli mámy dvou úžasných dětí (Elly a Edy) přivedla na svět značku Strollering® – Mateřská v Pohybu. V čele se stovkami akčních maminek tak inspiruje k prožití mateřské dovolené aktivně a s úsměvem. Strollering® nabízí jako značka možnost seberozvoje a fantastické seberealizace. V rámci své značky pravidelně pořádá motivační výzvy a je autorkou e-booku (nejen) o hubnutí s názvem Vykašlete se na pondělí, začněte ve středu (ve středu svého těla). Edita je trenérka motivace a změny a je živým symbolem počátečních písmen svého jména - Energie, Dynamiky, Inspirace, Tvoření a Akce. Více o Editě a jak vznikl Strollering®. Více na www.editaberkova.cz, www.strollering.cz.

Více o vstupu Edity >>
MAGDALENA BARTOŠ VOKÁČOVÁ - Jak skloubit rodinu s prací a nezbláznit se?
MAGDALENA BARTOŠ VOKÁČOVÁ - Jak skloubit rodinu s prací a nezbláznit se?

Jsem psychologický kouč, arteterapeut, lektor, autorka knihy Zakázaná učebnice koučování a Sebekoučovacích karet Jako psychologický kouč pracuji 15 let. Jsem žákyní zakladatele koučinku Sira Johna Whithmora. Původně jsem vystudovala DAMU, obor herectví, autorská tvorba a pedagogika. Na vysokou školu jsem navázala výcviky koučování, terapeutickými workshopy a dalším studiem psaní a divadla – v Čechách, Británii a v USA. Používám klasické koučovací metody, které kombinuji s hereckými technikami a arteterapií. Pořádám rozvojové workshopy a dílnu tvůrčího psaní, již šestým rokem vedu integrovaný výcvik koučování. Zaměřuji se na koučování komunikace a vztahů. Pracuji s jednotlivci, páry i týmy. Jsem autorkou knihy „Zakázaná učebnice koučování“ a Sebekoučovacích karet. Publikuji v časopise Psychologie dnes. Jako kouč a lektor jsem pracovala například pro Českou televizi, Hawlet Packard, Exon Mobile, Nestlé, Danone, Česká spořitelna, KPMG, GE Money bank, Vodafone, Esselte, SOMFY a další.

Více o vstupu Magdaleny >>
LUCIE HARNOŠOVÁ - Rodičovství jako cesta k hluboké vnitřní seberealizaci
LUCIE HARNOŠOVÁ - Rodičovství jako cesta k hluboké vnitřní seberealizaci

Mým záměrem je propojovat moderní poznatky s šetrným způsobem života a tím inspirovat v oblasti osobního růstu a výchovy dětí. Na svých kurzech rodičům přibližuji výhody láskyplného a respektujícího přístupu. Věřím tomu, že děti nepotřebují, abychom je vychovávali a "předělávali". Naopak je třeba naučit se vnímat, jaké signály nám dávají, protože to jsou velmi moudré bytosti, od kterých se můžeme lecčemus přiučit. Jsou naše veliká příležitost k růstu. A to nejen ty naše děti, ale všechny děti nové doby. Ráda experimentuji, opouštím zavedené systémy a nadšeně nechávám zhmotňovat své vize. Jsem šťastnou ženou svého muže a maminkou dvou dcer. Před devíti lety jsem založila společnost Brána k dětem, lektoruji téma kontaktního rodičovství, bezplenkové komunikační metody a zdravého přebalování.

Více o vstupu Lucie >>

CO TO VLASTNĚ JE
ŽENSKÁ SEBEREALIZACE?

A PROČ JE DŮLEŽITÉ, ABY SE
ŽENY V ŽIVOTĚ REALIZOVALY?

AKCI MODEROVALA...

SIMONA BABČÁKOVÁ
SIMONA BABČÁKOVÁ

Herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška, která vystudovala Zlínskou školu umění, prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, působila též v Klicperově divadle v Hradci Králové. Kromě herectví se věnuje také moderování, načítání knih (např. Sheryl Sandbergová – Opřete se do toho, Torey L. Hayden – Spratek) a vede improvizační workshopy.

CO NA ŽIVĚ 2016 ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE?

