online summit žen yženám

Online summit ŽENY ŽENÁM 2017

15 INSPIRUJÍCÍCH ŽEN, 5 VEČERŮ a 300 MINUT ZAJÍMAVÝCH a UNIKÁTNÍCH PŘEDNÁŠEK. NABIJ SE OBROVSKOU PORCÍ NOVODOBÉ ŽENSKÉ MOUDROSTI, VEDENÍ A PODPORY OD EXPERTEK „UVNITŘ“ A VYUŽIJ PRAKTICKÉ INFORMACE, RADY A AHA MOMENTY PRO SEBE A SVŮJ ŽIVOT. OD 9. 4. DO 13. 4. 2017 U TEBE DOMA.

prirozena antikoncepce

Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce

Tento program Tě navrátí k hluboké moudrosti Tvého těla, k sobě samé a poskytne Ti vzácné informace o tom, jak využívat přirozenou antikoncepci, jak přirozeně počít děťátko nebo jak se vědomě milovat. Prozkoumej více kliknutím na tento odkaz.

JAKA JSEM,TAK ZIJU

Nový online kurz JAKÁ JSEM, TAK ŽIJU

PŘEJEŠ SI ŽÍT NAPLNO A SKUTEČNĚ PODLE SEBE? Zajímá Tě, jak objevit samu sebe, svoji jedinečnost, své dary a talenty? Chceš pochopit, jaká je Tvá cesta a Tvé poslání? Chceš v sobě najít poklad a začít ho zářit do světa? Pak je tento náš nový a naprosto výjimečný ONLINE KURZ přesně pro Tebe.

zlatyrok1

ZLATÝ ROK 2017

Úspěch, štěstí ani peníze nejsou žádná náhoda. Je to kouzlo, které se dá naučit. Využijte energii nového roku a věnujte si strategický trénink s Davidem Kiršem a kvalitní čas na to, abyste si vymysleli a pak stvořili ten nejlepší rok vůbec!

bohdana2

UMĚNÍ LEADERSHIPU PRO ŽENY 2017

Šestiměsíční cyklus seminářů ve formátu mastermind skupiny pro ženy, které hledají způsoby a cesty, jak být ve vedoucí pozici ženou a sama sebou. Vydej se s Bohdanou Kabátovou na cestu sebepoznání a zdokonalení v umění leadershipu. Přihlášky jsou nyní OTEVŘENY!

sebevedoma-zena

Seminář SEBE-VĚDOMÁ ŽENA

Jak být zářivou, sebe-vědomou ženou a tvořit svůj život každý den? Vykroč na cestu od pochyb, kritiky a tápání a napoj se na svou vnitřní sílu. Staň se tvůrkyní vlastního života. Kdy a kde? 20. - 21. května v penzionu SAMSARA

klub-zeny-zenam

♕ KLUB ŽENY ŽENÁM ♕

Líbilo by se Ti být šťastnou, naplněnou a spokojenou ženou? Pak je KLUB ŽENY ŽENÁM právě pro Tebe. Jeho posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a podporu dalších žen.

Ženy ženám záznam

Ženy ženám ŽIVĚ 2016 – ZÁZNAM

Ženy ženám ŽIVĚ 2016 byla fantastická UDÁLOST ROKU a bylo to VELKOLEPÉ! 8. října 2016 jsme se setkali ve společnosti 550 naladěných žen a 10 úžasných speakrů a hlavním tématem bylo: SEBEREALIZACE A POSLÁNÍ ŽENY. Byla jsi tam s námi? Že ne? Nevadí... Pořiď si z této akce ZÁZNAM.

alice_kniha

Kniha 17 tváří ženy

Osobitá kniha Alice Kirš o jejích životních lekcích a rolích, o růstu a poznávání se, o uvědomění a změnách, které na své cestě ke spokojenému životu udělala.

ebook_jak_napsat_knihu1

Ebook: Jak napsat, vydat a prodat knihu

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Společně s plážovou podnikatelkou Stáňou Mrázkovou vám ukážeme, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli! :)

Denisa a Richard 2013

Odhalte TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO VZTAHU

Čeká vás 5 hodin společně se 2 nej experty na poli vztahů, sexuality a intimity v ČR

< 1 >