Alice Kirš v rámci projektu Ženy ženám si vás dovoluje srdečně pozvat na inspirující webinář:

Téma: Je pravý muž pohádkový princ?

Kdy: 24.10. ve 20h
Kde: U vás doma - stačí vám počítač a připojení k internetu

Milé ženy, dámy, holky,

jsme od přírody stvořené pro život s muži, odmala si přejeme pro sebe toho “pravého”, ale víme, koho si to vlastně přejeme? Pohádkového prince, dřevorubce z lesa nebo učeného profesora? Kdo je pravý muž? Je pro každou z nás pravý jen jeden? Kolik jich je a kde jsou? Jsme připravené se s nimi setkat? Umíme být ženami, partnerkami, matkami, dcerami pravých mužů?

Chcete vědět, jak žijeme s muži my? Jaký je náš pohled na muže? Kdo je pro nás pravý muž? Jaké jsou naše ingredience a koření našich vztahů s muži?

Odpradávna sedávaly ženy kolem stolu a sdílely své příběhy, moudrost a zkušenosti při draní peří nebo štupování ponožek. Přijměte tedy naše pozvání k virtuálnímu stolu, do naší “kuchyně”, kde si budeme povídat o mužích. Přijměte společnost Alice Kirš, Lucie Kolaříkové, Šárky Kotvalové, Denisy Palečkové a Stanislavy Mrázkové ve čtvrtek 24.10. v 20h hodin.

Přihlásit se na webinář


Alice Kirš

Alice je žena svým velkým srdcem, otevřeností, lehkostí, citlivostí, originalitou a důvtipem boří staré hranice a vytváří neomezený prostor pro růst. Zakladatelka organizace Ženy ženám®, platformy pro transformaci a spolu-práci žen, které chtějí být spokojené, naplněné, zářivé a bohaté a mít fungující, vědomý a láskyplný vztah k sobě, svému tělu, mužům, rodině a svým blízkým.

www.zenyzenam.cz

Lucie Kolaříková

Psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejích seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek.

www.luciekolarikova.cz

Denisa Palečková

Od roku 2002 vede kurzy pro laiky i profesionály v oblasti intimity, vztahů a osobního rozvoje. Zakladatelka sexuologické práce s tělem v ČR, celostní smyslné masáže a Tantra Spa. Pomohla již tisícům lidí k šťastnějšímu životu.

www.denisapaleckova.cz

Šárka Kotvalová

Zabývá se profesně tématy rodičovství a výchovy dětí, návratu k ženství, mužsko – ženských vztahů, somatického prožívání (Somatic Experiencing ® – stresová odolnost, prevence a rehabilitace traumat, syndromu vyhoření) . Vede semináře a poskytuje individuální poradenství.

www.sarkakotvalova.cz

Stanislava Mrázková

Je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka Jak napsat eBook za 14 dní a Jak úspěšně prodávat eBook.

www.stanislavamrazkova.cz