Alice Kirš & Magdalena Vokáčová

Povídání o vztazích, práci, rodině a životě….

Podívejte se na inspirativní rozhovor, ve kterém se ptám Magdaleny na tyto a další otázky:

   • Co je pro tebe osobní rozvoj u žen? Liší se nějak od osobního rozvoje mužů?
   • Napomáhá herectví nějak sebe-vědomí?
   • Právě probíhající trénink NEURORESTART tvého muže Jirky Vokáče Čmolíka je i pro ženy, nebo je spíše určen mužům?
   • Nastal u tebe, v tvém osobním životě také neuro-restart? Jak se projevoval?
   • Jak při tom všem co děláš zvládáš svého syna?
   • Jak vypadá tvůj bežný den?
   • Tvá rada, jak být spokojenou a naplněnou ženou….?
Magdalena Vokáčová
Autorka, koučka, herečka, režisérka a konzultantka
Propojuje koučování s aplikovaným divadlem (výcvik Koučink jako umění žít)
Užívá herecké techniky pro školení komunikace a sebekoučování (výcvik Autentické dialogy)
Členka ATL (Association of Transformational Leaders)
Autorka Sebekoučovacích karet Vnitřní vítěz (www.sebekoucovacikarty.cz)

 

Přidejte se do diskuze
 1. Petra Bolková napsal:

  Moc se mě rozhovor líbil a myslím si to samé jako vy dvě že dítě je šťastné pokud je šťastná i máma takže proti chůvám a paním na uklízením nic nemám 🙂 vše mě dodalo energii díky

 2. Bohuslava Štanglova napsal:

  Děkuji za supr rozhovor,určitě jsem v něm našla také něco pro sebe a svůj život.Já ráda pomáhám lidem ,tak jak to v daný okamžik cítím svým srdcem a naplnuje mi to a baví.Tak Váš rozhovor přepošlu kamarádkám.Přeji Vám všem krásný sluníčkový den a at jsou všichni spokojení a štastní,jak to nejlíp v daný okamžik dovedou.B.Š.

 3. ewuška napsal:

  Určite to vnímam ako obohatenie a posun vpred. Pri odpovdi, kde p. Vokáčová hovorí o opatrovateľke a upratovačke, ma tak napadla úloha matky. Vidíme rolu ženy v rodine ako:zástera, mop,sporák, riady..atď …a teraz je tu vyzdvihnutá taká rola ženy- matky pracujúcej na sebe, okoliu … Teraz chápem prečo sú mnohé ženy také, že si neuvedomuju svoju ženskosť, že sa nevnímajú ako časť celku … ďakujem ewuš

 4. T.Tučková napsal:

  Supr rozvovor dvou úžaných dam! Krásné povzbuzení -hlavně pro spoustu žen!

 5. Jitka napsal:

  Úžasné povídání. Děkuji. Krásný den všem.

 6. Alice Kirš napsal:

  Děkuju za krásné komentáře, jsem ráda, že se vám video líbí a obohacuje vás 🙂 Ať máte krásné dny A.

 7. Lucka napsal:

  Magdalénko a Aličko, děkuji Vám za inspirující video 🙂 … Věřím, že nás ženy již brzy obohatíte dalším videem, které si jistě shlédnou i muži 🙂 … Krásný den 🙂

 8. Jarek napsal:

  Lucko, já koukám! 😉 Ono, jak je pro vyrovnaný tok řeky důležitý protější břeh jejího koryta, tak je pro harmonický vztah na místě znát postoj partnera, názor druhého pohlaví.
  Magdaléno, znám situaci, kdy se člověk stává citlivější – vnímavější, jak u mně, tak klientů i klientek :-), jak je důležité pracovat na odolnosti – rezistenci a udržet to pěkně v rovnováze.
  Dceři jsem už odkaz poslal. Oběma, SKVĚLÁ PRÁCE!!! DĚKUJI! j*

 9. Hana Erbenová napsal:

  Velice zajímavý a sympatický rozhovor, milé dámy.
  Děkuji a zdravím. Hana

 10. Jarek napsal:

  Nedá mi to! Dcera na mnou poslaný mejlík, s odkazem sem, reagovala: „tati, DOST DOBREJ MEJLÍK. MÁM O ČEM PŘEMÝŠLET B-) DĚKUJI K“
  Potěšilo mně to. Děkuju J*

  • Eva Turoňová napsal:

   Jarku,díky za pohled muže:-) určitě s tímto přístupem jste pro ženy ve vašem blízkém i vzdáleném okolí velkým přínosem!

