Blog / Jak ložnice zrcadlí váš vztah?

Poslední dobou se kolem mne rozvádí a rozchází spoustu manželských párů. Dvojice, které už si nemají co říci. Lidé, kteří už spolu nechtějí žít v jednom prostoru. Dvě osoby, které už nejsou spolu v harmonii.

Uvědomila jsem si, že jsme jako dvě ručičky v hodinkách. Velká ručička /muž/, která běhá rychleji a těší se na setkání s malou ručičkou /ženou/ a při překrytí se dotknou a políbí. Užívají si čas, kdy jsou od sebe, aby se mohli zase setkat a sdílet, co za tu dobu prožili a cítili. Ale pokud se ručičky na sebe netěší, tak se pouze minou, jen tak se pozdraví a každá dál běží svůj okruh. O hodinky /prostor = domov/ se musíme starat. Vyměníme baterku, promažeme strojek, aby to ve vztahu zase klapalo, jinak se hodinky zastaví a ručičky jsou od sebe stále vzdáleny.

Jak můžeme o vztah pečovat prostorem? Upravte, změňte a prozřete svůj společný prostor. Zrcadlem našeho vztahu je ložnice. Jak se chováme k ložnici, tak se chováme k partnerovi. Jaký máme nábytek a zařizovací prvky v ložnici, takovou energii má náš vztah. Pokud děláme z ložnice skladiště, je náš vztah pouze sběr hmoty. Zkuste se zamyslet. Co pro vztah signalizuje, když z ložnice uděláme pracovnu? A nebo když ložnice slouží jako fotoalbum dětí? Chcete, aby Vám partner voněl? Provoňte ložnici.

Nefunguje-li něco v našem vztahu, udělejme změny v ložnici. Proměňme energetické pole této místnosti.

Napište mi, co vypovídá vaše ložnice o vztahu s partnerem?

Olga

www.olgabu.cz

Další články v kategorii

Inspirace Vztahy
Přidejte se do diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.