A jak se akce líbila ženám? Co pro ně znamenala? Co jim daly přednášky? Jaké uvědomění, jakou změnu do života jim to přineslo?

Už dva dny po akci jsme dostali více než 100 krásných děkovných mailů...
 Tady jsou některé z nich.

Akce pro mě byla duhová...vybarvená všemi barvami - červená - láskyplná, oranžová - optimistická, žlutá - všichni jsme zářili jak sluníčka, zelaná - klidná a "přírodní" (super produkty šetrné k nám samotným i přírodě), modrá - všichni jsme byli ve "flow" a fialová - akce byla úžasná po duchovní stránce!!! Jsem plná vnitřního klidu, ale zároveň nabitá neuvěřitelnou energií!

Romana

Vzrušující, zábavná, hluboká, dojemná, povzbuzující, motivační, zkrátka hodně silný zážitek. Děkuji! A jaké mám po akci mám pocity? Ty nejlepší! Cítím, že se věci dávají do pohybu a to hlavně díky atmosféře, kterou jsem mohla zažít :) Žít tak a to, co mi dělá dobře. Posilovat to, co mi energii dává a ne bere :)

Romča Sedláčková

Alice - děkuji Ti, že něco takového organizuješ :) , akce byla úžasná, nádherná, plná krásné energie, prostě skvělá !!!

Dáša

Akce bola neuveriteľná, inšpirujúca,neopakovateľná. Cítim, že sa hodne vecí vo mne mení,otvára viac moje ženstvo za čo som obrovsky vďačná.

Ivana Sopková

Uplne uzasna, silna, inspirujici, a jeste ted jsem z ni plna emoci. Dekuji za vsechny uzasne prednasky, hyckani, Simcu a vsechno kolem. Atmosfera a zenska energie byla citit uplne vsude. Dekuji Ti, Alicko, a take celemu Tvemu tymu. Bylo to jednoduse bozi a uz ted se tesim na dalsi rocnik, a do te doby budu z toho vseho cerpat. DEKUJU :-) Jsem nabita zenskou energii, cítím neskutecne silne emoce a vim, ze jsou vsechny v poradku. Citim obrovskou radost, inspiraci a svou cestu. Citim se ve svem tele doma a jsem vdecna, ze jsem si tohle doprala. Jsem dojata. :-)

Lucie Bezecná

Akce Ženy ženám včera pro mě byla velkolepá, nádherně a milé organizovaná :-) Vládla tam příjemná atmosféra a vše krásně, příjemně a milé plynulo :-) Spíkři, Simona, celý tým Ženy ženám a Alice, Sono pro mě moc nádherné. Odnesla jsem si radost v srdci, to že ženy jsou krásné, pokoru a vděčnost za to, že jsem tam směla být dopřát si to a úžit si to :-). Po včerejšku jsem si uvědomila, že nežiji vůbec svůj sen a uvědomění je, že se na to budu teď hodně zaměřovat a myslet na sebe a svůj sen ... chtěla bych se mít na prvním místě, cítit se sama se sebou v pohodě... Vaše semináře mě otevírají oči i srdce. Pro mě to bylo všechno krásné a úžasné a skvělé :-) Mockrát všem děkuji ... s láskou a vděčnosti

Mirka H.

Nedá se slovy popsat, plakala jsem od 1. minuty, dotýkala se me vnitřní podstaty. Záře, síla, záměr, to jsou slova, která vyjadřují včerejši akci. Děkuji! Dnes cítím uvolněni, motivaci, silu. Uvědomila jsem si, že mám sílu TO udělat, žit naplno, pomáhat druhým. Už to vím dlouho, ale včera to bylo o velké inspiraci k odvaze.

Pavla V.

Než jsem na akci šla, bála jsem se trochu, aby to nebyl spíš takový "ezo slepičinec", ale musím říct, že jsem se hrozně moc spletla... ta ohromná ženská energie byla naprosto úžasná, měla jsem najednou pocit, že my Ženy zvládneme společně vše! Akce mě nakopla k tomu vyléčit staré šrámy, najít zapomenutou cestu k sobě samé, užívat si života tady a teď, a být ŽENOU se vším, co k tomu patří! Velmi děkuji Alici a jejímu týmu, všem přednášejícím a samozřejmě také Simoně, která byla prostě skvělá! DÍKY!!!

