"Na Valentýna slavím narozeniny
a mám chuť dárky nejen dostávat,
ale i dávat..."

Pusť si video a dozvíš se jaké :)

Raději čteš? Tak přesně tohle ve videu říkám...

Loňský rok byl pro mě hodně o seberealizaci a také se to projevovalo ve všem, co jsme v Ženy ženám tvořili.
 
Do letošního roku jsem ale vstoupila s přáním více se zaměřit a podpořit ve vztazích, partnerství a mateřství.
 
A je super, že tu za chvíli máme Valentýn. Den, který se do naší společnosti zapsal právě jako den oslavy lásky, partnerství a vztahů. Moc mě baví, jak ta synchronicita hezky funguje. Dokonce letošní výroční akce Ženy ženám ŽIVĚ, kterou plánujeme na podzim, se ponese v duchu partnerských vztahů. Takže se máš na co těšit a na jaře se dozvíš víc.
 
Valentýn je pro mě svátkem, který slavím už 32 let a letos ho oslavím po třiatřicáté. Já jsem se totiž na Valentýna narodila. Takže mám důvody ke slavení hned dva.
 
Udělá mi velkou radost, když se k mé oslavě taky připojíš! Na chvíli pusť z hlavy, že je to potrhlý konzumní americký svátek a pojď do jeho podstaty. Do toho, že je to oslava lásky. Oslava zamilovanosti. Oslava partnerství a vztahů. Pro mě den svatého Valentýna vyjadřuje tento nádherný záměr a takových dní bychom si měli dopřávat co nejvíce.
 
Dní, kterým říkám důvěrně Magické okamžiky.
 
No a protože se blíží moje narozeniny a já dárečky nejen ráda dostávám, ale miluju je taky dávat a obdarovávat jimi druhé, tak pro tebe jeden Valentýnsko - narozeninový dárek mám.
 
Je to dárek, který podpoří právě ony VZTAHY, o kterých jsem tu doteď mluvila. A podpoří tebe a tvé vztahy, pokud ho přijmeš a řekneš ANO.
 

Dnes mám pro Tebe krásný dárek:

SPECIÁLNÍ VALENTÝNSKÝ BALÍČEK

Vytvořily jsme v Ženy ženám speciální valentýnský balíček, který se skládá ze dvou částí.

1. Video-seriál Magické okamžiky,

☞ v hodnotě 750 Kč

který jsem vytvořila a natočila s mým mužem Davidem.

Je to série 17 inspirativních videí, která jsou zpracovaná do přehledné členské sekce a skrze která sdílíme svůj životní příběh, své recepty na šťastný a harmonický vztah, naše zkušenosti a názory na život v páru.

"Alice a Davide, jste skvělí, že o sobě můžete takto mluvit. Je to skvělé a navzájem se doplňujete. Přeji vše nej a ať vám to i nadále klape. Dík za spoustu moudrých slov, která jste tu řekli. Je pravda, že pokud partneři spolu nekomunikují, je to špatné. Díky za vše, co pro nás všechny děláte. Díky…posunulo mě to dál…"

Erikamajitelka Magických okamžiků

2. Záznam ze semináře Tajemství vztahu

☞ v hodnotě 990 Kč

s těmi nejlepšími lektory, které v oblasti vztahů, partnerské intimity a sexuality znám. Jsou jimi moji blízcí přátelé a odborníci Denisa Říha Palečková a Richard Vojík. Skrze videa z tohoto semináře můžeš načerpat to nejcennější vztahové know how, které Denisa s Richardem učí jen na živých párových seminářích a díky tomu tak obohatit sebe i své partnerství.

Čekají Tě celkem 4 hodiny videí, která jsou rozdělena do tématických celků...

Mužská a ženská polarita

Jak jinak prožíváme svět, emoce, tělo i sexualitu – a jak si z toho vzít to nejlepší…PRO ŽENY: jak být v souladu se svým tělem a pocity – cesta ke kontaktu s vlastní hlubokou moudrostí. PRO MUŽE: jak transformovat intenzivní sílu emocí ženy do propojení, porozumění a vášně.

Komunikační rituál

Poznej nástroj pro skutečný dialog a porozumění, díky kterému můžeš najít klíč i k “neřešitelným” situacím. Komunikační rituál rozpouští bariéry drobných i roky nekomunikovaných témat. Také pomáhá k definování společných přání a cílů.

Vědomé milování

Poznej sílu vědomého milování – podporuje hloubku a vášeň ve vztahu, dodává energii a optimismus, podporuje pocit touhy, vášně a zamilovanosti i po mnoha letech soužití… Pomáhá léčit tělesná i duševní zranění (jizvy po operacích a po porodu, zneužití, nevěra atd.)

Sexuální magie

Poznáš, jakým způsobem pracovat se svými přáními a vědomými i nevědomými myšlenkami tak, aby Tě smysluplně a v souladu s Tvým životním záměrem podporovaly na Tvé cestě. Dozvíš se mnohem víc než tajemství a postup rituálu sexuální magie. Seznámíme Tě s principy, které ovlivňují to, jaká skutečnost se pro nás zhmotňuje.

"Náš vztah se dělí na období “před Denisou a Richardem” a “po Denise a Richardovi”. Náš sexuální život se dělí na stejné dvě etapy se stejným milníkem. A nemyslím tím konkrétně sexuální život nás dvou. Myslím to globálně - to, co zažívám za poslední půlrok, jsem v oblasti sexu a vnímání lásky a energie nikdy předtím neprožila a ani neumím stručnými slovy popsat."

Stáňaúčastnice semináře

"Chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za konzultaci i kurz. Za posledních pár dní v našem vztahu proběhl obrat o 180 stupňů. Cítíme se, jako bychom se do sebe znovu zamilovali a včera jsme se milovali tak vášnivě jako snad nikdy předtím. A vůbec mne to nebolelo. Nevěřila bych, že je něco takového možné!"

Alenaúčastnice kurzu

Obrovskou porci inspirace a praktického učení, které potřebuje každý, kdo chce žít v harmonickém, láskyplném a naplněném vztahu, můžeš pro sebe získat za dárkovou super cenu: 

690 Kč + DPH

(835 Kč vč DPH)

A pořídit si ho můžeš ještě:

A za ušetřených 905 Kč si dopřeju třeba masáž :)

Na všechna videa se doporučuji dívat ideálně i s partnerem a jsem si jistá, že takový dárek hodně, hodně podpoří vaši květinku jménem vztah, která potřebuje péči k tomu, aby rostla a krásně voněla. A stejně tak jsem si jistá, že si sledování společně moc užijete.
 
Pokud jsi single, tak to vůbec nevadí. I tak si VALENTÝNSKÝ BALÍČEK pořiď, protože skrze tato všechna videa načerpáš praktické informace a inspiraci, která se ti do nového vztahu bude rozhodně hodit.
 
Budu moc ráda, když můj dárek v podobě velké slevy na valentýnský balíček přijmeš, využiješ a podpoříš sebe i svého milého ve vytváření láskyplného a vědomého vztahu, který stojí za to žít.
 
A pokud ne, i to je v pořádku. A i tak ti přeji nádherné valentýnské dny, pořádnou oslavu lásky a naplněné vztahy.
 
Alice Kirš, zakladatelka a ♥ Ženy ženám