Pokud Ti někdy strach komplikuje život,
omezuje Tě, nebo dokonce paralyzuje,
pak jsou následující řádky
pro Tebe velice důležité.

Proč?

Když se řekne strach, nejedno hrdlo se stáhne. Strach je vnímaný jako problém, tajemný démon, brzda spokojeného života. Strach se zahání, potlačuje a pomocí léků utišuje. V dnešní rychlé době znají strach mnozí, ale ve škole se neučili, co s ním.

Možná by ses strachu ráda zbavila. Strach z toho, co by se mohlo stát, nebo co by člověk mohl zjistit, stojí v cestě každé nové zkušenosti lásky a pravdy. Ve strachu nemůžeš vnímat nic dalšího. Život od Tebe vyžaduje odvahu…

To se dobře říká, ale co s tím? Mám pro Tebe dobrou zprávu – existuje řešení. Máš totiž dvě možnosti:

Strach Tě může paralyzovat, nebo se stát Tvým největším pomocníkem a učitelem.

Ve skutečnosti je strach přirozenou součástí naší výbavy pro život, stejně jako oči, emoce nebo tlukoucí srdce. Má svou jasně definovanou a smysluplnou funkci – je naším věrným a neustále střežícím ochráncem.

Pokud zasahuje přehnaně a nečekaně, je pravděpodobné, že zacházíme špatně s ním i sami se sebou.

Nové informace, nové způsoby myšlení a nové zvyky však mohou způsobit revoluci ve tvém životě.

Možná si říkáš, kdo jsem,
abych Ti vyprávěla něco o strachu?

Sama jsem před lety trpěla panickými ataky a strach byl můj největší nepřítel. Celé noci jsem prožívala v děsu, který procházel celým mým tělem, vyčerpával mě a neměla jsem sílu s ním bojovat.
Bylo to hrozné období mého života a myslela jsem si, že nikdy neskončí. Strach byl můj největší nepřítel.

Jedné noci, kdy se strach opět objevil v plné síle, jsem se ho celá zoufalá zeptala: „Kdo jsi a co po mě chceš? Dej už mi pokoj!“. A strach mi k mému velkému překvapení odpověděl: „Jsem tady pro Tebe. Jsem tu proto, aby ses ode mě učila.“

Byl to pro mě šok. Ale díky tomuto zážitku jsem se postupně naučila nebojovat. Stal se z něj můj přítel a pomocník a díky mnoholetému studiu lidské psychiky jsem se naučila techniky, které pomohly nejen mě, ale i stovkám dalších lidí.

 

Chci i Tobě ukázat cestu, jak se strachem
pracovat a udělat ze své slabiny svou největší sílu

Proto jsem připravila ve spolupráci s projektem Ženy ženám tento online program s názvem Přijímám svůj strach. Věřím totiž, že není normální se příliš starat, strachovat a kontrolovat. Normální je být v klidu, mít uvolněné tělo a mysl a strach pocítit jen ve chvíli, kdy jde o život.

Pojď tedy se mnou na cestu, na které si společně ukážeme, jak pracovat se strachem a k čemu nám strach vůbec je.

V rámci mého programu „Přijímám svůj strach“ získáš:

 • 3 vzdělávací videa

  V těchto videích najdeš cenné informace o tvém strachu, jeho záměrech, zvycích a úkolech. Uvědomíš si, že strach je Tvá přirozená součást, která tu vždy byla, je a bude.

 • 3 mluvené meditace a relaxační cvičení

  Tyto meditace a relaxační cvičení jsou skvělé v tom, že Tě naučí, jak se odevzdávat proudu života a vzdávat se kontroly

 • Inspiraci pro tvůj život

  … k životnímu stylu a vnitřním postojům, které můžeš přijmout do svého života i Ty a dlouhodobě tak utišit strach

 • Praktické rady a konkrétní návody

  Zjistíš, jak se strachem pracovat a díky těmto praktickým radám a návodům využiješ tyto techniky ihned ve tvém každodenním životě

 • Odpovědi na 9 nejčastějších otázek týkajících se strachu

  které si kladeš možná i Ty

 

Ohlasy žen, které již absolvovaly program Přijímám svůj strach, jsou skvělé:

Lucčin náhled na strach mi pomohl uvědomit si, že ke mně patří a můžu ho mít ráda. Po setkání se strachem mi bylo líto, že jsem ho tak dlouho odmítala, protože jsem zjistila, že mi nechtěl nic udělat. Mít ráda svůj strach je překvapivě příjemná zkušenost. Srdečné díky!