Sabina

Bylo to krásné, léčivé, usměvavé, spojující s mými kamarádkami, plné slz, inspirativní a budu na to hodně dlouho vzpomínat. Když si na událost vzpomenu, usmívám se a tancuju a zpívám si :). Je mi hezky.

Blanka Tichavská

Super nálada a krásné ženy:) Příjemné koordinátorky a také prostředí, smála jsem se jak už dlouho ne a také jsem si krásně poplakala s Terezkou ...za to vše i dárečky moc děkuju.Už teď se těším na příště;) Cítím se nabitá a krásná. Mám chuť do života a snažím se si užívat hlavně přítomnost a být prostě svá;) a to furt. Chci žít v pravdě, milovat bezpodmínečně a přivolat si do života hojnost a štěstí. Chtěla bych šířit dál co vím a pomáhat ženám kolem sebe v utváření lepšího světa pro naše děti.

Věrka Jenyšová

Fascinující, obohacující, inspirativní, emotivní, relaxační -luxusní den:-.)))))))) Dnes den po akci jsem v obrovské euforii, každému o tom vyprávím, ale slovy se to nedá popsat......musí se to zažít!

Iveta Raková

Včerejší den byl krásný zážitek, plný inspirace, aha momentů, radosti, ale i slz (a já jen tak pro nic za nic skutečně nepláču :-)). Jsem nadšená, v dobré náladě, plná energie, snů, nadějí a představ. (I manžel toto mé uvolněné rozpoložení okamžitě poznal :-)) Po včerejšu jsem si uvědomila, že překážky, které ve svém životě mám, si kladu do cesty jen já sama. Nevidím ty krásné barevné motýlí křídla. A jak bych chtěla žít? S vědomím krásných křídel za mými zády. :-)

Hana Přikrylová

Byla naprosto fantastická!!! Plná emocí, plná, natřískaná ženskou energií, sesterstvím, pochopením, otevřenou náručí. Všechno fungovalo, nikde nebyly fronty, bylo to tak vyživující!! Ohleduplné k jedinečnosti každé z nás, inspirující... Cítím se nabitá, otevřely se některé věci, ukazuje se mi cesta, jak naložit se svým prožitým čímsi. Jsem unavená, ale přitom naplněná ženskou vědomou energií.

Vladimíra Kalašová

Úžasná, naplňující, podporující, motivující, plná smíchu i slz, bylo tam všechno a mělo to nesmírnou hloubku a přesah. Teď cítím, že jsem to já, OPRAVDOVÁ JÁ, jsem neuvěitelně klidná, bez obav a strachů, jsem vděčná za cokoli kolem mne, na tváři mám pořád úsměv.

Kateřina Otáhalová

Bombastická, jedinečná, silná, sdílná, cítím, jak mi po ní narůstá energie a také, když si na ni vzpomenu, jako bych tam opět byla. Děkuji za ni z celého srdce! Cítím se nabitě, motivovaně, posilnění a odhodlaně. Také se cítím, že žiji více v přítomnosti. :) Teď žiji, teď cítím, teď mohu změnit to, co chci, teď je čas pro mne i to, co chce sdílet, předat, prožívat. Jsem ŽENA! :)

Adéla Nováková

A JAK ŽENY HODNOTÍ VSTUPY LEKTORŮ?

Jaká přednáška byla nejzajímavější? Všechny. Každá plynula tak kouzelně a připadlo mi, že všechny utekly strašně rychle. Každého bych vydržela poslouchat hodiny. A Simona, ta mě také velice obohatila. Z mého pohledu ji stavím na úroveň ostatních lektorů. Nejvíce mne zasáhlo cvičení, na kterém jsme se vydaly do své duše. Byla jsem zaskočená svým nezadržitelným pláčem. Stále se k tomu v myšlenkách vracím. Nechám na sebe působit získané vědomí a energii a za měsíc se zkusím podívat znovu. Už teď se těším, co přijde. S láskou a vděčností, Tvá rozkvétající Bohyně

Ludmila Kujalová

Úžasné pro mne bylo objevit Lilit! Všichni byli skvělí, každý mě něčím a nějak zaujal. Nejvíce mě ohromila Edita. Takový šílený nářez energie, jsem ještě neviděla. Jsem nesmírně vděčná, že jsem je poznala - všechny!!! A Simona Babčáková byla Bohyně na svém místě.