 11. Martina napsal:

  Jedním slovem:úžasné… 🙂

 12. Věra napsal:

  Milá Alice, milá Magdaleno,
  trochu Vám závidím, ale současně moc přeji životy, které žijete. Současná doba je pro moji generaci novinkou, ale velmi vzŕušující, naplňující a tvůrčí. Mám z toho velikou radost, že takto lze prožít život. Nechci Vám radit. K tomu nejsem dost kompetentní, ale jak jste mluvily o dětech, nemusíte se bát, že něco ztratíte, když budete věnovat svým dětem 5, 6 let života. K tvůrčímu a potenčnímu životu se ještě dostanete až Vám odrostou děti a dostane to úplně jinou domenzi prožitého života a zkušeností. Otevřou se další nové obzory. Je mi 56 a sděluji jen své vlastní pocity, že se otvírá prostor pro nové aktivity. Paní Magdaleně děkuji, jak uvedla příklady ze života, kdy zažila přirozené neurorestarty.
  Pan Jiří Vokáč Čmolík mě zaujal z počátu tím, že, z mého pohledu, měl velmi sympatickou a normální ženu. A to mám standartní sexuální orientaci. 🙂
  To, že Alice podporuje svého muže Davida, mi bylo jasné včera po skončení webináře. 🙂
  Děkuji za upřímný a zajímavý rozhovor.
  Děkuji za příjemný čas strávený s Vámi. 🙂
  Přeji krásný den všem. Věra

 13. Kristy napsal:

  Celé video je moc fajn, milá dáma a rozhovor. Jen jednu poznámku k tomu mám a nemohu ji nenapsat.
  Křesťanství není o vině(i když je tak někdy propagováno), křesťanství je o lásce a milosti. Naopak díky tomu, co pro nás Ježíš(ať už visí kdekoli s jakýmkoli výrazem) udělal s vinou nemusíme žít. On proměnil naši vinu(smrt) v život, smutek a bolest v radost… Díky tomu můžu být naplněnou a spokojenou ženou 🙂
  Nechci tu nic propagovat nebo něčí názor odsuzovat, chci jen ukázat další pohled na věc 🙂

 14. Sylva napsal:

  nezlobte se, ale to se tady opravdu nenajde jedna rozumná ženská,která napíše, že je tyhle „sluníčkové rozhovory“ jsou jen reklamou ? Bohužel Alice neumí pokládat otázky a tak omílá to, co si sama někde vyčetla…baby, trochu se proberte a nenechte sebou nikým manipulovat.

  • Táňa napsal:

   mi se videa líbí, ale tak nějak je toho už příliš, pořád dokola, takový brainstorming, jako bychom byly gumy, které opravdu neví, co se životem.
   Nerorestart se mi líbil celý. Bylo to něco úplně nového, něco, co jsem ještě nikdy nikde neslyšela ani nečetla.

 15. Kateřina Frodlová napsal:

  Krásný rozhovor, praktický a inspirativní. Pro mě i co se týká dětí.

  Sylvo tady je právě spousta „probraných“ žen, které chtějí být krásnou, spokojenou a úspěšnou ženou. Je mi úplně fuk zda to je nebo není reklama, naopak, jsem za ni ráda -) Vy jste se svým životem ve všem spokojená? Pokud ano, nikdo Vás nenutí si číst či koukat na podobná videa nebo že by jste nebyla….-)

 16. Eva Turoňová napsal:

  Naprosto úžasný rozhovor,jste velmi krásné a inspirativní ženy. Alice,moc děkuji za tuto příležitost a obohacení! přeji krásné a naplněné dny:-)

 17. Pavla napsal:

  Myslím, že Magdaléna je opravdu úžasná žena!:-) Ohledně mateřství, já osobně bojuji naopak s očekáváním brzkého návratu do zaměstnání, kdy já jsem se rozhodla zůstat doma, a plně si mého syna užívat… Každý den je jedinečný, nenahraditelný, chci být u toho. Před narozením malého jsem byla na manažerské pozici, měla plný diář, plánovala po 6ti měsících návrat do práce, nechápala ženy, co dokážou „být doma“, bez chůvy, babiček, pomoci hospodyně… Naopak teď čelím tlakům, proč jsem doma, proč u mateřské něco nedělám… Cítím tlak, že bych měla věci dělat jinak, zvládat víc věcí, těžko popsat… Každý to máme prostě jinak, já jsem hrozně vděčná za totální změnu priorit a názorů, které mi můj syn přinesl, jsem ráda, že jsem se rozhodla zůstat doma a tento čas si užívat na plno, a to i v dnešní tolik ambiciózní době…

 18. Lenka napsal:

  V rozhovoru je velice klíčová informace: ženy poznejte samy sebe. To přece mluví za vše a nic jako vymývání mozku nebo reklamu v tom nevidím. Každá žena je jiná a šťastná v něčem jiném.

 19. Dita napsal:

  Super:-)Trošku jsem se obávala „sluníček a lidiček“, ale rozhovor je věcný, pro mě až objevný. Obdivuji mluvení „spatra“ – je vidět, že žádný střih a úprava asi neproběhly. A pak – magic moment – určitě zavedu. Děkuji.