Veronika, 37 let

Milá Luci,

je zajímavé, že po setkání se strachem se zmenšily moje katastrofické scénáře v hlavě. Nevím proč, ale zabralo to. Mám mnohem menší strach ze strachu, který by zase mohl přijít, i ze svých myšlenek. Je to zajímavé a nečekané, hlava mi to nebere, but I LIKE IT!
Moc ti děkuji, jsem ráda, že jsou lidé, jako ty.

Katka 25 let

Ahoj Lucie,

vyzkoušela jsem tvou metodu přijetí strachu. Beru už dva roky antidepresiva a zažívám stavy silné úzkosti. Snažím se ale antidepresiva vysadit, a když to na mě přišlo, tak jsem vyzkoušela tvou metodu. A ten strach po chvíli opravdu zmizel! Trápí mě to celý život a nikdy bych nevěřila, že se účinek dostaví, když strach bezvýhradně přijmu. Jsi pro mě velkou oporou a inspirací a díky za tvůj pozitivní přístup.

Tvoje věrná fanynka Lucka S.

Přestaň i Ty se svým strachem bojovat.

Mám pro Tebe návod, jak na to a stejně jako Veroniku, Katku, Lucku a stovky dalších žen, povedu i Tebe celým programem teoreticky i prakticky tak, že na jeho konci budeš umět se svým strachem pracovat a mít uvolněné tělo i mysl.

>> Pokud víš už teď, že se chceš naučit pracovat se svým strachem
a udělat z něj svého pomocníka, vstup do programu nyní <<

Program Přijímám svůj strach

Využij AKČNÍ NABÍDKY: Původní cena online programu Přijímám svůj strach byla 990Kč s DPH. NYNÍ POUZE 590Kč s DPH.

Získáš přístupy do online sekce, ve které najdeš všechna videa i audio nahrávky. Jsou na nich informace a postupy, které jsem se musela učit mnoho let. Stály mě hodně úsilí a prošla jsem si dlouhým, temným a bolestným obdobím, než jsem se naučila přijmout svůj strach a pracovat s ním.

Ty už tak dlouho čekat nemusíš.

Všechny teoretické informace i praktické návody, meditační a relaxační cvičení a nejčastější otázky jsem pro Tebe nahrála do jednoho online programu.

Pokud se rozhodneš do programu Přijímám svůj strach vstoupit, garantuji ti, že Tvůj život se změní a Ty budeš mnohem vyrovnanější, uvolněnější a klidnější.

Navíc jsem pro Tebe připravila jeden úžasný bonus v hodnotě 290 Kč, který Ti ale dám zdarma společně s online programem. Tím bonusem je meditační nahrávka Setkání se svým strachem.

V nahrávce se setkáš s vlastním strachem tváří v tvář, a kladeš-li mu otázky, můžete dostávat odpovědi k tomu, jak se rozhodovat a jak dál pokračovat ve svém životě. Nahrávka umožňuje vidět strach v jiném světle, zbavit ho démonické povahy a udělat si z něj dobrého přítele na celý život.

Pokud tedy cítíš, že toto je právě to, co hledáš, že jsou to informace, které mohou tvůj život obrátit k lepšímu a pokud víš, že je čas naučit se pracovat se svým strachem a přetavit svou slabinu ve velkou sílu, vstup do programu právě teď. Tvoje duše Ti poděkuje 🙂

Za pár dní možná zapomeneš,
že jsem tady, abych Ti pomohla,
a strach bude i nadále ovládat Tvůj život,
místo aby Ti sloužil.

Takže jednoduše klikni na tlačítko „Přihlášku vyplň ZDE“ a vydej se společně se mnou na cestu… Jak jsem už jednou říkala, strach z toho, co by se mohlo stát, nebo co by člověk mohl zjistit, stojí v cestě každé nové zkušenosti lásky a pravdy. Ve strachu nemůžeš vnímat nic dalšího. Život od Tebe vyžaduje odvahu… Naučím Tě, jak kráčet životem odvážně a zároveň uvolněně.

Program Přijímám svůj strach pouze dnes stojí 590 Kč a ty máš možnost zaplatit kartou nebo převodem. V případě platby kartou, Ti pošlu přístup do programu obratem a se svým strachem můžeš začít pracovat hned. Pokud zaplatíš převodem, pošlu Ti přístup do programu hned poté, co se platba objeví na mém účtu.

Tak či tak, rozhodni se pro změnu a vstup do programu Přijímám svůj strach.

Čekám na Tebe a těším se na společnou cestu. Lucka