zlatyrok1

ZLATÝ ROK 2017

Úspěch, štěstí ani peníze nejsou žádná náhoda. Je to kouzlo, které se dá naučit. Využijte energii nového roku a věnujte si strategický trénink s Davidem Kiršem a kvalitní čas na to, abyste si vymysleli a pak stvořili ten nejlepší rok vůbec!

Podnikani z plaze

Alice Kirš doporučuje online kurz Podnikání z pláže

Milé krásky, právě jsou otevřeny brány již 3.ročníku oblíbeného vzdělávacího online kurzu s názvem Podnikání z pláže. 🌴 Pokud se rozhodnete vstoupit, chci Vás maximálně podpořit. Proto jsem se rozhodla dát všem ženám, které se na mé doporučení kurzu účastní, ještě DÁREK navíc. 🎁 Klikněte pro více informací.

bohdana2

UMĚNÍ LEADERSHIPU PRO ŽENY 2017

Šestiměsíční cyklus seminářů ve formátu mastermind skupiny pro ženy, které hledají způsoby a cesty, jak být ve vedoucí pozici ženou a sama sebou. Vydej se s Bohdanou Kabátovou na cestu sebepoznání a zdokonalení v umění leadershipu. Přihlášky jsou nyní OTEVŘENY!

sebevedoma-zena

Seminář SEBE-VĚDOMÁ ŽENA

Jak být zářivou, sebe-vědomou ženou a tvořit svůj život každý den? Vykroč na cestu od pochyb, kritiky a tápání a napoj se na svou vnitřní sílu. Staň se tvůrkyní vlastního života. Kdy a kde? 20. - 21. května v penzionu SAMSARA

klub-zeny-zenam

♕ KLUB ŽENY ŽENÁM ♕

Líbilo by se Ti být šťastnou, naplněnou a spokojenou ženou? Pak je KLUB ŽENY ŽENÁM právě pro Tebe. Jeho posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a podporu dalších žen. Zvýhodněné členství platí jen do půlnoci 7. 12. 2016

Ženy ženám záznam

Ženy ženám ŽIVĚ 2016 – ZÁZNAM

Ženy ženám ŽIVĚ 2016 byla fantastická UDÁLOST ROKU a bylo to VELKOLEPÉ! 8. října 2016 jsme se setkali ve společnosti 550 naladěných žen a 10 úžasných speakrů a hlavním tématem bylo: SEBEREALIZACE A POSLÁNÍ ŽENY. Byla jsi tam s námi? Že ne? Nevadí... Pořiď si z této akce ZÁZNAM.

alice_kniha

Kniha 17 tváří ženy

Osobitá kniha Alice Kirš o jejích životních lekcích a rolích, o růstu a poznávání se, o uvědomění a změnách, které na své cestě ke spokojenému životu udělala.

ebook_jak_napsat_knihu1

Ebook: Jak napsat, vydat a prodat knihu

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Společně s plážovou podnikatelkou Stáňou Mrázkovou vám ukážeme, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si kdy mysleli! :)

Denisa a Richard 2013

Odhalte TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO VZTAHU

Čeká vás 5 hodin společně se 2 nej experty na poli vztahů, sexuality a intimity v ČR

Snímek obrazovky 2014-01-19 v 2.30.43 PM

Magické okamžiky

Online program + motivační karty pro více magických chvil ve vašem životě

< 1 >