 20. Lenka napsal:

  Dobrý den, děkuji za hezký a svěží rozhovor plný insiprace k osobnímu rozvoji a svobodě, které jsou ve prospěch celého okolí.
  Udivila mne v něm jen jedna věc – boj s pocitem provinění při pohledu na Ukřižovaného. Je to jako kdyby někdo vykoupil z otroctví královskou dceru, dal za ni vče (i svůj život) a ona se mohla konečně vrátit ke svému otci Králi v plné svobodě. Ale vyčítala by svému vysvoboditeli, že v ní vzbuzuje pocit viny. Vždyť, co jí mohlo potkat krásnějšího? A jaký větší dar mohla dostat?
  Je to možná jen nepochopení, ne?
  Přeji mnoho úspěchů na Vaší (královské :O))cestě k plné realizaci.

 21. Šárka napsal:

  Velmi mě zaujala část, kde spolu mluvíte o mateřství a jeho dopadu na společenský život a kariérní růst. Sama jsem na MD a bilancuji mezi mateřstvím a prací. Hodně mě povzbudilo jak Magda mluví o svém dítěti a angažovanosti v práci i to, že je normální využívat chůvu a výpomoc v domácnosti. Díky, dalo mi to novou energii vybojovat si prostor i pro sebe a nemít pocit viny, že nejsem matkou na plný úvazek.

  • Pavla napsal:

   …a taky je normální zůstat doma s dítětem a užívat si každého okamžiku, které mateřství přináší. Není náhoda, že ženy jsou ty, které mohou prožít 9 měsíců těhotenství, porod a následně krásný čas po boku svého miminka.
   Je pravda, že zůstat doma znamená odstřihnutí od mnoha dříve samozřejmých věcí (divadla, večírky apod….), ale pokud se rozhodnu mít dítě, nemůžu čekat, že můj život bude stejný jako před tím. A to jak pro ženu, tak pro muže.
   Zdá se mi, že je nyní moderní prosazovat brzký návrat do práce, že jen to je ta cesta, kdy žena může být šťastná, realizovat se, cosi nezmeškat, prostě žít naplno.
   Ženy, vy co máte děti, není to nejkrásnější období v životě každé z vás?? Myslím, že toto období vás nabije energií natolik, že po návratu do zaměstnání budete úspěšné aniž byste se musely snažit. Nemusí se z vás stát „superžena“, která má děti, kariéru, chůvu, uklízečku apod., můžete si prostě nechat tento krásný čas „jen pro sebe“ a věřte, že nic podstatného vám skutečně neuteče.
   Nakonec NEURORESTART (jak ho chápu já) říká to samé… úspěch přijde je to jen o myšlení..
   A hlavně, to malé vás potřebuje, každá investovaná minuta se vám vrátí…

 22. Sylvie napsal:

  Milá Alice a Magdaléno, děkuju za úžasné upřímné video.
  Velmi mě oslovilo. Jsem na MD se 4.dítětem a sama nevím,kde později vzít energii na návrat do pracovního procesu. Jsem dost vyčerpaná a nejen z nejmenšího dítěte. Obdivuji všechny ženy, které dokáží skloubit práci s dětmi a partnerem a být happy :-))) Přeji vám krásné dny.

 23. Tina napsal:

  Milé dámy, moc se mi rozhovor líbil, jen se přiznám … vždycky, když vidím diskutovat dvě super ženské, co mají super chlapy, musím si mega zastesknout, jak se máte fajně, že jste ty dobré muže „našly“ a dokázaly s nimi budovat obohacující vztah. Co si myslíte ze svého pohledu o fenoménu singles, skupiny, do které se nedobrovolně řadím (i když snaha hýbnout v tomhle směru se svojí hlavou, předsudky, vnímáním, strachem, požadavky je obrovská, tak mám pořád pocit, že vůbec nevím, jak na to .. nevidím příležitosti něco reálně změnit .. uff). Podnikám a za silnou ženou i mužem je podle mě vždycky naplněný vztah.. a já potřebuju pro celou svoji bytost, pro tohle „dobývání světa“ – sdílet a mít za sebou odpovídající zázemí – nejen v sobě a svých schopnostech. Co věnovat nějaké video, zamyšlení, návod, cokoli nám, single ženským, co po vyhraných pracovních bitvách a velkých seberealizacích chodí do prázdného bytu a mají pocit, že přese všechnu snahu nemají vlastně nic, a touha po rodině, sdílení, dětech začíná deptat zevnitř… kterým se při pohledu na spokojené manželky skvělých chlapů smyvá řasenka? 🙂 děkuju za vás ! 🙂

 24. Zorka napsal:

  Skvelý rozhovor ! Veľmi ste ma obe povzbudili, pobavili a inšipirovali. Alicu Kirš sledujem už dlhšie, ale o pani Vokáčovej som doteraz nepočula. Veľmi ma zaujala a už po tomto jednom rozhovore ju zaradzujem k svojim vzorom. Ďakujem milé žienky, že ste ! <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.