Věra Slámová

Moc se mi líbilo všechno! Největší energii a sílu ženství jsem cítila u Jany Maškové Zimolové. Tereza Kramerová má nádherný hlas, to bylo pro mě hodně niterní záležitostí. Edit Berková - ano, tak to podle mě přesně vypadá, když si nevěříme a odpojíme se samy od své intuice a srovnáváme se s ostatními a žijeme s "Nejsem dost dobrá". Byla v tom užasná každodennost, opravdu smekám za sdílení a odlehčení. Bylo to krásně odlehčujíci, stejně jako komentáře Simony...

Nejúžasnější byla Edita a pak také Simona, já se prostě včera potřebovala opravdu ze srdce zasmát a tím uvolnit to obrovské sevření, které na mě přišlo se začátkem semináře. Ostatní témata byla také prima, ale já nejvíc potřebovala ten léčivý smích.

Marcela N.

Vsechno mi neco dalo. Editka poznani, ze na sve poslani se nejde hlavou, ale srdcem. Janinka, jak dulezite je venovat se sve sexualite, i sama. Lucinka K., jak dulezite jsou stiny a Lilith. Proste ja se vsim vsudy. Lucinka H. inspiraci, az budu jednou maminkou, a prozatim prace s vnitrnim ditetem. Janko silu talentu jako platidla a samr jako kouzlo pro sebe. Lili silu zkouset a dovolit si byt cerna ovce. Sesterstvi. Stana, ze je jedno, co delas, hlavne, ze jsi v tom stastna. A chci tady jeste pripsat uzasnou prehlidku - fakt pecka. :-) Az mi tekly slzicky.

Lenka Klosová Orlitová

Vsichni byli uzasni, skveli, zarivi, silni a nesmirne pokorni.

Pavla Vitkova

Hrozně jsem se těšila na Terezku a má očekávání byla překonána!:) byla božská! Také jsem jiskřila při dupání a křičení s Janičkou :) To jsem potřebovala jako sůl! Editka - Už dloho jsem se tak nezasmála jako u hledání Tématu pro naši Alici:) a za rady ohledně rodičovství (Magdaléna, Lucka H.) mám teplo u srdce a radost z šíření toho, co praktikuju také:)

Věrka Jenyšová

Všichni byli výborní a hlavně ze všech čišela pokora a čistota. Simona byla jedinečná.

Ludmila Zdena Kutálková

Terezka mě krásně dojala, Janička mě rozdivočila a nabila, Lucinka K. doplnila o jednu mou část, Editka ohromně rozesmála, Janko mi dal věcný návod, Lili otevřela oči...

Lenka Matoušková

Všichni byli super! Ale pár bych jich přece chtěla vypíchnout......Hodně silná pro mě byla meditace od Terezky...DĚKUJU! Rezonovala se mnou Editka protože často i já mám ten pocit že všichni okolo mě mají to TÉMA, jen já ne a je to hrozný! :-), Janička mě zasáhla, protože tohle téma si už nějakou dobu řeším a určitě ji ještě nějak využiju :-) a musím říct že hodně jsem si odnesla i od Simče která je prostě úžasná :-)

Ivana S.

Simona Babčáková je bez komentáře. Vždy mě byla sympatická a ted mě dostala. Simono, jsi fakt dobrá! Janko Polák neuvěřitelně pohladil motýlími křídly, Bohdana Kabátová mi ukázala, jak jít po cestě lesem a být tak sexy, díky Lucii Kolaříkové jsem v sobě přijala moji Lillit, Jana Mašková Zimolová ve mě roztepala moji Katlínu, Stáňa Mrázková ve mě ukotvila moje proč, moje téma, Tereza Kramerová uvolnila potlačované slzy a zpřístupnila mi moji svatyni, Magdalena Bartoš Vokáčová mi připomnělam jak důležitý a katarzní je pro mě zpěv, Lucka a její kontaktní rodičovství mi dalo poznat, jak mě moje Amálka každý den učí být přítomná, být opravdová, Edita Berková mě zcela uklidnila, že to není o tom být za každou cenu dokonalá a při tom všem dokonalá vlastně být a Lilia mě obohatila svým nadhledem a respektem k odlišnosti. A Alice je pro mě velký vzor, dokázala zesíťovat tolik žen, které na sobě pracují a chtějí pracovat, a její cesta nebyla určitě jednoduchá. Na začátku byla sama. I já mám ve svém bezprostředním okolí jen málo podobně smýšlejících lidí, spíše těch , které se této celé snaze posmívají a zlehčují a bagatelizují. A o to víc si Alice vážím, že to na začátku nevzdala a dala vzniknout téhlé úžasné komunitě.

