Blog / Bylinková láska

Fresh HerbsLáska. Při pomyšlení na lásku si představím rozkvetlou louku plnou voňavých a zářících bylinek. Tak čistých, tak naplněných krásou. Bylinky. Dokážou v nás vzbudit svou obrovskou silou lásku, nejen tím, jak jsou krásné, nejen tím, jak jsou voňavé, ale také svým působením, které je jim vlastní. Pomáhají našemu tělu, milují ho… nezištně, bez podmínek, čistě.

Trocha třezalky vás uklidní v mžiku a společně s meduňkou popřeje vám dobrou noc. Trocha řepíku polaská vaši pleť, aby se cítila svěží, milovaná a krásná. Špetka bezinky uklidní vaše dutinky, abyste se nadechla čerstvého vzdoušku a nasála vůni lásky a radosti. Špetka majoránky do polívky, která zahřeje a potěší vaše bříško, které si slastně zabrouká. Nálož chmelu na vlásky, aby byly silné a s láskou vám pomohly zdolat překážky a to vše s lehkostí sobě vlastní. Troška šalvěje krček uvolní, aby slova lásky mohla plynout volně z vašich úst a potěšit každého, kdo je slyšet potřebuje. Špetka brusinky na cesty, jimiž odejde z tělíčka vše špatné pryč a naše tělo si opět s láskou vše dobré skladovat bude. Vaše jizvičky po bolístkách olejíček z měsíčku nejlépe zhojí, pokud jej podpoříte svou bezmeznou láskou. Tak nejlépe budou působit všechny bylinky, pokud je navíc podpoříme svou bezmeznou a nekonečnou láskou, nebojte se, že jí nemáte dost, všichni jí máme tolik, protože naše srdce je veliké a je tam plno místa. Dejme jim takovou lásku, jakou dávají ony nám, bezpodmínečnou a čistou.

Ony si ji zaslouží, jako si ji zasloužíme i my a naše tělo. Proto povzbuďme bylinky v jejich účincích a naše tělo v jeho každodenní činnosti, neboť nám věrně slouží a společně udělají zázraky, budou skvělý tým.

S láskou jde vše lépe. A teď si představte, když uděláte bylinkový čajíček svým dětičkám a vložíte do něj plno lásky, to si jejich tělíčko musí slastně broukat z té láskové nálože.

Eva Jordánová

Další články v kategorii

Vztahy
Přidejte se do diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.