Přihláška do programu MÁM SE RÁDA

Milá Luci, moc ti děkuju za seminář sebelásky. Každý den dělám několik minut některá cvičení k sebelásce a hodně mi to projasňuje dny, zlepšuje náladu. Podařilo se mi taky několikrát víc ukazovat hranice svému okolí a cítila jsem se celkem dobře, najednou to nebylo tak těžké. Je fajn cítit se prostě dobře a milovaná. Moc jsi mi pomohla a děláš krásnou práci. Tvoje pozitivní energie je nakažlivá.
- Verča
Ahoj Lucko, je radost tě pozorovat při práci. Nejen téma sebelásky je úžasné, ale i ty, když ho přednášíš. Záříš samou láskou a já ti moc děkuju, že jsi mě nakazila a můžu na tvém příkladu vidět, jak hezké to je, když je někdo svůj. Toho se stále ještě bojím, co by tomu všichni řekli, kdybych byla najednou jiná. Ale dodala jsi mi odvahu a vždycky, když se budu bát být sama sebou, vzpomenu si na tebe! Díky, že se máš ráda a můžu to od tebe odkoukat!
- Klára
Dobrý den milá kolegyně, shlédla jsem Vaše video k sebelásce, které bylo přístupné na youtube. Ráda bych Vám, jako kolegyně terapeutka, napsala, že je Vaše práce velmi inspirativní. Vaše vystoupení je ohromně pozitivní, jste plná energie, cítila jsem z Vás upřímnost a velkou moudrost navzdory Vašemu mládí. Určitě lidem dodáváte mnoho odvahy do života. Je mi 55 a jsem Vaší velkou fanynkou. Děkuji a přeji Vám vše nejlepší na Vaší profesní dráze, jste skvělá.
- Kateřina Dalejšíková PhD.

Přihláška do programu MÁM SE RÁDA