Kateřina Otáhalová

A JAKÉ BONUSY ZÍSKÁŠ?

Pokud si koupíš záznam z akce Ženy ženám ŽIVĚ za 1.000 Kč + DPH, získáš tím navíc dva bonusy v celkové hodnotě 1.980 Kč. Tyto bonusy jsou samostatně neprodejné. A jaké to jsou?

Bonus č. 1:

10 přednášek z akce Ženy ženám ŽIVĚ 2013

V HODNOTĚ 990 Kč

Tady je malá ochutnávka:

 • 1

  PŘIJÍMÁM SVŮJ STRACH

  od Lucie Kolaříkové
 • 2

  JAK ZVLÁDAT NEGATIVNÍ EMOCE VZHLEDEM KE SVÝM NEJBLIŽŠÍM

  od Jitky Ševčíkové
 • 3

  ZTRACENÉ ARCHETYPY ŽENSKÉ DUŠE

  od Barbory Zemanové
 • 4

  SÍLA A DARY NEDOKONALOSTI

  od Šárky Weberové
 • 5

  SEXUALITA A INTIMITA PO PORODU A V DLOUHODOVÉM VZTAHU

  od Denisy Říha Palečkové
 • 6

  JAK MLUVIT O MENSTRUACI S MUŽI

  od Dany-Sofie Šlancarové
 • 7

  JAK SE RODÍME - TAK ŽIJEME

  od Lilie Khousnoutdinové
 • 8

  ZROD HVĚZDY ANEB PRŮVODCE POZNÁNÍM SEBE SAMA

  od Bey Benkové
 • 9

  ŽÍT TAK JAK CHCI

  od Davida Kirše
 • 10

  JAK BÝT OTEVŘENÁ LÁSCE A ŽIVOTU

  od Richarda Vojíka

Bonus č. 2:

9 přednášek z akce Ženy ženám ŽIVĚ 2014

V HODNOTĚ 990 Kč

Tady je malá ochutnávka:

 • 1

  JAK RŮST SKRZE TEMNÁ OBDOBÍ ŽIVOTA

  od Lucie Kolaříkové
 • 2

  SLADKÉ HROZNY HNĚVU

  od Jitky Ševčíkové
 • 3

  LÁSKA BEZ POUT

  od Šárky a Zdeňka Weberových
 • 4

  UVOLNĚNÍ PÁNEVNÍHO DNA

  od Denisy Říha Palečkové
 • 5

  FLIRT DANCE: TANEC, KTERÝ BOŘÍ I TVOŘÍ

  od Lucie Mattabu
 • 6

  JE OBLEČENÍ JEN POVRCH TĚLA NEBO NĚCO VÍC?

  od Táni Havlíčkové
 • 7

  MAGICKÉ OKA-ŽIKY: ŽIVOT TADY A TEĎ

  od Davida Kirše
 • 8

  JAK SI SPLNIT I TA NEJTAJNĚJŠÍ PŘÁNÍ

  od Richarda Vojíka
 • 9

  ŽENSKÉ TĚLO: JEHO MOUDROST A MÝTY

  od Lilie Khousnoutdinové

ANO! TOHLE SI CHCI DOPŘÁT!

KOLIK TO STOJÍ?

Vstupenka na živou akci má hodnotu 1.999  + DPH.

Oproti tomu cena záznamu je jen 1.200 Kč + DPH.


A nyní si jej můžeš pořídit

POUZE za 1.000 Kč + DPH!


za akční cenu 1.000 Kč + DPH

MÁŠ NĚJAKOU OTÁZKU?

Péče o Tebe

Veronika Heraltová

Kontaktní email

info@zenyzenam.cz